از اینکه توران ازمیر را انتخاب کردید سپاسگزاریم

مقايسه آگهی ها

حمل و نقل عمومی در ازمیر:

سفر به ازمیر برای بسیاری از گردشگران ترکیه ترکیبی از طبیعت، ساحل، تاریخ و استراحت است. تنوع آثار خارق‌العاده باستانی در ازمیر، نشانی از این است که این سومین شهر بزرگ ترکیه با تاریخی کهن پیوند دارد. ازمیر در جنوب غربی ترکیه طی قرون در اختیار حکومت‌های یونان، ارامنه، یهودیان و شام بوده است و اکنون بخشی زیبا از ترکیه محسوب می‌شود. در حال حاضر هم ازمیر شهری چندفرهنگی است که مردمی با اصل و نسب مختلف در کنار هم زندگی می‌کنند

حمل و نقل بسیار یکپارچه با دسترسی آسان برای مردم بومی ،مهاجران و گردشگران آنان را از پرداخت هزینه سنگین تاکسی و سوخت خودرو معاف می کند.

یکی از مهم ترین نکته هایی که گردشگران در هنگام سفر باید به آن توجه کنند، هزینه حمل و نقل در شهر مقصد می باشد. از آن جایی که سالانه تعداد بسیاری از ایرانیان به خرید ملک در ازمیر روی می آورده اند، تصمیم گرفتیم در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و نقل در ازمیر را در اختیار هم میهمانمان قرار دهیم. در بین شهرهای ترکیه، ازمیر اولین شهری است که تمام خطوط حمل و نقل شهری را به هم متصل نموده و از شبکه ارتباطی خوبی بهره مند است.

معمولا اکثر شهر های بزرگ و توریستی ترکیه کارت حمل و نقل مخصوص به خودشون رو دارند که می توانید با تهیه این کارت از مترو، قطار، تراموا و اتوبوس استفاده کنید و به راحتی و با هزینه کمتری در سطح شهر جابجا شوید.

سیستم حمل و نقل در ازمیر شامل: مترو ، سیستم حمل و نقل اتوبوس ، حمل ونقل ریلی ایزبان ، حمل ونقل شهری ، سیستم حمل و نقل تراموای ازمیر می باشد که به هر کدام یک ازین موارد جداگانه پرداخته می شود با ما همراه باشید.