توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

مراحل لازم جهت دریافت برگه ی تجرد | توران ازمیر | دریافت برگه تجرد در ترکیه

مراحل لازم جهت دریافت برگه ی تجرد ترکیه

مراحل لازم جهت دریافت برگه ی تجرد ترکیه :

سفارت ایران در استانبول در صورتی که اجازه ی پدر و یا برگه ی فوت پدر و فتوکپی های لازم از مدارک و اصل شناسنامه و کارت ملی و گذرنامه و عکس حاضر باشد یک هفته بعد از مراجعه برگ تاییدیه تجرد رو تحویل می دهد.

در صورتی که شناسنامه المثنی باشد برای استعلام به ایران مدت ۱ تا ۳ ماه ممکنه طول بکشد که در این مورد بهتره به کسی در ایران وکالت بدید که یک روزه از ثبت احوال ایران این برگه رو بگیرن و مهر و امضای وزارت امورخارجه داشته بعد بیارید به سفارت ایران در ترکیه تحویل بدید . در نهایت برگه ی تجرد رو که گرفتید باید ببرید فرمانداری فاتیح در استانبول یعنی fatih kaymakamlık.

ادرس این فرمانداری در ایستگاه مترو ulubatlı کنار istanbul il göç idaresi , در این مرحله امضا و مهر میزنن بعد میتونید برای ثبت ازدواج در شهرداری محل سکونتتون اقدام کنید . البته برای شهرداری ترکیه لازمه که شناسنامه رو به زبان ترکی ترجمه ی رسمی کرده باشید و به تایید نوتر هم رسیده باشد.

برگه تجرد

چرا باید برگه تجرد بگیریم ؟

اتباع خارجی می توانند در کشور ترکیه ازدواج کنند. مراحل ازدواج اتباع خارجی کمی با اتباع ترکیه تفاوت دارد.  اتباع ایرانی می بایستی از کنسولگریهای ایران برگ تجرد گرفته و به تائید وزارت امور خارجه ترکیه در آنکار برسانند.