توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

دانشگاه یاشار ازمیر ترکیه Yaşar University

دانشگاه یاشار ازمیر ترکیه 

تاریخچه:

دانشگاه یاشار فرصتی هیجان انگیز برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند که به دنبال یک تجربه تحصیلی مناسب هستند. همانطور که دانشجویان بین المللی بیشتر به گزینه های تحصیل در خارج از ترکیه نگاه می کنند, بسیاری از آنها به نمایه ملی و بین المللی دانشگاه یاشار جذب شده اند. دانشگاه یاشار در سال 2001 در شهر ساحلی ازمیر تاسیس شده است .

دانش آموزان دانشگاه یاشار دسترسی به امکانات پیشرفته ای دارند, فرصت برای کار با کارکنان آکادمیک و بین المللی ما, و همچنین فرصت های تحصیل در خارج از کشور از طریق برنامه های Erasmus و Global Exchange. دانشگاه یاشار به دنبال گسترش مرزهای دانش و تجربه های انسانی از طریق تحقیق, خلاقیت و ارائه آموزش حرفه ای با بالاترین درجه است.

هرکدام از دانشکده ها و مدرسه های حرفه ای، دانشجویان خود را در بهترین حالت ممکن برای حرفه های آینده آماده می کنند. فارغ التحصیلان ما هر ساله در حال افزایش هستند و خود را به عنوان رهبران موفق و حرفه ای فردا در نظر می گیرند, که همیشه نقش خود را به عنوان مسئولان جامعه شناخته اند.

این دانشگاه همچنین از شهرت معتبر ملی و بین المللی بهره مند است. دانشگاه یاشار در مسیر خود متعهد به ارائه آموزش و پرورش و نوآوری و اجرای اصول بنیادی علم – وحدت – موفقیت است.

دانشگاه یاشار ازمیر

دانشکده ها و رشته های آموزشی در دانشگاه یاشار:

شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر تمامی دانشکده ها و  رشته های تحصیلی دانشگاه را مشاهده کنید.

شهریه تحصیل و بورسیه 

هزینه های تحصیلی (شامل مالیات بر ارزش افزوده):

آمادگی انگلیسی 9.000 دلار در سال
برنامه های کارشناسی 9.000 دلار در سال
برنامه های کارشناسی ارشد 9.000 دلار برای برنامه کامل
برنامه های دکترا 11.000 دلار برای برنامه کامل
مدارس حرفه ای 5.000 دلار برای برنامه کامل

هزینه ها توسط انتقال بانکی در یک یا دو اقساط پرداخت می شود (اولین پرداخت پس از ثبت نام در ترم پاییز و پرداخت دوم در ابتدای ترم بهار). هزینه های تحصیل شامل عضویت در کتابخانه دانشگاه و امکانات ورزشی, یک مشاور ارشد آموزشی, کلاس های پشتیبانی در ترکیه, هزینه تحصیل فارغ التحصیلان, و همچنین دسترسی به دانشگاه و امکانات فناوری اطلاعات. هزینه ها در دانشگاه یاسار به صورت سالیانه بر اساس نوسانات ارز مورد بررسی قرار می گیرند.

تخفیف

دانش آموزانی که از دانشگاه های همکار (شرکای جهانی یا اراسموس) درخواست می کنند واجد شرایط تخفیف 10٪ می باشند. دانش آموزانی که خواهر و برادر خود را در دانشگاه یزد ثبت کرده اند می توانند از تخفیف 15٪ بهره مند شوند.

بورسیه تحصیلی

 • بورس تحصیلی بین المللی:

دانش آموزانی که در مطالعات قبلی خود موفق هستند, می توانند در صورت درخواست در دانشگاه برای بورس تحصیلی بین المللی درخواست کمک کنند.

درمورد سهمیه تعیین شده، بورس تحصیلی برای دفتر بین المللی 100٪، 50٪ و 25٪ است.

 • بورس تحصیلی Achievement:

دانشجویان کارشناسی که در دانشگاه یاشار ثبت نام می کنند واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی می باشند بر اساس عملکرد تحصیلی آنها, هر دانش آموزی که اولین سال تحصیلی را با موفقیت به پایان رسانده, واجد شرایط درخواست تحصیلات دانشگاهی خواهد بود.

درمورد سهمیه تعیین شده, بورس تحصیلی برای سال تحصیلی به ترتیب 100٪، 50٪ و 25٪ اعطا می شود.

 

آدرس دانشگاه یاشار ازمیر :

 

3 نظر

 1. فرحناز

  در می گوید:  

  وقت بخیر .دانشگاه یاشار ازمیرهنوز پذیرش داره ؟باتوجه و
  به وضعیت کرونا .
  آیا برای ترم بعد نیمسال دوم پذیرش داره در مقطع کارشناسی؟؟؟
  ممنون میشم سریع جواب بدید ضروریه🙏🏻

 2. حق پناه

  در می گوید:  

  سلام آیا دانشگاه مورد نظر خصوصی هسته؟ هزینه تحصیل و شرایط پذیرش چطوره ؟

 3. azsahand2006

  در می گوید:  

  سلام
  لطفا با این شماره واتساپ تماس بگیرید
  00905522705846

دیدگاه ها غیرفعال می باشد.