فعل توانایی در زبان ترکی ( حالت مثبت ) | توران ازمیر | فعل توانایی در زبان ترکی

ماندن افراد پس از دریافت راندوو در ترکیه

خدمات توران ازمیر

شرایط ماندن افراد پس از دریافت راندوو در ترکیه چگونه است؟

کسانی که راندوو را دریافت می کنند , اگر هنوز مدت ۹۰ روز اقامت آنها در ترکیه به سر نیامده باشد , با وجود در دست داشتن راندوو (نوبت اداره اقامت) می توانند کشور ترکیه را ترک کنند و تا سر رسید زمان ۹۰ روز خارج از ترکیه باشند.

اما در زمان راندوو ضروری است که به اداره مهاجرت ترکیه به صورت حضوری بروند و در آنجا اعلام حضور نمایند. تا جریمه اقامت بیش از سه ماه در ترکیه به شما تعلق نگیرد. کسانی که راندوو را دریافت کرده اند و ۹۰ روز اقامت آن ها به سر آمده است , نمی توانند ترکیه را ترک کنند.

اگر در زمان راندوو ترکیه را ترک کنند , هم جریمه می شوند و هم راندووی آنها باطل می شود. افرادی که راندوو را دریافت کرده اند , هیچ گونه نگرانی در رابطه با اقامت بیشتر تا پایان مهلت راندوو ندارند. این افراد زمان راندووی خود را با اطمینان خاطر سپری می کنند و از مسافرت خود لذت می برند.

الزامی بودن حضور فیزیکی در اداره مهاجرت ترکیه در زمان راندوو

دقت کنید در زمان راندوو حضور فیزیکی شما در ترکیه الزامی می باشد. در آن زمان به هیچ وجه نمی توانید ترکیه را به هیچ مقصد دیگری ترک کنید. در صورت حتی یک روز خروج از ترکیه در زمان راندوو هم جریمه می شوید و هم برای مدت زمان بعدی راندووی شما باطل خواهد شد. هر ایرانی ۶ ماه پس از آخرین اقامت خود در ترکیه می تواند برای بار دوم و یا چندم به این کشور مهاجرت کند.

رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اژه ازمیر
حتما بخوانید

در مسافرت به ترکیه تنها محدودیتی که وجود دارد در این است که ۹۰ روز را در ترکیه بمانید و ۹۰ روز بعدی را خارج از این کشور سپری نمایید. هر چند بار در طول عمر اراده کنید ، مجاز هستید به ترکیه عزیمت کنید.

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , , , , , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام من ده ماه بدون اجازه در ترکیه بودم و موقع خروج از من صد دلار جریمه گرفتن و گفتن تا یک ماه حق نداری بیای ترکیه از کجا میتونم استعلام بگیرم و اینکه راهی هست زودتر از یک ماه برگردم و اینکه ب من فقط زبونی گفتن تا یک ماه حق ورود ب ترکیه نداری

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست