اخبار

ساحل اوزدره ازمیر ozdere

ساحل اوزدره ازمیر

Özdere , واقع در مرز منطقه مندرس İzmir , یک ساحل با شکوه با طول حدود 1800 متر است. این ساحل که ۳۰ متر عرض شنی دارد, یکی از مکان هایی است که بیشترین تعداد گردشگران در تابستان را به خود جذب می کند. ساحل تفریحی اوزدره در منطقه, جایزه بین المللی را به عنوان میدان دار پرچم آبی ها دریافت کرده است. این ساحل یکی از مهمترین مکانهای تورهای قایقرانی / قایق بادبانی در شهرهای ساحلی ترکیه است.

ساحل اوزدره بخش های گوناگونی دارد که در زیر برای شما جمع آوری کرده ایم :

  • Aria Claros Beach & Spa Resort

با موقعیت فوق العاده آن, 2 ساحل شنی خصوصی که در آریا کلاروس ریزورت برای مهمانان باز است. ساحل ماسه ای 275 متر طول دارد و ساحل لیوتوس ساحل ساحلی 90 متر طول دارد.

ساحل آریا کلاروس ازدره ازمیر

  • Club Lookea Maxima Bay Resort

ساحل ماکسیما اوزدره ازمیر

  • Paloma Club Sultan Hotel

این هتل دارای 2 سواحل و پرچم آبی است. در طول روز می توانید والیبال ساحلی را در ساحل بازی کنید و می توانید از فعالیت های ساحلی Harem Beach و Aqua Beach برای مهمانانی که می خواهید از خواب بیدار شوند و از محیط دریا و آرامش لذت ببرید لذت ببرید. ورزش های آبی مانند موز، بادبانی و رینگو وجود دارد.

ساحل پالوما اوزدره

  • ساحل عمومی اوزدره ازمیر

در بخش ساحل عمومی امکانات تفریح و استفاده از ساحل در حد نرمال فراهم شده و حتی بخشهایی نیز در طول ساحل وجود دارد که نیازی به پرداخت هزینه ورودی نداشته و به صورت رایگان قابل استفاده است.

ساحل اوزدره

  • Paloma Pasha Resort Hotel

پالوما پاشا توچال ازمیر دارای یک سواحل 235 متری طولانی با شن و ماسه است. ساحل و سایه به صورت رایگان پس از ورود ارائه می شوند. همچنین می توانید از فعالیت های قایقرانی و دوچرخه سواری رایگان لذت ببرید.

ساحل پاشا اوزدره ازمیر

 

آدرس ساحل اوزدره ازمیر: