خدمات توران

مهاجرت به خارج از کشور یکی از موضوعاتی است که در سال های اخیر رواج زیادی پیدا کرده و ندانستن قوانین مهاجرت باعث اتلاف انرژی و پول افراد می شود.

کشور ترکیه به دلایل بسیاری یکی از این مقاصد برای ایرانیان شناخته شده است.

دانستن قوانین مهاجرت و انجام درست کارهای لازم برای مهاجرت به افراد این امکان را می دهد که مهاجرتی بدون دردسر را تجربه کنند.

افرادی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند و بدون ایجاد مشکل از کشور خود خارج شوند, باید از راهنمایی های یک مشاور مهاجرتی استفاده کنند.

تحصیل, زندگی و اشتغال به کار در کشورهای خارجی امری آسان و بدون زحمت نیست. استفاده از وکیل مهاجرت به افراد کمک می کند که امور اقامت, تابعیت و مهاجرت را راحت تر انجام دهند و مهاجرتی بدون دغدغه و مشکل را تجربه کنند.

مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش از دانشگاه های ازمیر

از آنجاییکه قسمت اعظمی از هموطنان, خود و یا فرزندانشان, با هدف تحصیل به ترکیه و مخصوصاً به شهر ازمیر مهاجرت می‌کنند در این یادداشت قصد داریم به نکاتی اشاره داشته باشیم که بتواند به این هموطنان کمکی کند تا با کمترین ریسک و هزینه به این هدف نزدیک شوند.

در این مقاله در ابتدا یکسری نکات کلی در مورد دانشگاه‌ها ارائه می‌دهیم و سپس در مقالات آتی به دانشگاه‌های موجود در شهر ازمیر می‌پردازیم. برای غنای محتوای مقاله بعدی توصیه می‌کنیم در قسمت نظرات و یا سوال-جواب سوالات و نظرات خود را عنوان کنید.

افرادی که به قصد تحصیل مهاجرت کرده و یا خواهند کرد از لحاظ مقطع تحصیلی به دو دسته‌ تقسیم بندی می‌شوند.

مشاوره حقوقی و اعاده دعوی در دادگاه های ترکیه

در هر کشوری قوانین بسیاری در جهت حفظ منافع طرفین معامله وجود دارد, آگاهی از این قوانین و اجرای آنها در زمان عقد قرارداد از اهمیت بالایی برخوردار بوده و ضمانت انجام یک قرارداد سوداور خواهد بود.

مجموعه توران ازمیر بر خود دانسته تا با انتشار بخشی از این قوانین شما هموطنان گرامی را در مسیر مهاجرت و دسترسی به زندگی آرام در حد توان حمایت نماید.

کارشناسان خبره ما آماده پاسخگویی و مشاوره به سوالات و مشکلات احتمالی شما عزیزان هستند.

مشاوره مالی و سرمایه گذاری در ترکیه

معمولا سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی دارای جنبه‌های مثبت و منفی بوده که همواره باید آن‌ها را مد نظر داشت. برای اینکه از خطرات و ضررهای احتمالی جلوگیری شود، رعایت چند نکته بسیار مهم است که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. فرصت سرمایه گذاری در ازمیر ترکیه به قدری زیاد است که سالانه هزاران نفر از افراد از سایر نقاط جهان از جمله ایران به این شهر سفر می‌کنند.

به دلیل اینکه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این کشور بسیار زیاد است، مهاجران و اتباع ایرانی باید با توجه به تخصص و حوزه فعالیت اقتصادی خود اقدام به سرمایه‌گذاری کند تا متحمل ضرر و زیان نشود. کشور ترکیه در بازه زمانی سال 2016 و 2017 رشد 300 درصدی در زمینه سرمایه‌گذاری مهاجران داشته که سرمایه‌گذاری در ملک از بیشترین آمار برخوردار بوده. پس از ملک شاخصه‌های دیگری نظیر بورس، طلا و سود بانکی از بیشترین رشد برخوردار بودند. برای اینکه شما نیز بتوانید از مزایای سرمایه گذاری در ازمیر ترکیه بهره‌مند شوید این مطلب را تا انتها بخوانید.

