درباره توران ازمیر

قیمت ملک در ترکیه به لیر

داستان توران ازمیر

سال 2011 اولین پایه‌گذار توران ازمیر (علی) که داخل ایران زندگی می کرد، تصمیم به مهاجرت گرفت و بنا به شرایطی راهی شهر زیبای ازمیر شد. مثل همه مهاجرت ها چند سال اول به سختی گذشت. علی آقا هر روز با مشکلاتی مثل زبان ترکی استانبولی، قوانین کشور ترکیه، مسائل زندگی روزمره، ضرر و زیان و … دست و پنجه نرم می کرد.

اما به مرور زمان، مشکلات کم‌ و کم‌تر شدند، چون تخصص‌ مورد نیاز کسب شد، روابط قوی با افراد و شرکت‌ها ایجاد شد و تجربه های زیادی طی این سالها کسب شد.

سال 2018 دومین موسس مجموعه ما یعنی آقا نادر هم ازمیر را به عنوان مقصد مهاجرت انتخاب کرد. آقا نادر پر از ایده بود، اما تجربه اجرایی کمی در ازمیر داشت!

چرخ روزگار این دو نفر را کنار هم آورد و باعث شد با هم آشنا بشوند. اینجوری هر دوشون مکمل همدیگه بودن.  یکی با تجربه در ازمیر و دیگری پر از ایده‌های ناب. نتیجه همکاری این دو نفر با هم تولد توران ازمیر رو رقم زد. اول وب سایت مجموعه راه افتاد و بعدش هم شرکت و نهایتا برند توران ازمیر متولد شد.

اول کار مشتری های کمی داشتیم و با همونا کار رو شروع کردیم. کارهای ساده و پایه‌ای را انجام دادیم. اشتباه کردیم و درس گرفتیم و اشتباهاتمان را تکرار نکردیم. یواش یواش کارهای جدید را به خدمات توران ازمیر اضافه کردیم. بعد به فکر توسعه تیممون افتادیم و همکارای توانمند استخدام کردیم و رسیدیم به امروز که می تونیم بگیم مجموعه توران ازمیر بالغ شده و به قول معروف “سری توی سرا درآورده” و با تکیه به همکارای گلمون که هر کدام در زمینه فعالیتشون متخصص و مورد اعتماد هستند، ادعا می کنیم توان چانه‌زنی با شرکت‌ها و برندهای ترکیه‌ای و حمایت از ایرانیان را در ازمیر داریم.

زیاده عرضی نیست فقط امیدواریم بتونیم همین داستان‌های زیبا را برای شما ایرانی هایی که خواهان مهاجرت یا بهتر بگیم، مسافرت‌ و اقامت طولانی مدت در ترکیه، به خصوص شهر بی نظیر ازمیر هستند هم خلق کنیم.

چشم انداز ما در مجموعه توران ازمیر

توران ازمیر خانه‌ و پایگاهی خواهد شد برای تمام ایرانیانی که به دنبال مشاورانی حامی، صمیمی، مورد اعتماد و متخصص برای مهاجرت هستند. این مشاوران به شما خواهند گفت که مهاجرت، خرید ملک، ادامه تحصیل، راه‌اندازی کسب‌وکار در ترکیه چگونه خواهد بود. حتی این‌گونه‌ می‌اندیشیم که در چند صباح آینده پا را از ازمیر و ترکیه فراتر گذاشته و بتوانیم این خدمات را در سطح جهان به ایرانیان ارائه دهیم. بر همین اساس توران ازمیر برای انتخاب همکاران خودش به این شاخصه‌ها توجه فراوانی می‌کند: حامی‌ باشند، مورد اعتماد باشند، متخصص باشند.

مشاوره ملکی

شرکت توران ازمیر مشاور و راهنمای شما در امور ساخت و ساز در شهر زیبای ازمیر و ارائه دهنده مشاوره خرید و فروش ملک در این شهر در کنار شما خواهد بود.

مشاوره تحصیلی

مشاوران ما همراه شما خواهند بود تا در انتخاب مسیر تحصیلی مناسب، راهنمایی آزمون‌های ورودی و اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس مختلف کمک کنند.

مشاوره مالی

مشاوره مالی یکی از خدمات مهمی است که شرکت توران ازمیر ارائه می دهد. ما به شما کمک میکنیم تا برنامه های مالی خود را بهبود بخشید، سرمایه گذاری های مناسب را انتخاب کنید.

مشاوره حقوقی

وکلای رسمی ما همراه شما هستند تا در مواجهه با مسائل قانونی مختلف، مانند قراردادها، خواسته‌های حقوقی، مسائل مالی و غیره، بهترین راهکارها و راه حل‌ها را برای شما در نظر بگیرند.


اهداف شرکت توران ازمیر

توران‌ ازمیر یک مجموعه مشاوره‌ای است که در سال 1396 به منظور ارائه خدمات اقامتی و سرمایه گذاری به هموطنان عزیزمان با هدف تسهیل زندگی برای ایرانیان در شهر ازمیر کشور ترکیه راه‌اندازی شد. خدمات ما در مجموعه توران ازمیر کلیه نیازهای شما را از لحظه تصمیم به مهاجرت تا زمانی که در شهر زیبای ازمیر اقامت داشته باشید، پوشش می دهد.

دامنه خدمات ما علاوه بر دریافت انواع اقامت در ترکیه، اخذ پاسپورت و دریافت شهروندی ترکیه، خرید املاک مسکونی و تجاری، خدمات صرافی و نقل و انتقالات ارزی، دریافت گواهینامه و خرید خودرو، سرمایه گذاری در ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه و راه‌اندازی کسب و کار، ترجمه مدارک و اسناد رسمی، انجام امور حقوقی و اقامه دعوی، هر موردی که در زندگی روزانه بدان نیاز دارید مثل  اطلاعات مراکز تفریحی و گردشگری ازمیر، مراکز خرید بزرگ ازمیر، مراکز اقامتی ازمیر، فستیوال‌ ها و جشنواره ها، کار و شغل مناسب، تحصیل در مدرسه، کالج و دانشگاه ازمیر، بیمه‌های مناسب، بازارهای هفتگی، پارکها و برگزاری برنامه‌های دورهمی‌ و … را شامل می شود زیرا هدف ما آسان کردن زندگی برای شما در ازمیر است.

مأموریت ما:

  • حمایت همه‌جانبه از مشتریانمان که شما عزیزان هستید 
  • ایجاد و حفظ اعتماد متقابل بین ما و شما
  • خلق فضای صمیمت با شما موکلان و مشتریان عزیز

اعضای تیم توران ازمیر

امروز هسته اصلی تیم توران ازمیر از دوستانی حامی، متخصص و متعهد تشکیل شده که در پایین صفحه معرفی شده اند. 

علی هدایتی
علی هدایتی

مدیر دپارتمان املاک، خنده‌ رو و مثبت‌ اندیش

تکه کلام: حلش می‌کنیم!

نادر صفوی
نادر صفوی

مدیر دپارتمان مالی و صرافی، شوخی‌ و جدیش معلوم نیست!

تکه کلام: کم نباشه، میشه!!

خانم عذرا سهند از توران ازمیر
ازرا سهند

مدیر واحد مشاوره تحصیلی و مهاجرتی، بین خنده و گریش مرز نداره!

تکه کلام: آره راست میگی!!

خانم ندا سمیع از توران ازمیر
ندا سمیع

مشاور حقوقی و مدیر بخش زندگی روزانه، مادری فداکار که زود جدی میشه ولی مهربونه

تکه کلام: الله الله! 

علی غنودی از توران ازمیر
علی غنودی

مشاور ارشد توران تجارت لپ‌های سرخ و خندان، پرانرژی حتی در زمان ناراحتی

تکه کلام: دقیقا!!

محسن مهدوی از توران ازمیر
محسن مهدوی

بخش حسابداری توران ازمیر، در سخت‌ترین شرایط آرامش خودش رو حفظ کرده

تکه کلام: مشکلی نیست!