خرید ملک در ازمیر

برای دریافت مشاوره با مشاوران خبره ما در تماس باشید

مشاوران مجموعه توران ازمیر همواره همراه شما هستند تا در انتخاب بهترین تصمیم ها همراه شما باشند.

علی هان توران ازمیر
آژانس املاک توران ازمیر

علی هان

تلفن و واتساپ 96 78 317 532 90+
تلفن و واتساپ 96 78 317 532 90+
ازرا سهند
آژانس املاک توران ازمیر

خانم عذرا سهند

تلفن و واتساپ 46 58 270 552 90+
تلفن و واتساپ 46 58 270 552 90+

خدمات ملکی توران ازمیر

خرید ملک در ازمیر در حال حاضر، بسیاری از افرادی که مایل به سرمایه گذاری در ترکیه ، گسترش دارایی های خود در خارج از مرزهای ايران و شهروندی ترکیه هستند را به خود جلب می کند. اما بسیاری از آنها، به دلیل کمبود اطلاعات کافی، دور بودن از محل مورد نظر و دریافت مشاوره و راهنمایی های نادرست و عدم دریافت خدمات مناسب، از همان ابتدا از تصمیم خود ناامید می شوند. یکی از بهترین روش های سرمایه‌گذاری، خرید ملک در ازمیر است. در سال های اخیر، بسیاری از ایرانیان برای سرمایه ­گذاری در شهر ازمیر ترکیه، اقدام به خرید ملک در ازمیر ترکیه نموده اند.

به عنوان یک مالک، شما ملک کلنگی یا زمین خود را ارائه کرده و یک سازنده یا مجری پروژه هزینه‌های ساخت و اجرای صفر تا صد پروژه را عهده دار می‌شود. بعد از اتمام پروژه، هر یک از طرفین برحسب توافق اولیه، سهم خود را از پروژه به عنوان شریک برمی‌دارند. شما می‌توانید به عنوان مالک یک ملک یا زمین خالی را در ترکیه خریداری کنید و آن را به منظور نوسازی یا بلندمرتبه‌سازی به یک سازنده قرار دهید.

همچنین می‌توانید به عنوان سازنده یا مجری پروژه فعالیت کرده و پروژه نوسازی یا بلندمرتبه‌سازی ملک یا زمین کلنگی را اجرا کنید. مهم است که شرایط، ضوابط، مقررات و پیچیدگی‌های خاص هر یک از این نقش‌ها را قبل از آغاز فعالیت مورد توجه قرار دهید و مجوزهای لازم را از سازمان‌های ذیربط کسب نمایید.

مشاوران توران ازمیر شما را در خرید ملک مورد نظرتان یاری داده و بهترین پروژه های مسکونی ازمیر را به شما معرفی می کنند. البته در نظر داشته باشید که قیمت ملک در ترکیه ارزان نیست ، قیمت مناسب ملک های ازمیر نسبت به موقعیت های مختلف شهری متفاوت می باشد.

رشد قیمت ملک در ازمیر از سال 2013 تا امروز

مزایای خرید ملک در ازمیر

 • دریافت شهروندی ترکیه
 • امنيت عمومی در ازمیر
 • برخورداری از ترافیک آرام شهری
 • کیلومترها نوار ساحلی قابل پیاده روی
 • هوای بسیار پاک
 • آمار بسیار پایین جرم
 • مردمی خوش رو و مهمان نواز
 • امکان تحصيل در مدارس و دانشگاه های متنوع و باکیفیت سطح بالا ( ازمیر سومین دارای دانشکاه های معروف در ترکیه می باشد)
 • هزينه زندگی معقول و مناسب
 • برخورداری شهروندان از بيمه های درمانی
 • قوانين حمايت از سرمايه گذاران خارجی
 • مراکز خرید لوکس و مجلل
 • مراکز خرید اوت لت همیشه تخفیف در فصول مختلف
 • مراکز دیدنی و توریستی تمام نشدنی

دریافت حق شهروندی ترکیه با خرید ملک در ازمیر

دریافت حق شهروندی ترکیه مسیر قانونی ایست  که زمان آن می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد، شما می‌توانید با خرید خانه ای به ارزش ۴۰۰.۰۰۰ هزار دلار ظرف ۳ تا ۶ ماه اقامت دائم و تابعیت ترکیه همچنین پاسپورت این کشور را به دست آورید.

