پاساژ ها و اوتلت ها :

یکی از جذاب ترین ویژگی‌های تفریحی برای هر شهری در جهان، مراکز خرید آن است .ازمیر بهشتی برای دوستداران خرید است. بازارهای روباز و رنگارنگ و بازارهای هفتگی شلوغ و پرجنب و جوش بهترین جا برای خرید ارزان در ازمیر است.ازمیر جزو بزرگ‌ترین شهرهای ترکیه است و علاوه بر گردشگری، از نظر تجاری و اقتصادی بسیار اهمیت دارد. رشد و شکوفایی اقتصادی و تجاری در این منطقه باعث شده که از نظر تنوع و تعدد مراکز خرید، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

اگر به‌دنبال خرید محصولات لوکس و برند هستید، باید برای خرید، مراکز تجاری مدرن را انتخاب کنید. در این مراکز تجاری، به غیر از فروشگاه، امکانات تفریح و سرگرمی، کافه و رستوران و… نیز وجود دارد مراکز خرید این روزها علاوه بر برآوردن امکان خرید تا بالاترین حد ممکنه برای شما تفریح‌هایی مثل : سینما، زمین بازی مخصوص بچه‌ها، فودکورت، پارکینگ، سالن ورزشی حاضر کرده‌اند.

به عبارتی ظاهرا این مراکز تمامی تلاش‌شان را می‌کنند که مشتریان را برای هر نیازی تامین کنند و او را تا جای ممکن در درون مجتمع نگه دارند. مراکز خرید ترکیه یکی از موفق‌ترین نمونه‌های جهانی در این زمینه هستنددر شهرهای بزرگ ترکیه همچون ازمیر بی شک انتخاب بهترین و بعضا نزدیک ترین مرکز خرید می تواند انتخابی زمان بر باشد. مجموعه توران ازمیر با هدف دسترسی آسان شما هموطنان به این مراکز خرید اقدام به جمع آوری و دسته بندی تمامی مراکز خرید ازمیر اقدام کرده است .

فهرست