توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

ساحل ایلیجا ازمیر

ساحل ایلیجا ازمیر Ilica

ساحل ایلیجا ازمیر

زمانی که در ازمیر صحبت از ساحل میشود اولین گزینه در ذهن مردم ساحل الیجاست. ساحل ایلیجا در شهر چشمه ترکیه ساحلی به طول ۲ کیلومتر است که به خاطر شن های سفید رنگ و آب های آبی رنگ زلالی که دارد، در چشمه مشهور شده است. از این گذشته، به خاطر چشمه های آب گرمی هم که ساحل ایلیجا دارد، به عنوان یکی از خاص ترین سواحل چشمه شناخته می شود.

ilica izmir beach

ساحل ایلیجا ازمیر

ساحل ایلیجا یا ایلیسا ازمیر ساحلی است با شن و ماسه ریز و دریای کم عمق و کریستالی که در هیچ جایی در جهان یافت نمی شود. ساحل ایلیجا ازمیر شامل 3 بخش جداگانه ای است که توسط بخش دولتی و بخش خصوصی به مردم ارائه خدمات می کنند. ایلیچا همچنین به‌خاطر بهارهای گرمش معروف است.

این ساحل به دلیل عمق کم تا چند ده متری از خشکی کمترین خطر را دارد, برای خانواده ها, کودکان, جوانان, سالمندان و معلولان مناسب است. ساحل ایلیچا یک ساحل ۲ کیلومتری از ماسه و دریای آبی با بسیاری امکانات است که اوقات‌تان را خوش‌تر می‌کند. حمام های لجن هم این‌جا هستند و می‌توانید هم تجربه تازه‌ای کنید و هم به فکر سلامتی خود باشید.

نکته دیگر درباره‌ی ایلیچا باد همیشه مناسب آن برای موج سواری, پاراگلایدر سواری, کایت سواری و چتربازی با قایق و تفریحات هیجان انگیزی از این قبیل است. این ساحل شنی در فصل بهار به علت گرمای زودتر از موعد قابل استفاده است که این خود عامل شهرت آن است. همچنین ایلیچا باد همیشه مناسب برای موج سواری , پاراگلایدر سواری , کایت سواری , چتربازی با قایق و تفریحاتی از این قبیل دارد.

ilicia izmir

ساحل ایلیجا

 

آدرس این ساحل:

 

1 Comment

  1. میترا

    در می گوید:  

    درود، آیا شما تور یک روزه به سواحل خصوصی ازمیر دارید؟ اگر دارید هزینه چقدر است؟
    سپاس

دیدگاه ها غیرفعال می باشد.