شهروندی ترکیه با خرید ملک در ازمیر

مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در ازمیر ترکیه

 • سند ملک مربوطه و کلیه اطلاعات مانند آدرس، مختصات زمین، محل قرارگرفتن ملک، تاییدیه سازمان ثبت اسناد در مورد احراز مالکیت ملک مورد نظر.
 • مدارک مالک ملک مانند شناسنامه، پاسپورت و کارت ملی ترجمه شده به زبان ترکی.
 • پرداخت کردن تمامی عوارض های شهرداری برای خرید ملک مربوطه.
 • دو عدد عکس شش در چهار از مالک و فروشنده.
 • حضور وکلای طرفین معامله اگر خودشان حضور ندارند، کپی و اصل وکالت نامه ها به همراه ترجمه رسمی ترکی، تاییدیه وزارت خارجه و همچنین داگستری کشور صادرکننده.
 • وجود یک مترجم همزمان رسمی ترکیه در صورت عدم تسلط خریدار یا فروشنده به زبان ترکی.

جدید ترین آگهی های خرید ملک در ازمیر

مشاوره قبل از خرید ملک در ازمیر

اولین قدم برای هر فرد در جهت اقدام برای خرید ملک و سرمایه گذاری در کشور ترکیه، کسب اطلاعات مناسب در خصوص نحوه چگونگی انجام این کار است. این افراد معمولا اطلاعات مورد نیازشان از طریق جستجور در سطح نت، دوستان و آشنایان خود به دست می آورند. بازار املاک در کشور ترکیه به صورت روزانه در حال تغییر است. بهره مند شدن از یک مشاوره خوب، این امکان را به شما می دهد تا با توجه به نیازهایتان و شرایطی که دارید، بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ترکیه کشوری پهناور بوده و تفاوت زیادی بین مناطق مختلف آن از نظر فرهنگ، آب و هوا، سبک زندگی و … دارد. مشاوران مجموعه توران ازمیر همواره همراه شما عزیزان هستند تا بهترین پروژه های ملکی و واحد های ملکی را به شما معرفی کنند.

اقدام برای خرید ملک در ازمیر

پس از این که شما دوست عزیز از طریق راههای ارتباطی توران ازمیر به مشاورین ما متصل شدید و پس از دریافت اطلاعات کلی در مورد شهر ازمیر، آپارتمانها و قیمتها و محله ها تصویر ذهنی شفاف تری از خرید و روند آن در ذهنتان ایجاد می شود.

عزیمت به ازمیر

پیشنهاد می کنیم که حداقل یک هفته قبل از عزیمت به ازمیر، با ما در ارتباط دائمی باشید.

پیش از عزیمت به ترکیه ، مشاوران توران ازمیر اطلاعاتی مفیدی درباره نحـوه انتقال وجه (( صرافی معتبر در ازمیر )) و عملیات صرافی ، مدارک مورد نیاز برای خرید ملک، انجام امور بانکی، ارائه فایل های منطبق با بودجه شما و تدوین پیش قرارداد را در اختیار شما قرار می دهند تا بعد از رسیدن به ازمیر کارهای نیمه تمام نداشته باشید.

بازدید از آپارتمانها

این پروسه عموما چند روز به طول می انجامد و پس از انتخاب و پسندیدن ملک توسط شما، رایزنی در مورد قیمت ملک، نحوه پرداخت، زمان تحویل و انتقال قطعی ملک با فروشنده یا شرکت سازنده آغاز می‌گردد که در پی آن نیز زمان عقد قرارداد مشخص می‌گردد. سپس برای شما توسط مجموعه توران ازمیر، افتتاح یک حساب بانکی به نام خودتان و اخذ شماره مالیاتی‌، صورت می گیرد که به تبع در پروسه خرید ملک، تمام انتقالات مالی توسط شخص شما و از حساب خـودتان صورت می‌پذیرد.

بعد از عقد قرارداد و مشخص شدن زمان انتقال قطعی سند و تحـویل ملک، در روز موعود با حضور متعاملین در اداره تاپو (اداره کل ثبت املاک ترکیه) انتقال وجه به فروشنده و انتقال سند به شما و اخذ برگه سند مالکیت به شما دوست عزیز صورت می گیرد.


