درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

حمل و نقل عمومی در ازمیر:

سفر به ازمیر برای بسیاری از گردشگران ترکیه ترکیبی از طبیعت، ساحل، تاریخ و استراحت است. تنوع آثار خارق‌ العاده باستانی در ازمیر، نشانی از این است که این سومین شهر بزرگ ترکیه با تاریخی کهن پیوند دارد. ازمیر یکی از جاذبه‌های توریستی ترکیه به حساب می‌آید. سراسر جنوب ازمیر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای، آثار تاریخی متعدد از دوره‌های پیشین همانند شهر تاریخی افس یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای باستانی در دنیا و آبهای معدنی در سواحل چشمه، شهر باستانی ترووا و … همه ساله شمار زیادی توریست علاقه‌مند به دریا و آثار تاریخی را به خود جلب می‌نماید.

در سال های اخیر آمار سفر به شهر زیبای ازمیر بسیار زیاد شده است. یکی از مهم ترین نکته هایی که گردشگران در هنگام سفر باید به آن توجه زیادی کنند، هزینه حمل و نقل در شهر مقصد می باشد. ازمیر شهری است که از نظر اقتصادی، آموزشی و به خصوص گردشگری از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل روشهای دسترسی به این شهر از تنوع زیادی برخوردار است. حمل و نقل بسیار یکپارچه با دسترسی آسان برای مردم بومی ،مهاجران و گردشگران آنان را از پرداخت هزینه سنگین تاکسی و سوخت خودرو معاف می کند.

معمولا اکثر شهر های بزرگ و توریستی ترکیه کارت حمل و نقل مخصوص به خودشون رو دارند که می توانید با تهیه این کارت از مترو، قطار، تراموا و اتوبوس استفاده کنید و به راحتی و با هزینه کمتری در سطح شهر جابجا شوید.این خود یکی از دلایل مهاجرت یا گردشگری به این کشور است.

سیستم حمل و نقل در ازمیر شامل:

 مترو ( یکی از وسایل حمل و نقل عمومی ازمیر مترو می باشد که اقدامات اولیه آن در سال 1987 صورت گرفته و در سال 2000 تاسیس شده  بخش مهمی از حمل ونقل شهری را به زیر زمین انتقال داده و بار زیادی از حجم ترافیک شهری را….)

سیستم حمل و نقل اتوبوس ( سیساتم حمل و نقل عمومی ازمیر به گونه ای طراحی شده که تمامی مناطق و محلات در پوشش کامل این شبکه گسترده قرار بگیرند. دلیل این که شما جمعیت بینش از 4 ملیون نفری شهر ازمیر را احساس نمی کنید گستردگی و …)

حمل ونقل ریلی ایزبان ( سیستم حمل و نقل ریلی در شهر ازمیر علاوه بر مترو شامل خطوط ایزبان نیز می باشد.این پروژه با همکاری شهرداری اجرا شد. در این سیستم 41 ایستگاه در فاصله 136 کیلومتری بین…)

 حمل ونقل شهری  ( اگر به دنبال سفری با آرامشو لذت هستید و قصد بازدید از سواحل شهری ازمیر را دارید بهترین انتخاب شما واپور ازمیر یا کشتی های درون شهری ازمیر …)

سیستم حمل و نقل تراموای ازمیر ( یکی از جنبه های گردشگری ازمیر مسیر زیبای تراموای آن می باشد که در تمامی مسیر در نزدیکترین فاصله از دریا در حرکت می باشد. اگر گردشگر هستید و قصد دیدن مسیر ساحلی خلیج ازمیر را دارید برای یک بار هم شده تراموای ازمیر را به عنوان…)

 می باشد که به هر کدام یک ازین موارد جداگانه پرداخته می شود با ما همراه باشید.

فهرست
از اینکه توران ازمیر را انتخاب کردید سپاسگزاریم