مراکز اقامتی ازمیر

ازمیر ترکیه یکی از شهر های بزرگ کشور ترکیه می باشد که دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری است.  این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد.شهر ازمیر به دلیل جاذبه گردشگری گردشگران بسیار زیادی را به خود جلب می کند همه ساله ازمیر میزبان تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره‌های مختلف صنعتی، تجاری و علمی است. برای مهاجرت یا تفریح در کشور ترکیه نیاز است که شما در مکانی اقامت داشته باشید. در ازمیر ترکیه سوئیت, خانه های مبله و همین طور هتل های مدرن و زیبا وجود دارد. شما می توانید اقامت بسیار دلنشین و به یاد ماندنی در این اقامتگاه ها داشته باشید. در شهر ازمیر مراکز اقامتی بسیار زیادی وجود دارد.

هتل های ازمیر :

هتل مونپیک ( این هتل به دلیل برگذاری همایش ها و واقع در قلب شهر ازمیر یکی از محبوب ترین هتل های ازمیر می باشد. این هتل امکانتی چون استخر,اینترنت رایگان,نگهداری کودک,پارکینک رایگان و … دارد …)

 

هتل کیلیم ( هتل 3 ستاره کیلیم در مرکز ازمیر و در نزدیکی بازار کمرالتی می باشد. این هتل دارای اتاق های دلباز  و مدرن می باشد و شما میتوانید تصویر زیبای غروب آفتاب را به راحتی تماشا کنید …)

 

گرند هتل کورنر ( این هتل 4 ستاره اتاق هایی دارای بالکن خصوصی دارد. اینترنت رایگان ,سالن ماساژ , نظافت روزانه , استخر و … دارد…)

 

هتل کایا پرستیژ  ( این هتل در 17 کیلومتری فرودگاه ادان مندرس و 12 کیلومتری اتوبوس رانی ازمیر می باشد . یک گزینه عالی برای علاقه مندان به پیاده روی در کنار دریا  است …)

 

هتل کاراجا ( این هتل در قلب ازمیر واقع شده است. منطقه اطراف این هتل که با نخل های زیبا پوشیده شده است زیبایی این هتل را چند برابر می کند. تیم خدماتی حرفه ای که باعث میشود شما اقامت عالی و به یاد ماندنی در این هتل داشته باشید… )

 

هتل آنامون ( هتل 4 ستاره آنامون که در قلب ازمیر وجود دارد گزینه مناسب برای گردشگران به این شهر می باشد. این هتل نیز دارای ویژگی های خاص و خدمات فوق العاده از قبیل استخر و پارکینک .. می باشد…)

 

هتل آرمیس ( هتل آرمیس بهترین گزینه برای کسانی که به دنیال آرامش بی نظیر هستند می باشد.این هتل با طراحی بی نظیر و معماری بسیار زیبا ساخته شده است.این هتل یک مکان عالی برای جلسات و عروسی و … نیز می باشد…)

 

هتل پالاس ( هتل پالاس یک هتل 4 ستاره در سواحل ازمیر می باشد . این هتل برای جلسات و سخنرانی و همین طور جشن های بزرگ گزینه مناسبی می باشد…)

 

هتل اسمیرا ( هتل اسمیرا در نزدیکی به مراکز مهم و رستوران ها می باشد. این هتل مکان مناسب برای استراحت و جوان سازی است. در این هتل خدمات 24 ساعته وجود دارد… )

 

هتل کامفورت ( این هتل در مرکز شهر وجود دارد. این هتل را میتوان هتل آپارتمانی نامید. دارای سوئیت های مجهز می باشد. کارمندان این هتل به زبان ترکی , انگلیسی و عربی پاسخگو مسافرین می باشند…)

فهرست