(ضمنا دو مترجم رسمی دادگستری ترکیه از اعضای تیم توران ازمیر هستند که از این بابت شما هیچ‌گونه نگرانی نخواهید داشت.)


بدیهی است درتمام مراحل یاد شده، کارشناسان امور املاک در کنار مشتری بوده و در تمام مراحل اعم از بازدید فایل‌ها، ارائه توضیحات هر فایل و عقد قرارداد، انتقال وجه و امور بانکی، حضور در اداره تاپو و انتقال و تحویل ملک، حضـور داشته و ناظر بر امور هستند. در اینجا پروسه خرید تمام می‌شود اما مسئولیت و انجام امور شرکت به مشتری باقی است. ما شما عزیزان را در ثبت نام و تحویل کنتورهای آب، برق، گاز و به نام کردن آنها، همراهی می‌کنیم و خدمات مربوطه را ارائه می‌دهیم.

نقشه ازمیر


نقشه محله های ازمیر برای خرید ملک

چه اقداماتی قبل از خرید ملک در ازمیر باید انجام داد؟

افراد با ملیت های مختلف با رعایت قوانین و اصولی که برایشان اعمال شده است، می توانند در ترکیه اموال و مستغلات غیر منقول مانند ملک، محل کار، زمین و مزرعه را خریداری کنند.

اگر شخص خارجی بخواهد زمین یا مزرعه ای خریداری کند، باید داخل بازه زمانی ۲ ساله در مورد تصمیمات خود درباره ساخت و سازهایی که بر روی زمین مربوطه اجرا خواهد کرد به وزارت محیط زیست و شهرسازی گزارش دهد.

مراحل خرید ملک در ازمیر و ترکیه

عموما برای عقد قرارداد نیاز به آماده بودن تمام ثمن مورد معامله نیست و معمولا با بخشی از قیمت ملک، عقد قرارداد صورت می‌گیرد و قسمت عمده ثمن در روز انتقال در اداره تاپو از سوی مشتری به فروشنده پرداخت می‌گردد.

 1. جهت انجام عملیات انتقال سند در ترکیه باید درخواست اولیه به دفاتر مرکزی ثبت اسناد اعلام شود.
 2. برای درخواست اولیه، اخذ نوبت و تعیین وقت الزامی است. که می‌توان با تماس به شماره ۱۸۱ این وقت را گرفت.
 3. و یا با رجوع به آدرس زیر می‌توان درخواست اولیه را ثبت کرد: randevu.tkgm.gov.tr
 4. بعد از ارائه درخواست اولیه، برای نقل و انتقال از مالک به خریدار یک تاریخ مشخص می شود. برای روز مشخص شده مدارکی مورد نیاز می باشد.

اصول و قوانین خرید ملک در ازمیر

راهنمای قوانین و اصول خرید ملک در ترکیه، توسط وزارت امور خارجه و همچنین وزارت کشور ترکیه وضع شده است. اگر هر فردی به زبان لاتین و یا ترکی تسلط لازم را داشته باشد، می تواند این اصول را به زبان اصلی بخواند. اما باید دقت داشت که این اصول به عنوان یک سند رسمی اعتبار ندارد و فقط جنبه قانونی و قراردادی آن مورد توجه است. با توجه به تبصره ۳۵ قوانین املاک و اراضی که در سال ۲۰۱۳ تصویب شد، خرید و همچنین تملک اراضی برای هیچ فرد خارجی ممنوع نبوده و امکان پذیر می باشد.

راهنمای جامع خرید ملک در ازمیر

فرصت سرمایه گذاری در ترکیه با خرید ملک در ازمیر ، دریافت اقامت دائم ترکیه

استعلام ملک در ازمیر

برای استعلام ملک می توان با سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی کشور ترکیه تماس حاصل کرده و کلیه مشخصات ملک و سند را از طریق این سازمان بررسی کرد. با توجه به وجود تمامی این قوانین، کلیه شهروندان خارجی توانایی خرید ملک در ترکیه را خواهند داشت. البته در مناطق مرزی ترکیه شهروندان خارجی باید هر نوع ملک تجاری، ویلایی و یا مسکونی را پس از کسب استعلام از نهادهای مرتبط خریداری کنند.

مهاجرین خارجی که قصد خرید ملک و یا ساخت آن را دارند، باید در مدت زمان دو سال از زمان خرید زمین برای ساخت پروژه خود اقدام کنند. همچنین موظف هستند که پروژه خود را در این دو سال به وزراتخانه مرتبط در این کشور معرفی کنند. پروژه های تجاری نیز باید مراحل اداری لازم را به طور کامل طی کند و اقداماتی که باید پیش از ساخت در مورد آن صورت بگیرد تماما انجام شود.

خرید ملک ارزان در ازمیر

شهر ازمیر جزو آن دسته از شهر ها به حساب می آید که رنج قیمتی خانه ها و آپارتمان های این شهر با توجه به منطقه و نوع آپارتمان متفاوت و گوناگون است. به طبع هرچه ملک خریداری شده به مرکز شهر نزدیک تر باشد و شرایط امکاناتی ملک بیشتر باشد باعث افزایش قیمت ملک می شود.

شرکت توران ازمیر با توجه به دارا بودن نمایندگی از اکثر پروژه های مطرح شهر ازمیر این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم می کند که به صورت اقساطی اقدام به خرید ملک در این شهر کنند.

با خرید ملک به صورت اقساطی نیاز نیست در ابتدای کار، مبلغ بالایی پرداحت کرده و امکان پرداخت در اقساط بلند مدت وجود خواهد داشت. همینطور مجموعه ما از بازار محلی املاک غافل نشده و با صاحبخانه ها و سازندگان شخصی بسیاری نیز تحت قرار داد بابت فروش ملکشان می باشد. ما همراه شما خواهیم بود تا به بهترین و ارزانترین قیمت ممکن ملک خود را خریداری کنید.

خرید ویلا در ازمیر

ازمیر با آب و هوای فوق‌العاده و تنوع فرهنگی خود، یک مقصد جذاب برای خرید ویلا است. ازمیر، جواهری در کمربند آبی اژه، با ساحل‌های زیبا، تاریخ باستانی و فضاهای سبز، یکی از بهترین شهر های ممکن برای خرید ویلا در کشور ترکیه به حساب می آید.

بازار ملک در ازمیر، یک دنیایی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و زندگی خوب را ارائه می‌دهد. ما با ارائه ویلا های منحصر به فرد در بهترین مناطق شهر ازمیر فرصت های بی نظیری در اختیار شما جهت دریافت شهروندی و سرمایه گذاری در ترکیه قرار می دهیم. استفاده از بهترین متریال ها، دسترسی و لوکیشن های محلی مناسب و استفاده از سبک های مدرن طراحی در ویلاها از نکاتی می باشد که مجموعه توران ازمیر به آن توجه دارد.

قدم به قدم تا خرید ملک در ازمیر

همه ما از جذابیت سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی آگاه هستیم اما همچنین می‌دانیم که این یک کار حساس است. شرکت توران ازمیر در اینجا یک راهنمای کامل خرید ملک در شهر زیبای ازمیر فراهم کرده که با رعایت اصول آن، می‌توانید یک سرمایه گذاری امن و سودآور داشته باشید.

1- قدم اول، یک مشاور مناسب بیابید

لطفاً به یاد داشته باشید که پیش از هر اقدامی در دنیای سرمایه‌گذاری، باید با متخصصین مشورت کنید. مهم نیست که چه مقدار تجربه خرید و فروش ملک در ایران را داشته باشید، معامله املاک در کشورهای دیگر به طور کلی متفاوت است. پس قبل از اینکه تصمیمی بگیرید، به خوبی با متخصصین مختلف مشورت کنید.

2- قدم دوم، با یک موسسه معتبر قرارداد امضا کنید

بعد از اینکه مشورت های لازم را برای خرید ملک دریافت کردید، نوبت آن است که با شرکت توران ازمیر قرارداد امضا کنید.

3- قدم سوم، میزان سرمایه خود را مشخص کنید

هر چند قیمت مسکن در ترکیه به صورتی است که بخشی از ایرانیان در داخل کشور امکان سرمایه‌گذاری در این کشور را دارند، اما برای بهره از بهترین سرمایه‌گذاری با پول خود ، باید در ابتدا مقدار سرمایه‌ خود را تمشخص کنید و آن را با شرکت طرف قرارداد خود مطرح کنید تا بهترین انتخاب را برای شما پیشنهاد کنند.

