صرافی توران ازمیر

صرافی تنها یک حرفه نیست، ارزش سازی معنوی در مسیر رفاه حال همنوعان است

صرافی ازمیر ،توران با تجربه بیش از یک دهه بازرگانی و آشنایی به مشکلات نقل و انتقال ارزی و همچنین سابقه چندین ساله در زمینه ترید ارزهای دیجیتال, اقدام به راه اندازی صرافی فیزیکی و دیجیتال نموده و آماده ارائه خدمات مشاوره حضوری و آنلاین در این زمینه می باشد.

Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$48,448.00
2.39%
Ethereum (ETH)
$3,443.08
0.94%
Tether (USDT)
$1.01
0.14%
Exchange | توران ازمیر | صرافی ازمیر ترکیه | خرید بیت کوین و تتر به لیر در ترکیه

صرافی آنلاین توران ازمیر

با توجه به مشکلات اخیر بانک مرکزی و همچنین ارزش انکار ناپذیر ارزهای دیجیتال و رمزارزها و مشکلات و قوانین ضد و نقیض کشور ما در برخورد با متخلفین صرافی های دیجیتال , بر خود واجب دانستیم تا با راه اندازی صرافی آنلاین در کشور ترکیه نه تنها نیاز ارزهای دیجیتال ,بلکه ارزهای فیزیکی شما عزیزان را نیز مرتفع سازیم.

صرافی ازمیر با همکاری با برترین صرافان بین المللی, امکان تمامی معاملات ارزی را برای شما هموطنان در زمینه بازرگانی , تولید و امور روزمره برقرار نموده است.

صرافی ارز دیجیتال ترکیه

با افزایش تنش‌ های ترکیه و آمریکا و کاهش شدید ارزش لیر و همچنین گرم بودن بازار ارز های دیجیتال خرید ارزهای دیجیتال در این کشور به بالا ترین میزان خود در تاریخ رسیده است. این تنش‌ موجب افزایش اشتیاق شهروندان این کشور به خرید بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال شد. بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال در ترکیه ، طرفداران زیادی دارد و ترکیه بیش از هر کشور اروپایی صاحب دارایی های دیجیتالی است.

تبدیل ارز یکی از مسائلی ایست که در سفر های بین ‌المللی با آن برخورد خواهید کرد. این در حالی است که گاهی به دلیل : نبودن وقت ، شرایط نامناسب بازار ، عدم یافتن مقدار ارز مورد نیاز و و مشکلات دیگر  مجبور به تبدیل ارز خود در خارج از کشور خود می شوید. مواقعی نیز پیش آمده که در خارج از کشور ، درحال انجام معامله با یک شرکت در همان کشور یا کشوری دیگر می باشید که متعاقب آن ، ضرورت به تبدیل ارز و انتقال آن به حساب مورد نظر پیش آمده است.

می توانید در سفر به ترکیه به ‌جای آنکه همه پول‌ های خود را به لیر تبدیل کنید ، ارز دیجیتال داشته باشید. ارز دیجیتال را می توانید به ‌سادگی به لیر یا هر ارز دیگری تبدیل کنید. بهترین کار در سفر به ترکیه این است که به همان میزانی که نیاز دارین لیر تهیه کنید.

هرگز سعی به تبدیل مبالغ ارزی خود در خیابان ها و افراد ناشناس نکنید. چرا که ممکن است گیر افرار کلاهبردار و سود جو افتاده و پول خود را از دست بدهید.

شما می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین صرافی مجموعه توران ازمیر نسبت به تهیه ارز و ارز دیجیتال ارز در بهترین زمان خود به صورت آنلاین و حضوری در شهر ازمیر ترکیه اقدام نمایید.

صرافی توران ازمیر ، فروش تتر در ترکیه ، صرافی معتبر ازمیر ، فروش بیت کوین در ترکیه ، صرافی ارز دیجیتال ترکیه
صرافی توران ازمیر ، فروش تتر در ترکیه ، صرافی معتبر ازمیر ، فروش بیت کوین در ترکیه ، صرافی ارز دیجیتال ترکیه

صرافی معتبر ازمیر

یکی از اصلی ترین دغدغه های ذهنی مسافرین ایرانی در هنگام سفر به ترکیه ، نحوه تبدیل ارز در کشور مقصد و همچنین انتقال ایمن پول همراه مسافر می باشد. قطعا امن ترین راه انتقال، استفاده از حساب های ارزی می باشد. اما از آنجایی که هزینه تبدیل و انتقال ارز بانکی بسیار بالاست، معمولا کسی از این روش استفاده نمی کند. با این تفاسیر بهترین راه ، تبدیل پول خود به ارز رایج کشور ترکیه یا خرید ارز دیجیتال می باشد.

کسانی که قصد سرمایه گذاری چه در داخل ترکیه چه در هر نقطه از جهان را دارند، حوزه ارزهای دیجیتال یکی از جذابترین راه ها می باشد. کاربران ایرانی می ‌توانند از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی یا خارجی برای خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده کنند.

صرافی های ارز دیجیتال قطب داد و ستد ارز های دیجیتال هستند. آنها مانند بانک های آنلاینی هستند که با بازار بورس درهم آمیخته اند. همزمان با گسترس ارز های دیجیتال، تعداد صرافی های ارز دیجیتال در حال افزایش است. امروزه صدها صرافی ارز دیجیتال وجود دارد و انتخاب بهترین و معتبر ترین آنها کار راحتی نیست.

با توجه به چالش های موجود ، بسیار اهمیت دارد که شما از بین صرافی های موجود، صرافی را انتخاب کنید که معتبر باشد تا بتوانید با خیال راحت در آن معامله کنید. سابقه کار ، بیمه ، سرپرست ، کارمزد، نام و شهرت در بازار می تواند به شناخت معتبر ترین صرافی کمک کند.

