توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

مرکز خرید آگورا ازمیر Agora | توران ازمیر | مرکز خرید آگورا ازمیر | Agora ازمیر ترکیه

مرکز خرید آگورا ازمیر Agora

مرکز خرید آگورا ازمیر (Agora)

مرکز خرید آگورا یکی از بهترین انتخاب‌های گردشگران و ساکنین ازمیر برای خرید است. وسعت فضای سرپوشیده این مرکز خرید در حدود ۲۹ هزار و ۴۰۰ و فضای باز آن ۸۹ هزار مترمربع است . با این همه وسعت تنها یکی از بزرگترین مراکز خرید ازمیر است!!.

در مرکز خرید آگورا, حدود 190 فروشگاه بین المللی وجود دارد. این فروشگاه ها از لباس و پوشاک گرفته تا زیورآلات, لوازم آرایش, لوازم منزل, پارچه و منسوجات, ابزارآلات و محصولات موسیقی, کتاب, کالای دیجیتال و لوازم الکترونیکی, اسباب‌بازی و سایر محصولات عرضه شده‌اند. در این مجموعه به غیر از فروشگاه, امکانات سرگرمی مختلفی مانند سینما, شهر بازی, کافه و رستوران های مختلف برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است.

مرکز خری آگورا ازمیر

آگورا در بالچوا

آگورا در بالچوا

مرکز خری آگورا ازمیر

طبقه فوقانی این پاساژ مانند دیگر مراکز خرید ترکیه فود کورتی بزرگ متشکل برندهای ترکی و بین المللی وجود دارد که نیاز مسافرین از غذا خوردن در هتل را بر طرف میکند. ظرفیت پارکینگ 2100 وسیله ای با جایگاه های مجهز و امکان پارک وی ای پی به همراه کارواش از دیگر امکانات این مرکز خرید است. مرکز خرید آگورا ازمیر در سال 2003 افتتاح و تا بحال جز برترن های منطقه اژه بوده است. نام این مرکز خرید از آگورای باستانی که در زمان باستان به معنای بازار بوده ,گرفته شده است .

مرکز خرید آگورا در زمینه رضایت مشتری و ارائه خدمات با کیفیت , در سالهای 2014 و 2015 رتبه اول را کسب کرده است. در منطقه بالچوا و در خیابانی که مرکز خرید آگورا قرار دارد چندین مرکز خرید دیگر مانند کرفور و … نیز وجود دارد و همچنین نزیکی تله کابین ازمیر از مزایای این خیابان است. طراحی این مرکز خرید به گونه ای است که از بیرون دو مرکز جدا از هم به نظر می آید ولی از داخل به شکل نا محسوسی به هم متصل هستند.

agora

آگورا ازمیر

agora izmir

Agora avm

مرکز خرید آگورا ازمیر

agora avm balcova

 

آدرس مرکز خرید آگورا:

 

izmir turan

توران ازمیر

این مرکز خرید تنها بخشی از مکانهای گردشگری ازمیر ترکیه است که مجموعه توران ازمیر به شما معرفی کرده است.

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت شما هموطن گرامی اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری , املاک , کاریابی , صرافی و خدمات در ازمیر ترکیه ◊◊