توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

دفترخانه های کشیک در ترکیه | توران ازمیر | noter in izmir ,نوتر در ازمیر ترکیه | دفترخانه های کشیک

دفترخانه های کشیک در ترکیه

فعالیت‌ دفترخانه‌ های کشیک در ترکیه

فعالیت دفترخانه‌ های کشیک ترکیه آغاز شده است. شاید زمانی که تیتر این مقاله را می‌خوانید از خودتان بپرسید که دفترخانه‌ها یا نوتر در ترکیه چگونه فعالیتی دارند. در واقع باید بدانید که دفترخانه های ترکیه و یا همان Noter نوتر ، سازمانی وابسته به دولت می‌باشند که دقیقا وظایف و فعالیت‌های آن‌ها مشابه فعالیت‌های دفترخانه‌های ایران است.

برای مثال اگر بخواهید به فردی در ترکیه جهت فروش خودرو یا ملک وکالت بدهید، این امر در دفترخانه انجام می‌شود؛ و یا اگر بخواهید برای اقامت ترکیه با اجاره خانه اقدام کنید، اجاره‌نامه شما باید در نوترهای ترکیه تبدیل به یک مدرک رسمی شود.

فعالیت دفترخانه های کشیک در ترکیه

دفترخانه‌ های کشیک و یا همان Nöbetçi Noter فعالیت خود را از آوریل ۲۰۱۹ در شهرهای بزرگ ترکیه از جمله شهر ازمیر آغاز کرده اند. بنابراین اگر قصد انجام کار واجبی در دفترخانه های ترکیه را دارید اما تا پایان هفته موفق نشده‌اید کار خود را به اتمام برسانید، می‌توانید از این دفترخانه های کشیک ترکیه استفاده کنید که در روزهای آخر هفته فعالیت دارند.

البته اگر در نقاط پر جمعیت شهر ازمیر و یا شهرهای توریستی ازمیر اقامت دارید بهتر است این کار را به روزهای وسط هفته موکول کنید تا به دلیل ازدحام گردشگران و ترافیک زیاد به مشکل برخورد نکنید.

ساعات کاری این دفترخانه های کشیک ترکیه همانند ساعات کاری دفترخانه‌ها در روزهای عادی هفته می‌باشد؛ یعنی از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر فعالیت خواهند داشت.

 

راه‌‌های یافتن این دفترخانه‌ های کشیک در ترکیه

شما می‌توانید با مراجعه به لینک زیر و انتخاب شهر موردنظر خود و همچنین تاریخ مد نظر، از شماره، نام و ادرس این نوترهای کشیک اطلاعات کسب کنید.

https://portal.tnb.org.tr/Sayfalar/NobetciNoterBul.aspx