4- قدم چهارم، شهر و منطقه خرید ویلا را انتخاب کنید

شهرهای مختلف ترکیه برای سرمایه‌گذاری شما ایده‌آل هستند. پس در ابتدا باید مشخص کنید که قصد دارید در کدام شهر ملک بخرید. بعد از آن، باید آن منطقه‌ای که ملک شما در آن قرار دارد را تعیین کنید. منطقه ملک شما بسیار بر قیمت و رشد اقتصادی آن تاثیرگذار خواهد بود. برای مثال، ازمیر دارای مناطق مختلف اداری، تفریحی، تاریخی و تجاری است که هر کدام مزایای مربوط به خود را دارند.

5- قدم پنجم، نوع ملک مورد نظر را مشخص کنید

ابتدا باید تصمیم بگیرید چه نوع ملکی را برای خرید مد نظر دارید. سرمایه گذاری املاک هایی مانند آپارتمان ، برج‌ و مغازه‌ می تواند بسیار سودآور باشد. انتخاب نوع ملک بسته به نیازها و اهداف شما دارد، پس پیش از خرید ملک، حتماً به خوبی در مورد آن فکر کنید. خرید ویلا نیز می تواند یکی از گزینه های جذاب برای شما باشد.

6- قدم ششم، در صورت امکان از ملک بازدید حضوری داشته باشید

اگر امکان سفر به ترکیه را دارید، بهتر است که به شهر ازمیر سفر کرده تا ضمن استفاده از یک تفریح مناسب، از ملک خود نیز بازدید کرده باشید. در غیر اینصورت اکیداً توصیه می‌کنیم که از یک فرد مطمئن بخواهید که ملک مورد نظر را بررسی کند.

سولات متداول مشاوره خرید ملک در ازمیر

باید توجه داشت که قوانین ترکیه مانند دیگر کشور هر ساله در حال تغییر و بروز رسانیست. بر اساس آخرین قانون تصویب شده در کشور ترکیه درباره این موضوع اعلام کرده که ، دولت ترکیه تابعیت و گذرنامه ترکیه را فقط با خرید ملک مناسب برای شهروندی ، به همسران و فرزندان زیر 18 سال صادر می کند. ما در ادامه به چند نمونه از مزایا و امکانات رفاهی شهر ازمیر اشاره می کنیم که دانستن آن ها می تواند بر تصمیم شما به سرمایه گذاری در شهر ازمیر تاثیرگذار باشد.

حداقل بودجه مورد نیاز جهت اخذ اقامت ترکیه از طریق ملک 200 هزار دلار آمریکا خواهد بود.

ما در مجموعه توران ازمیر هم در امر جابجایی مالی خود همراه شما هستیم و همینطور در اولین سفر خود به شهر زیابی ازمیر، جهت افتتاح حساب بانکی وکلای شرکت شما را همراهی خواهند کرد.

بله، با توجه به اینکه شرکت توران ازمیر نماینده رسمی بسیاری از پروژه های مطرح ترکیه بوده و نماینده رسمی آن ها به شمار می آید، امکان خرید ملک به صورت اقساطی نیز برای ایرانیان امکان پذیر است.

ازمیر یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه است. این شهر با توجه به تاریخ غنی و به دلیل اینکه در کانون فرهنگی ترکیه واقع شده است اهمیت بالایی دارد. پس از آنکارا و استانبول ازمیر سومین شهر پر جمعیت و بزرگ ترکیه است. این امر موجب گردیده تا اشتغال ، حمل و نقل و شهرسازی در این شهر رو به رشد باشد. 

گردشگری در ازمیر موجب رونق هتل ها و رستوران های سراسر این منطقه گردیده است. در این بین فعالان صنعت گردشگری، برای جذب هرچه بیشتر گردشگران از هر جای جهان، بیشتر وارد رقابت با یکدیگر شده اند. و این باعث شده هر کدام به فکر ارائه خدمات برتر و جذب مشتریان بیشتر باشند.

از طرفی ازمیر به علت دارا بودن سواحل مدیترانه ای همواره با استقبال گردشگران زیادی از سراسر جهان مواجه بوده است که صنعت گردشگری را رونق بی همتایی می بخشد.

محله های زیادی هست که مناسب زندگی برای خارجیان می باشد که از جمله می توان به ماوی شهیر، بوستانلی، کاظم دریک در برنوا، نارلی دره، گوزل باغچه و ساحل اولاری اشاره کرد.

