چگونه سوءپیشینه بدون تاریخ از ایران برای ترکیه بگیریم؟

گواهی عدم سوء پیشینه از ایران دارای تاریخ محدود یک ماهه می باشد و این امر اخیرا مشکلات زیادی برای هموطنان عزیز بوجود آورده است.

یک راه حل که توسط یکی از هموطنان انجام شده به توضیح اعلام می گردد:

افرادی که در ایران برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه اقدام می کنند بعد از انگشت نگاری و انجام مراحل لازم و دریافت گواهی مذکور  , چنانچه با به همراه داشتن اصل گواهی مذکور به دادسرای عمومی و انقلاب شهر خود  , قسمت سجل کیفری مراجعه  نمایند می توانند با پرداخت مبلغی (آخرین بار 15 هزار تومان بوده) و باطل کردن  تمبر, نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه بدون تاریخ اقدام نموده  و بعد از دریافت برگه مذکور را ترجمه و به  مهر دادگستری , مهر وزات امور خارجه و سفارت ترکیه   ممهور نمایند.

لازم به توضیح است چون مراحل ذکر شده توسط خود ادمینها طی نشده بنابراین فعلا اطلاعات دقیق دیگری در دست نمی باشد .  لطفا دوستانی که هم اکنون در ایران هستند مراحل فوق را طی نموده و چالش های مربوط به این روش را به یکی از ادمینها اطلاع دهند تا در پیج و گروه های مربوطه اعلام گردد .

حقوق زنان ترکیه در مقابل خشونت
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست