اماکن دیدنی ازمیر

مکانهای دیدنی در ازمیر

اماکن دیدنی ازمیر : ازمیر شهری ساحلی و دریایی است که در سواحل اژه واقع شده و از اهمیت تجاری ، اقتصادی ، صنعتی و علمی برخوردار است. در سال های اخیر این گردشگر را به خود جلب کرده است.

ازمیر یکی از زیباترین شهرهای ترکیه است و گردشگران زیادی وجود دارند که دوست دارند از آن دیدن کنند.مناظر دیدنی این شهر ترکیبی از سواحل ، بناهای تاریخی ، شگفتی های طبیعی و زندگی شبانه است.

کمی در مورد دیدنی های ازمیر:

مکانهای دیدنی ازمیر

پاموکاله

Pamokale مجموعه ای از چشمه های آب گرم است که سنگ های سفید و آبی آن جلوه ای بسیار زیبا به آن بخشیده است. در زمان های قدیم ، مردم در چشمه های آب گرم طبیعی منطقه غسل ​​می کردند.

ساختمان آسانسور قدیمی طهرحی آسانسور

با سوار شدن به آسانسور می توانید از مناظر دلپذیر ازمیر لذت ببرید و از فروشگاه های سوغات ، رستوران ها و کافی شاپ های منطقه لذت ببرید.

ازمیر آگورا|آگورا ازمیر

در ازمیر آگورا می توانید بقایای بازاری را مشاهده کنید که زمانی در جاده ابریشم ایستاده بود.

روستای حرم Şirince

روستای شیرینجا به دلیل ساختمانهای زیبا و کوچه های قدیمی بهشت ​​، در کنار عکاسان و معماران قرار دارد. خانه های سنتی و کوچه های قدیمی این روستا بسیار زیبا است.

کلیسای سنت پلی کریپ|سنت پلی پارپ

در میان دیدنی های ازمیر ، کلیسای پلیکارپ قدیمی ترین مرکز مذهبی کاتولیک در ازمیر است. این کلیسا زمانی آتش گرفته و بازسازی شده و قسمتهای دیگری نیز اضافه شده است.

اماکن دیدنی ازمیر

چشمه ساحل şeşme

بیشتر افراد علاقه مند به سفر به ساحل و کنار دریا هستند. ساحل چشمه یکی از معروف ترین سواحل ترکیه و در نزدیکی شهر ازمیر است. این ساحل زیبایی بی نظیری دارد.

بازار زیردریایی کمارالتی

این یک بازار سنتی است که می توانید با فروشندگان گپ بزنید و بدون نیاز به خرید چیزی به محصولات نگاه کنید. لازم نیست چیزی از آنها بخرید! این یکی از ویژگی های جالب این بازار است.

موزه کلیدی|موزه کلیدی

موزه ماشین کی ازمیر در منطقه ازمیر طاربلی در ترکیه واقع شده است و برای کسانی که اتومبیل های کلاسیک را دوست دارند بسیار جالب است.

افسوس|افسس

شهر عالی رومیایی افسوس روزگاری یک توقف بسیار محبوب در جاده ابریشم بود و امروز با حدود دو میلیون بازدیدکننده در سال ، یکی از محبوب ترین کارهایی است که در ازمیر انجام می شود. یکی از دیدنی ترین مناطق دیدنی در ازمیر است.

مخمل قلعه کدیف

ساخته شده در قرن چهارم قبل از میلاد و فتح بسیاری از سلسله های حکومتی در طی قرن های متمادی ، دستخوش تحولات تاریخی بسیاری شده است.

مسجد نرده Hisar Camii

این مسجد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مساجد ترکیه و یکی از جاذبه های گردشگری ازمیر است.

سازمان دیده بان برج Saat Kulesi

یکی از مکانهای مشهور و مشهور برای بازدید در ازمیر یکی از جاذبه های توریستی تاریخی این شهر است.

کابل اتومبیل ازمیر تله فراک ازمیر

با استفاده از Telemark ازمیر می توانید به ارتفاعات شهر برسید و از ارتفاع 423 متر از سطح زمین آن را تماشا کنید.

فهرست