درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

خدمات توران

مهاجرت به خارج از کشور یکی از موضوعاتی است که در سال های اخیر رواج زیادی پیدا کرده و ندانستن قوانین مهاجرت باعث اتلاف انرژی و پول افراد می شود.

کشور ترکیه به دلایل بسیاری یکی از این مقاصد برای ایرانیان شناخته شده است.

دانستن قوانین مهاجرت و انجام درست کارهای لازم برای مهاجرت به افراد این امکان را می دهد که مهاجرتی بدون دردسر را تجربه کنند.

افرادی که قصد دارند مهاجرت قانونی داشته باشند و بدون ایجاد مشکل از کشور خود خارج شوند, باید از راهنمایی های یک مشاور مهاجرتی استفاده کنند.

تحصیل, زندگی و اشتغال به کار در کشورهای خارجی امری آسان و بدون زحمت نیست. استفاده از وکیل مهاجرت به افراد کمک می کند که امور اقامت, تابعیت و مهاجرت را راحت تر انجام دهند و مهاجرتی بدون دغدغه و مشکل را تجربه کنند.

[vc_single_image image=”5204″ img_size=”full” alignment=”center”]

مشارکت در ساخت و ساز

آیا خانه یا زمین کلنگی دارید و مایل هستید که آن را به آپارتمانی شیک تبدیل کنید, اما با کمبود بودجه و تخصص لازم برای بهسازی و نوسازی آنروبه‌رو هستید؟

آیا با وجود داشتن بودجه, تخصص و تجربه کافی برای ساخت ملک, مبلغ کافی برای خرید زمین مناسب را ندارید؟

اگر این‌طور است به شما ساخت‌ و‌ ساز مشارکتی را توصیه می‌کنیم . مشارکت در ساخت نوعی ساخت‌ و ساز است که در آن یک طرف ملک یا زمین کلنگی‌ را در اختیار سازنده می‌گذارد و بعد از ساخت, سازنده بر حسب توافق اولیه, سهم خود را از پروژه به‌عنوان شریک برمی‌دارد.

اگر به هر دلیلی به دنبال سازنده یا مالکی برای مشارکت در ساخت هستید حتماً به‌ تمامی موارد قانونی این نحوه ساخت توجه کنید.

اگرچه میزان سهم مالک و سازنده در تمامی پروژه‌ها تعیین نشده و این قرارداد توافق مابین دو نفرِ است اما می توانید با دریافت مشاوره از تیم متخصص توران ازمیر اطلاع دقیقی از قراردادهای مشابه پروژه خودتان در منطقه کسب کنید.

اخذ اقامت ترکیه

یکی از خدمات مجموعه ما ارائه سرویس مشاوره جهت گرفتن اقامت ازمیر در کشور ترکیه می باشد.

شایان ذکر است که تمامی مراحل اخذ اقامت توسط خود فرد متقاضی, نماینده و یا وکیل قانونی وی بدون نیاز به حضور شخص ثالث امکان پذیر می باشد, با این حال کمک گرفتن از یک مشاور با تجربه شما را از سردرگمی های احتمالی رهانیده و احتمال رد شدن درخواست اقامت شما را به حداقل رسانده و در انتخاب بهترین، کم هزینه ترین و کوتاه ترین مسیر کمک می کند، همچنین از سوء استفاده توسط افراد سودجو، صرف هزینه های غیرضروری و از دست دادن زمان شما جلوگیری به عمل می آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

[vc_single_image image=”5177″ img_size=”full” alignment=”center”]
[vc_single_image image=”5187″ img_size=”full” alignment=”center”]

مشاوره و اجرای دکوراسیون داخلی

هر فضای داخلی اعم از محل کار, تفریح یا سکونت, قابلیت زیبا شدن را دارد؛ تنها بایست از اصول و عوامل سازمان بندی صحیح بعلاوه کمی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید.

شروع کار در فضاسازی و تزئین باید عاری از جنبه های ذهنی و خیال پردازی غیر واقعی باشد. در زمان تصمیم برای دکوراسیون لازم است با در نظر گرفتن واقغیات و امکانات صورت اقدام به عمل نماییم.

ساختن خانه‌ای در رویا آسان اما در عمل سخت و دشوار است!

به خاطر عوامل متعددی که در شکل‌گیری یک طرح موقت دخالت دارند اجرای کار نیازمند برنامه‌ای دقیق و منظم است. پیشرفت قدم به قدم و حساب شده از اتلاف دقت و هزینه می کاهد و در نتیجه حاصل کار را پر ثمر می‌سازد, لذا در طرح اجرائی عوامل زیادی نقش دارند که شما می توانید با گرفتن مشاوره از تیم با تجربه توران ازمیر به راحتی در مسیری که رویایتان است پیش بروید.

ارائه سیستم های حفاظتی و دوربین های مدار بسته

امروزه با رشد و توسعه فناوری های هوشمند, یکپارچه سازی تجهیزات امنیتی با یکدیگر مانند دوربین مدار بسته, سیستم های اعلام حریق, کنترل تردد و اعلام سرقت باعث شده است تا مشتریان نیازهای حفاطتی خود را بصورت توامان پوشش داده و کنترل کنند.

از کاربرد های سیستم دوربین مدار بسته می توان به مواردی مانند: راهکارهای صنعتی, امنیتی و پلیسی, کنترل ترافیک, امنیت بانکی، جلوگیری از سرقت در ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود.

تیم تخصصی توران ازمیر با تجربه چند دهه و انجام پروژه های متعدد دولتی و اداری و خصوصی در ایران و ازمیر آماده ارائه خدمات و مشاوره در این زمینه به شما هموطنان عزیز می باشد

[vc_single_image image=”5189″ img_size=”full” alignment=”center”]
[vc_single_image image=”5188″ img_size=”full” alignment=”center”]

هوشمند سازی ساختمان

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان سعی دارد تا با بهره گیری از فناوری های کنترلی, مدیریت منابع ساختمان را بسته به نوع کاربری آن (مسکونی, اداری, تجاری و …) در دست بگیرد. هوشمندسازی سبب می شود تا تاثیر عواملی همچون خطای نیروی انسانی, نرخ وقایع و رخدادهای خارج از کنترل و سوانح کاهش پیدا کرده و باعث افزایش قابلیت اطمینان از عملکرد صحیح تاسیسات و تجهیزات ساختمان و بهبود امنیت عمومی ساختمان شود.

با وجودیکه اجرای سیستم مدیریت ساختمان سبب افزایش هزینه های ساخت ساختمان می گردد, میزان صرفه جویی در هزینه های جاری ساختمان ناشی از اجرای این سیستم, می تواند در مدت کوتاهی هزینه های اولیه را جبران نماید و بعلاوه سطح بالاتری از آسایش را برای ساکنان به همراه داشته باشد.

تیم متخصص توران ازمیر آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان در جهت هوشمند سازی ساختمان می باشد.

فهرست