اخبار

تله فریک ازمیر Izmir Telekabin

تله فریک ازمیر

تله فریک ازمیر که با نام تله کابین ازمیر نیز شناخته می‌شود, یکی از جاذبه‌های دوست‌داشتنی و گردشگری شهر ازمیر است. ورودی مجموعه تله فریک ازمیر در منطقه بسیار خوش اب و هوا تفریحی بالچوا قرار گرفته که مرکز خرید اصلی شهر در آنجا واقع شده و بزرگترین مرکز خرید ترکیه نیز در آنجا در حال ساخت می باشد.

ورودی این مجموعه توریستی که توسط شهرداری ازمیر سرمایه گذاری شده در مقابل دانشگاه اقتصاد ازمیر قرار گرفته و ممکن است با خود این تصور را بکنید که چه خوب بود که ما هم در این دانشگاه تحصیل می کردیم!!

با استفاده از تاسیسات این تله کابین می‌توانید تا ارتفاعات ازمیر بالا بروید و شهر را از چشم‌انداز ۴۲۳ متری تماشا کنید. هنگام سوار شدن بر آن زیبایی‌ها و چشم‌انداز خارق‌العاده شهر ازمیر و املاک ازمیر و ساحل اژه را در زیرپایتان خواهید یافت. همچنین در بالاترین نقطه می‌توانید از امکانات پارک بهره ببرید و شهر ازمیر را از نمایی متفاوت ببینید.

در فضای پارک تله کابین ازمیر امکان پیک نیک برای یک روز خاطره انگیز به طور کامل فراهم شده تا نشاط یک سفر را برایتان دوچندان کند. دوربین عکاسی را فراموش نکنید تا بتوانید عکس‌های زیبایی را در گنجینه خاطراتتان از گشت‌و‌گذار در این تله کابین رویایی به ثبت رسانید. در محوطه‌ی اطراف تله کابین می‌توانید از کافه‌ها و رستوران‌هایی که انواع غذاهای ترکِ خوشمزه را طبخ می‌کنند استفاده کنید.

 

آدرس تله فریک ازمیر