قیمت ملک در شهرهایی همانند ازمیر، آنکارا و استانبول در مقایسه با سایر شهرهای این کشور گرانتر است. در ضمن قیمت خرید خانه در محله های مختلف این شهرها هم تفاوت ها بسیار زیادی دارد.

 با توجه به این موضوع نتیجه می گیریم که اگر به دنبال خرید خانه ارزان در ترکیه هستید این موضوع به انتخاب شهر توسط شما نیز بستگی دارد.

خانه های در ازمیر مانند ایران دارای متراژهای گوناگونی بوده و هر کدام بسته به امکانات رفاهی خود دارای قیمت‌های مختلفی هستند. قیمت‌ خانه به مکان و محله‌ها نیز بستگی داشته و هرکدام که از موقعیت مکانی مناسبتری برخوردار باشد مسلما قیمت بیشتری نیز دارد. اما دولت ترکیه برای پیش بردن سیاست‌های اقتصادی خود و جذب سرمایه‌گذاران خارجی اقدام به ساخت آپارتمان‌های نوساز و لوکس و در عین حال ارزان کرده که این امر می‌تواند فرصتی خوبی برای خرید ملک در ازمیر باشد.

برای مثال قیمت هر متر خانه‌ نوساز در محله‌های برگما و بوجا برابر با ۷۰۰ دلار و در محله کارشیاکا برابر با حدود ۱۲۰۰دلار است.

حداقل قیمت خرید خانه در ازمیر برای دریافت اقامت ترکیه 200.000 دلار تایین شد (در سال 2023)

پیشنهاد میدهیم تا از پروژه هایی که شهروندان خارجی دیگری در آن پروژه ها و ناحیه ملک خریداری کرده باشند برای خریداری ملک اقدام نمایید.

ازمیر در مقایسه با آنکارا که پایتخت ترکیه است جاذبه های گردشگری بیشتری دارد. در این شهر شما می‌توانید ملیت های متفاوت تری را نسبت به آنکارا ببینید. همچنین تعداد افرادی که در ازمیر به زبان انگلیسی تسلط دارند نسبت به میانگین کل ترکیه بالاتر است.

به همین دلیل در ازمیر، خارجیان بسیار راحت تر از شهرهای دیگر ترکیه می توانند زندگی کنند

فاصله ازمیر با آنکارا و استانبول

فاصله شهر ازمیر تا آنکارا پایتخت ترکیه تقریبا ۵۸۵ کیلومتر بوده که با حدود ۷ ساعت رانندگی می توان به آنکارا پاتخت ترکیه رسید.

ازمیر به استانبول نسبت به آنکارا نزدیک تر است بوده و حدود ۴۲۶ کیلومتر فاصله دارد که تقریبا 2 ساعت نزدیکتر است.

نزدیک ترین شهر به ازمیر

نزدیک ترین شهر به ازمیر ترکیه شهر کوش آداسی است که تنها ۱ ساعت زمان برای رفتن به آن نیاز است، تقریبا فاصله تهران تا قزوین.

استانبول به علت جمعیت و ترافیک بالایی که دارد مرکز آلودگی هوای ترکیه است. در مقابل ازمیر پاک‌ترین شهر بزرگ ترکیه لقب یافته است. به همین دلیل خرید ملک در ازمیر ترکیه از این جهت مزیت بالاتری دارد.میزان جرم و جنایت در ازمیر بسیار پایین و تفکر سنتی و سختگیرانه دینی میان مسلمانان به چشم نمی‌آید.

از سویی استانبول پر ترافیک ترین شهر ترکیه است و رانندگان شخصی به طور متوسط روزانه رانندگان ۲ تا ۳ ساعت زمان خود را در ترافیک سپری می‌کنند. تمام این‌ها باعث شده تا شهر ازمیر، خصوصا طی چندسال گذشته تقاضای بسیاری برای خرید ملک داشته باشد.

اگر بدنبال خرید خانه در ازمیر ترکیه با 500 میلیون تومان هستید بهتر است،  بدنبال خرید سوئیت و سرمایه گذاری در شهرهای کوچک باشید. بر طبق آمار سالیانه در سال 2023، حداقل قیمت برای خرید خانه ارزان در ازمیر ترکیه بالای یک میلیون لیر می باشد.