درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.8 (5 رای)
#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Exchange | توران ازمیر

صرافی آنلاین توران ازمیر

با توجه به مشکلات اخیر بانک مرکزی و همچنین ارزش انکار ناپذیر ارزهای دیجیتال و رمزارزها و مشکلات و قوانین ضد و نقیض کشور ما در برخورد با متخلفین صرافی های دیجیتال , بر خود واجب دانستیم تا با راه اندازی صرافی آنلاین در کشور ترکیه نه تنها نیاز ارزهای دیجیتال ,بلکه ارزهای فیزیکی شما عزیزان را نیز مرتفع سازیم.

صرافی توران ازمیر با همکاری با برترین صرافان بین المللی, امکان تمامی معاملات ارزی را برای شما هموطنان در زمینه بازرگانی , تولید و امور روزمره برقرار نموده است.

اطلاعات بیشتر
سوالات و اطلاعات بیشتر درباره صرافی آنلاین توران ازمیر

درباره صرافی توران
نحوه کار ارزهای دیجیتال
چرا ارزهای دیجیتال
اطلاعات تماس
درباره صرافی توران

صرافی تنها یک حرفه نیست¦ ارزش سازی معنوی در مسیر رفاه حال همنوعان است.

صرافی توران با تجربه بیش از یک دهه بازرگانی و آشنایی به مشکلات نقل و انتقال ارزی و همچنین سابقه چندین ساله در زمینه ترید ارزهای دیجیتال, اقدام به راه اندازی صرافی فیزیکی و دیجیتال نموده و آماده ارائه خدمات مشاوره حضوری و آنلاین در این زمینه می باشد.

نحوه کار ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال از فناوری غیرمتمرکز استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین اجرا می شوند. بیشتر واحد های اصلی ارز دیجیتال (به جزتوکن ها) توسط یک فرآیند به نام استخراج یا ماین تولید می شوند.

چرا ارزهای دیجیتال

ارزهای دیجیتال به منظور امنیت بالا و ناشناس بودن ساخته شده اند. تقلب درتراکنش های ارزهای دیجیتال جایگاهی ندارد. کسی مالک آن ها نیست و کسی نمی تواند آن ها را هک کند. آن ها غیرمتمرکز هستند و واسطه ها را حذف می کنند.

استفاده از ارزهای دیجیتال نیاز به ثبت نام یا مدارک ندارد. فرایند استخراج برای همه مقدور است و همه می توانند با سخت افزار های مناسب از آن کسب درآمد کنند.

اطلاعات تماس

شما می توانید از طریق تماس و یا درج پیام با کارشناسان خبره توران ازمیر ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

فهرست
از اینکه توران ازمیر را انتخاب کردید سپاسگزاریم