اخبار

فروشگاه های زنجیره ای کیپا

فروشگاه های زنجیره ای کیپا Kipa

کیپا

مرکز خرید کیپا  KİPA

گردشگران می‌توانند شهر ازمیر را به عنوان مقصد خرید خود انتخاب نمایند. ازمیر یک گزینه‌ی خوب و فوق‌العاده برای خرید در ترکیه به شمار می‌رود. گردشگران در ترکیه می‌توانند از مراکز خرید متعددی همچون مرکز خرید کیپا ازمیر بازدید کنند. مرکز خرید کیپا، از بدو تاسیس در حال ارائه هر چه بهترخدمات به مشتریانش می باشد. کیفیت بالای خدمت رسانی و گشاده رویی جز‌ء مهم ترین ملاک های این فروشگاه به شمار می رود.

فروشگاه های زنجیره ای کیپا یک فروشگاه بسیار بزرگ لوازم منزل و یک سوپرمارکت دو طبقه است.فروشگاه‌هایی از برندهای مشهور ترکیه و برندهای بین‌المللی در این مرکز خرید دیده می‌شود.در طبقه‌ای که به رستوران و غذا اختصاص یافته است، رستوران‌های متعدد و متنوع و یک باشگاه ورزشی قرار دارد.در این طبقه یک سینمای بزرگ هم قرار گرفته که فرصتی عالی برای تماشای یک فیلم همراه با سایر اعضای خانواده است.

در کل این برند مجموعه زنجیره ای از فروشگاه های برزگ است که در سالهای اخیر بسیاری از شعبات بزرگ آن به میگروس واگذار شده است.مرکز خرید کیپا یکی از مهمترین مراکز خرید ازمیر است. پس از بازدید از مرکز خرید کیپا در ازمیر می‌توانید در خیابان‌های اطراف مرکز خرید قدم بزنید و از تماشای چشم‌انداز مناظر آن لذت ببرید. همچنین به بازدید از دیگر دیدنی‌های شهر ازمیر نیز بپردازید تا این شهر را بهتر بشناسید.

شما می توانید در اینستاگرام عضو این مجموعه شوید و از تخفیفات ویژه آن با خبر شوید.