مراکز خرید در ازمیر

ازمیر جزو بزرگترین شهرهای ترکیه است و علاوه بر گردشگری، از نظر تجاری و اقتصادی بسیار اهمیت دارد. رشد و شکوفایی اقتصادی و تجاری در این منطقه باعث شده که از نظر تنوع و تعدد مراکز خرید، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. این مراکز خرید معمولا چیزی فراتر از محلی برای خرید و فروش هستند و امکانات کاملی از جمله سینما، زمین بازی مخصوص بچه‌ها، فودکورت، پارکینگ، سالن ورزشی و … دارند.

مرکز خرید آگورا | Agora 

این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز خرید ازمیر است. علاوه بر غرفه هایی که به فروش اجناسی مانند: پوشاک، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، لوازم خوراکی و غیره می پردازند، امکانات تفریحی خوبی از قبیل سالن سینما، پارکینگ، رستوران و سالن بازی کودکان هم در اگورا وجود دارد که می توانید از آن ها بهره ببرید.

مرکز خرید کیپایک |  KİPA

مرکز خرید کیپا مجموعه 3 طبقه ی بزرگ است که میزبان یک فروشگاه بسیار بزرگ لوازم منزل و یک سوپرمارکت دو طبقه است. فروشگاه‌هایی از برندهای مشهور ترکیه و برندهای بین‌المللی در این مرکز خرید دیده می‌شود. در طبقه‌ای که به رستوران و غذا اختصاص یافته است،

مرکز خرید |  Asmaçatı

مرکز خرید Asmaçatı مجموعه‌ای از فروشگاه‌های متعدد و رستوران‌های متنوع است که به بیشتر نیازهای خریداران پاسخ خواهد داداین مرکز خرید به جز وجود فروشگاه های و رستوارن های بی شمارش به دلیل معماری و طراحی جالبش مشهور گشته است.این مرکز خرید، فضای روباز و سرپوشیده به عنوان پارکینگ دارد.

مرکز خرید فروم برنو | Forum Bornova 

فروم برنوا اولین مرکز خرید روباز در منطقه‌ی اژه و مرکزی برای تفریح، خرید و سرگرمی است. این مجموعه دارای دو قسمت روباز و سرپوشیده است. در حدود 128 مغازه از جمله مغازه های فروش البسه و پوشاک با انواع نمایندگی های برند های زارا، منگو، ماسیمودوتیی ومعروف ترین مارک های داخلی و بین المللی و همچنین دارای 7 سالن سینما و رستوران  و کافی شاپ های مختلف می باشد.

اپتیموم اوت‌لت |  Optimum Outlet

مرکز خرید اوت لت اپیتیموم ازمیر » نیز در شهر ازمیر از جمله معروف‌ترین این مراکز خرید است.اوپتیموم اوت‌لت، میزبان فروشگاه‌های زنجیره‌ای معتبر و برندهای مشهور داخلی و بین‌المللی است. در فودکورت این مجموعه، با هر ذائقه و سلیقه‌ای، غذای باب میل خود را پیدا می‌کنید. این مرکز در فاصله‌ی کمی از فرودگاه و مرکز اکسپو قرار دارد و به راحتی قابل دسترسی است.

مرکز خرید کناک پییر | konak pier

ساختمان مرکز خرید کناک پییر معروف در ازمیر حدود 100 سال قدمت دارد و جزو دیدنی های ترکیه نیز محسوب می شود. ممکن است تعداد مغازه های این مرکز خرید زیاد نباشد اما اجناس خوبی را می توانید با قیمت های مناسب پیدا کنید .

مرکز خرید اژه پارک |  Ege park

این مرکز خرید از جمله مراکز خرید پرطرفدار در میان شهروندان و گردشگران محسوب می شود که دارای دو شعبه درازمیر ترکیه است. در این مرکز خرید فروشگاه های مختلفی ازاجناس با برندهای معروف بین المللی عرضه میشود.امکانات تفریحی ، رستوران های شیک با انواع غذاهای ترکی و بین المللی ، ۶ سالن سینما ، سالن بولینگ و بیلیارد ، کافی شاپ از دیگر امکانات مرکز خرید اژه پارک بشمار می آیند .

فهرست