صرافی ازمیر با همکاری با برترین صرافان بین المللی, امکان تمامی معاملات ارزی را برای شما هموطنان در زمینه بازرگانی , تولید و امور روزمره برقرار نموده است. صرافی ازمیر ،توران با تجربه بیش از یک دهه بازرگانی و آشنایی به مشکلات نقل و انتقال ارزی و همچنین سابقه چندین ساله در زمینه ترید ارزهای دیجیتال آماده ارائه خدمات مشاوره حضوری و آنلاین در این زمینه می باشد.

فروش بیت کوین در ترکیه

بیت کوین نوعی ارز دیجیتالی است که در اوایل سال ۲۰۱۸، به شهرت و شکوفایی زیادی رسید. بیت کوین ترکیبی از خلاقیت ، پشت سر گذاشتن موانع قانونی و کنار زدن واسطه‌ ها در امور مالی و بانکی مختلف می باشد. بیت کوین در مدت کوتاه ظهورش توانست توجه زیادی را به سمت خودش جلب کند.

در حال حاضر خرید و فروش بیت کوین در برخی از کشور ها محدود است اما در کشوری همچون ترکیه ، به دلیل تردد بالای توریست و محوریت آن بین دو قاره اروپا و آسیا محدود نیست. همچنین تمایل تاجرین برای تبادلات ارزهای دیجیتال بیشتر از حواله های بانکی است.

کشور ترکیه از جمله کشور هایی است که بالا ترین پذیرش ارز دیجیتال را توسط مردمش دارد. نبود سیستم بانکی مستحکم ، مشکلات ارزی و تورم و آسان بودن تبادل پول دیجیتال در سطح جهانی باعث شده تا حدود 18 درصد از مردم این کشور اقدام به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال به خصوص خرید و فروش بیت کوین کنند. این مقدار 9 درصد از میانگین کشور های اروپایی بیشتر است.

بحران لیر در تابستان سال 2018 باعث شد لیر نزدیک به 20 درصد از ارزش خود را از دست بدهد. به همین دلیل تعداد زیادی از شهروندان کشور ترکیه حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری های خود را به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال اختصاص دادند. درصد بالایی از این سرمایه ها متعلق به خرید و فروش بیت کوین بود.

بانک مرکزی و خزانه ی ترکیه گروهی را گردآوری کرده است تا بتواند در آینده ای نزدیک بیت کوین را به عنوان یک ارز به رسمیت بشناسد. این ارز در آینده ای نه چندان دور تاثیر به سزایی در وضعیت اقتصادی ترکیه خواهد داشت. با این که ارز رایج این کشور لیر است، با این حال خرید بیت کوین با وجود نوسانات بالا مورد قبول مردم ترکیه می باشد.

شما می توانید معاملات ارز دیجیتال خود اعم از خرید و فروش بیت کوین را در صرافی آنلاین توران ازمیر در بستری امن انجام دهید.

صرافی توران ازمیر ، فروش تتر در ترکیه ، صرافی معتبر ازمیر ، فروش بیت کوین در ترکیه ، صرافی ارز دیجیتال ترکیه

فروش تتر در ترکیه

تتر یکی از مهم ترین ارز های دیجیتالی است که در خرید و فروش و سرمایه گذاری بسیار پر کاربرد است. تتر به دلیل ثبات قیمت نسبی، می‌تواند در بسیاری از موارد جایگزین دلار شود. تتر به عنوان یک ارز واسط در بسیاری از معاملات و حتی در پروسه انتقال سرمایه به ترکیه مورد استفاده قرار می گیرد.

کسانی که به ترکیه مهاجرت کرده اند و یا به دنبال کسب اقامت ترکیه هستند، حتما با موضوع خرید تتر یا همان USDT رو به رو خواهند بود. خرید تتر در ترکیه با لیر یا دلار یکی از نیاز هایی است که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند.

شما می توانید تتر خود را به دلار یا لیر تبدیل کنید یا اینکه دلار و لیر خود را به ارز تبدیل کنید و با در دست داشتن ارز مورد نظر خود، در هر بازار مالی که تمایل دارید، سرمایه گذاری کنید.

یکی از دغدغه های سرمایه گذاران در کشور ترکیه، فروش لیر و در مقابل آن خرید USDT با قیمت ارزان می باشد. چرا که با انجام این تراکنش امکان شرکت در فعالیت های تجاری جهانی برای افراد فراهم می شود. علاوه بر آن با در دست داشتن تتر، افراد می توانند نسبت به خرید بیت کوین در ترکیه اقدام نمایند.

بسیاری از افرادی که سرمایه و دارایی خود را به صورت تتر ذخیره کرده اند، با مهاجرت به ترکیه نیاز به فروش تتر با قیمت مناسب و دریافت لیر در مقابل آن خواهند داشت. وجود یک صرافی معتبر در ترکیه که با توجه به نرخ لحظه ای قیمت دلار و لیر، خدمات مربوط به تبدیل ارز های متفاوت به یکدیگر را انجام دهد، از جمله مواردی است که هر مهاجر و سرمایه گذار در ترکیه به آن نیاز پیدا می کند.

خمات خرید و فروش تتر در ترکیه در صرافی توران ازمیر ، علاوه بر آنکه سریع انجام می شود، از امنیت بالایی نیز برخوردار است. در کنار تمامی این ویژگی ها تیم پشتیبانی در تمامی مراحل راهنمایی های لازم را در اختیار کاربران قرار می دهند.

اطلاعات بیشتر
سوالات و اطلاعات بیشتر درباره صرافی آنلاین توران ازمیر

فهرست