توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

سامانه تلفن گویا برای بیماران بین‌المللی ترکیه | توران ازمیر | توریسم پزشکی | تلفن گویا برای بیماران بین‌المللی ترکیه

سامانه تلفن گویا برای بیماران بین‌المللی ترکیه

چگونه در بیمارستان ترک با دکتر و پرسنل صحبت کنیم؟ 

بیماری

ازمیر

سامانه تلفن گویا برای بیماران بین‌المللی ترکیه

وزارت بهداشت ترکیه به منظور کمک به گردشگران خارجی و توسعه توریسم پزشکی « سامانه تلفن گویا برای رسیدگی به بیماران بین‌المللی » راه‌اندازی کرد.

این سامانه در 7 روز هفته و 24 ساعت روز به 6 زبان برای افرادی که در چارچوب توریسم پزشکی به سازمان‌های ترکیه‌ مراجعه می کنند یا هنگام حضور در کشور با هدف گردشگری, بیمار می شوند, خدمات پزشکی ارائه می کند.

براساس این گزارش, سامانه تلفن گویا برای رسیدگی به بیماران بین‌المللی, زیر مجموعه دفتر توریسم پزشکی اداره کل خدمات بهداشتی است. به وسیله این سامانه مراجعات به سازمان‌های بهداشت دولتی , بیمارستان‌های آموزشی , بیمارستان‌های خصوصی , مراکز بهداشت خصوصی , داروخانه‌ها انجام می شود. وجدان آکینجی , مسئول سامانه تلفن گویا برای رسیدگی به وضعیت بیماران بین‌المللی در گفتگو با خبرنگار آناتولی درباره خدمات این مرکز اظهار داشت:

به زبان‌های انگلیسی , آلمانی , فرانسوی , روسی , فارسی و عربی خدمات ارائه داده و به واسطه مترجمان میان بیماران و پزشکان ارتباط برقرار می کنیم. به این ترتیب مشکلات بیماران را به پزشکان منتقل می کنیم.

📞 وی همچنین افزود:

بیماران می توانند از طریق شماره 08502883838 به صورت رایگان با ما تماس بگیرند و با انتخاب یکی از زبان‌های ارائه شده به آنها مشکل خود را مطرح کنند. بعد از اين شمارگیری داخلي ٥ رو بگيريد تا به مترجم فارسي وصل بشيد. دوستان دقت داشته باشيد كه شماره تلفن بالا براي گرفتن نوبت براي بيمارستان نيست و فقط براي ترجمه رايگان صحبت هاي بين فرد مريض و دكتر هست .