مشاوره فروش ملک و ساخت و ساز در ازمیر

آیا خانه یا زمین کلنگی دارید و مایل هستید که آن را به آپارتمانی شیک تبدیل کنید, اما با کمبود بودجه و تخصص لازم برای بهسازی و نوسازی آن روبه‌رو هستید؟

آیا با وجود داشتن بودجه, تخصص و تجربه کافی برای ساخت ملک, مبلغ کافی برای خرید زمین مناسب را ندارید؟

اگر این‌طور است به شما ساخت‌ و‌ ساز مشارکتی را توصیه می‌کنیم . مشارکت در ساخت نوعی ساخت‌ و ساز است که در آن یک طرف ملک یا زمین کلنگی‌ را در اختیار سازنده می‌گذارد و بعد از ساخت, سازنده بر حسب توافق اولیه ,سهم خود را از پروژه به‌عنوان شریک برمی‌دارد.

اگر به هر دلیلی به دنبال سازنده یا مالکی برای مشارکت در ساخت هستید حتماً به‌ تمامی موارد قانونی این نحو ساخت توجه کنید.

اگرچه میزان سهم مالک و سازنده در تمامی پروژه‌ها تعیین نشده و این قرارداد توافق مابین دو نفرِ است اما می توانید با دریافت مشاوره از تیم متخصص توران ازمیر اطلاع دقیقی از قراردادهای مشابه پروژه خودتان در منطقه کسب کنید.

فعل توانایی در زبان ترکی ( حالت مثبت ) | توران ازمیر | فعل توانایی در زبان ترکی

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی مانند زبان‌های فنلاندی و مجارستانی مربوط به شاخه زبان‌های آلتایی از خانواده زبان‌های اورال-آلتایی است. به زبان‌های ترکی و مشابه آن زبان‌های اغوز گفته می‌شود. به زبان‌های ترکیه‌ای، آذری، قزاق، قرقیزی، تاتار، ترکمنی، ازبکی و بسیاری از زبان‌هایی که در بالکان تا آسیای مرکزی و شما غربی چین و جنوب سیبری صحبت می‌شود زبان‎های اغوز می‌گویند.

تاریخ زبان ترکیه‌ای به سه دسته تقسیم می‌شود: ترکی قدیمی (از قرن هفتم تا سیزدهم)، ترکی میانه (از قرن سیزدهم تا بیستم) و ترکی جدید که از قرن بیستم به بعد در کشور ترکیه صحبت می‌شود. در زمان امپراطوری عثمانی، زبان عربی و فارسی وارد زبان ترکی می‌شوند و تقریبا 88 درصد واژه‌های زبان ترکی ترکیبی از فارسی و عربی می‌شود. به این زبان ترکی عثمانی گفته می‌شد که زبان تحصیل‌کرده‌ها، دربار و سطح بالای جامعه بود. زبان ترکی اصیل زبان کوچه بازاری تعبیر می‌شد که تنها مردم عامی به آن صحبت می‌کردند. ترکی عثمانی در آن زمان به رسم‌الخط فارسی نوشته می‌شد.

در سال 1928 جنبش زبان به وسیله کمال آتاتورک رخ می‌دهد و طی آن رسم‌الخط ترکی از فارسی به لاتین تغییر می‌یابد و واژه‌های ترکی جایگزین واژه‌های عربی و فارسی می‌شود. برخی از واژه‌های منسوخ ترکی باز می‌گردند و برخی واژه‌ها جدید ساخته می‌شوند.

نقل و انتقالات ارزی در سراسر دنیا

با توجه به مشکلات اخیر بانک مرکزی و همچنین ارزش انکار ناپذیر ارزهای دیجیتال و رمزارزها و مشکلات و قوانین ضد و نقیض کشور ما در برخورد با متخلفین صرافی های دیجیتال , بر خود واجب دانستیم تا با راه اندازی صرافی آنلاین در کشور ترکیه نه تنها نیاز ارزهای دیجیتال ,بلکه ارزهای فیزیکی شما عزیزان را نیز مرتفع سازیم.

صرافی توران ازمیر با همکاری با برترین صرافان بین المللی, امکان تمامی معاملات ارزی را برای شما هموطنان در زمینه بازرگانی , تولید و امور روزمره برقرار نموده است.

فهرست