بررسی خرید قسطی مسکن در ترکیه | توران ازمیر | خرید قسطی مسکن در ازمیر ترکیه | خرید قسطی خانه در ترکیه

بررسی خرید قسطی مسکن در ترکیه

خدمات توران ازمیر

معایب و مزایای خرید قسطی مسکن در ترکیه

اکثر ملک های اقساطی برای شهروندان ترک در نظر گرفته شده اند یعنی با گرفتن وام از بانک سند در رهن میرود و بعد از اتمام نقل انتقال انجام میشود (بسیاری از شما روال این کار را در ایران می دانید که در ترکیه نیز دقیقا مشابه است)

خرید قسطی خانه

 اما برای خارجی های ساکن ترکیه نیز شرایطی محیا شده که به  صورت زیر انجام میشود :

  •  بعضی از پروژه ها سند رو به نام خریدار منتقل میکنند اما در اداره ثبت مشروط میشود که خریدار اگر دو یا سه قسط رو پرداخت نکرد فروشنده حق شکایت و ابطال سند رو دارد .
  •  شرایط بعدی خرید از پروژه های نیمه تمام ویا تمام شده می باشد که قرادادی بین شرکت فروشنده و خریدار نوشته می شود و بخشی از پول مثلا ۵۰ در صد پیش گرفته می شود و مابقی در اقساط یک تا پنج سال بدون بهره تقسیط میشود و انتقال سند بعد از وصول کلیه اقساط انجام میشود .
  • راه های تخصص دیگری مانند استفاده از کردیت کارت وجود دارد که به علت اطلاعات ناکافی بسیار انگشت شمار از آن استفاده می کنند و تیم تخصصی توران ازمیر می تواند شما را جهت استفاده از بهترین روش راهنمایی کند.

ما به هموطنان عزیز توصیه می کنیم در صورت امکان از خرید ملک اقساطی در ترکیه پرهیز کنند با مبلقی کمتر, واحدی کوچکتر خریداری نمایید و با خیال راحت سند را دریافت نمایند.

همانگونه که در طی 6 ماه ارزش پول ما نصف شد و کسانی که خونه اقساطی خریده بودن و بطور مثال باید هر ماه 3000 لیره که در ان زمان تقریبا معادل 3.5 میلیون ما میشد قسط پرداخت میکردن اکنون با نصف شدن ارزش پول ما باید هر ماه 7 میلیون پرداخت کنند.

بهترین رستوران های ازمیر
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست