توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

روستای دیدنی شیرینچه Şirince ازمیر

روستای دیدنی شیرینچه ازمیر Şirince

شیرینچه Şirince ازمیر روستایی تماشایی با فاصله 5 کیلومتری از شهر سلچوک , در بلندی های کوه است که در کشور ترکیه و در جنوب غربی ازمیر پنهان شده است. این شهر به نوشیدنی‌های متنوع و بی‌نظیرش شهرت دارد و از مکان های دیدنی ازمیر به شمار می رود.

در هر مغازه ای شما می توانید انواع نوشیدنی ها را امتحان کرده و از تاریخچه آن با خبر شوید. البته اگر با ماشین شخصی رفته اید به مسیر پر پیچ و خم برگشت نیز توجه داشته باشید.

هزینه ها در شیرینجه ترکیه :

هیچ ورودیه‌‌ای در کار نیست و می‌توانید در خیابان‌هایش با آرامش قدم بزنید. هرچند که مردم محلی مانند دیگر اماکن توریستی از هر فرصتی برای کسب درآمد استفاده می کنند و از پارک شما در کنار خیابان هم درآمدزایی می کنند اما شما این را به چشم حمایت از گردش زندگی ببینید.

شیرینچه ازمیر

با توجه به این‌که شیرینجه به افه‌سوس (Ephesus) نزدیک است , پیشنهاد می‌کنیم که هردو مقصد را در یک روز بروید. شیرینچه روستای یونانی نشین با خانه های سنتی یونانی، خیابان های سنگ فرش و باریک با تزیین چشم نظر و مردمی خونگرم و میهمان نواز است .

شیرینی های خانگی مردم این روستا و صنایع دستی آن مانند انواع قلاب بافی مثل براق دوزی و جوراب های گرم پشمی و گل دوزی های محلی از شهرت زیادی بر خوردار است . کلیسای متروکه ارتودکس که امروزه تنها چند نقاشی در آن به جای مانده، خانه مریم مقدس، کلیسای St. John نیز از جمله بناهای تاریخی مشترک این روستا و افِسوس هستند .

wine city

شهر نوشیدنی ترکیه

shirinje izmir

روستای شیرینجه ازمیر ترکیه

 

صاحب هتل Nişanyan زمانی که در دهه 90 این روستا را کشف کرده بود، خانه های قدیمی این روستا را بازسازی کرد.غذاهایی که در این هتل طبخ می شوند از مواد اولیه محلی بوده که طعم فوق العاده ای دارند . در روستای شیرینچه می توانید تجربیات عالی در سفر با تور داشته باشید.

به یاد داشته باشید:

اگر قصد خرید سوغاتی و یا یادگاری از این روستا را دارید اطلاع داشته باشید که 90% اجناس مشابه هستند و میتوانید با یک گردش تفریحی مناسب ترین قیمت را خریداری کنید . همچنین نوشیدنی های مشهور این شهر در همه جای ترکیه  حتی با قیمت های ارزان تر در دسترس است , پس برای خرید آنها عجله نکنید.

با چند دقیقه فاصله از «شیرینجه», دهکده‌ای با خانه‌های بسیار زیبای سفید و سقف‌های سفالی قرار دارد که فضای قدیمی و دلنشینش هر توریستی را جذب می‌کند و مراتع و تاکستان‌هایش معروف است.

shirinje

کوچه های روستای شیرینجه ازمیر

john church

کلیسای شیرینجه

shirinje izmir

روستای سفالین شیرینجه

آدرس روستای شیرینجه ازمیر :