از اینکه توران ازمیر را انتخاب کردید سپاسگزاریم

مقايسه آگهی ها

هزینه زندگی در ازمیر :

ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری است. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. ازمیر یکی از جاذبه‌های توریستی ترکیه نیز به حساب می‌آید. سراسر جنوب ازمیر دارای سواحل زیبای ماسه‌ای، آثار تاریخی متعدد از دوره‌های پیشین همانند شهر تاریخی افس یکی از بزرگترین و زیباترین شهرهای باستانی در دنیا و آبهای معدنی در سواحل چشمه، شهر باستانی ترووا و …

زندگی در ازمیر ترکیه مانند تمامی شهر های بزرگ دنیا می تواند هزینه های متفاوتی جهت رسیدن به احساس آرامش و آسایش بر دوش شهروندان بگذارد. هزینه های زندگی در ازمیر سوال بسیاری از علاقمندان به مهاجرت به ترکیه و زندگی در این کشور زیبا است.همه ساله شمار زیادی توریست علاقه‌مند به دریا و آثار تاریخی را به خود جلب می‌نماید.

زندگی در ازمیر

شهر ازمیر شهر نسبتا ارزانی می باشد یعنی هزینه های زندگی در ازمیر به نسبت شهر های دیگر ترکیه بسیار کمتر است. بر اساس آمار های منتشر شده هزینه های مربوط به زندگی در ازمیر تقریبا 12 درصد کمتر از هزینه زندگی در تهران می باشد. مردم با هر سطح درآمدی می توانند زندگی نسبتا آرامی را در ازمیر داشته باشند.

انسان برای تامین نیازهای ضروری و رفاهی خود در هر جا و مکانی زندگی کند ، ناگزیر است ، هزینه هایی را تحمل کند و مسکن ، خوراک و پوشاک خود را تهیه نماید. علاوه بر این ها هزینه بهداشت و تهیه دارو و هزینه تهیه وسایل منزل اعم از تجهیزات آشپزخانه و وسایل تفریحی و حرفه ای مواردی است که در زندگی باید برای تهیه آنها هزینه هایی را پرداخت کرد.

این هزینه ها بر حسب انتظار هر فرد می تواند متفاوت باشد.

مصلماٌ هزینه خرید از یک فروشگاه لوکس و مجهز با خرید از بازارهای سنتی و هفتگی متفاوت خواهد بود.

در این بخش سعی کردیم تا برخی از هزینه های مختلف زندگی در ازمیر را برای شما عزیزان مطرح کنیم هزینه های از قبیل حمل و نقل _ هزینه تحصیل _ هزینه خوراک و پوشاک _ و هزینه پزشکی درمانی در ازمیر ترکیه…