اخبار

با آشنایی به زبان انگلیسی در ترکیه چه کار کنیم | توران ازمیر | تسلط به زبان انگلیسی در ترکیه | آشنایی به زبان انگلیسی در ترکیه

با آشنایی به زبان انگلیسی در ترکیه چه کار کنیم

لیست کارهایی که افراد مسلط به زبان انگلیسی می توانند در ترکیه انجام دهند

با تسلط به زبان انگلیسی چه کاری در ترکیه انجام بدیم؟

اگر به زبان ترکی استانبولی تسلط ندارید می توانید وارد مشاغلی مثل آموزش زبان انگلیسی و یا صنعت توریسم شوید, در زیر تعدادی از این مشاغل را معرفی می کنیم:

تدریس زبان:

یکی از پرطرفدراترین کارها در ترکیه برای خارجی ها,  تدریس زبان انگلیسی است که هر چند درآمد چندان بالایی ندارد ولی با آن می توانید از پس هزینه های زندگی به راحتی بربیایید. اگر تدریس زبان انگلیسی را به صورت خصوصی انجام دهید در هر ساعت حدود ۳۰ لیر ترکیه درامد خواهید داشت.

صنعت توریسم و هتلداری:

ترکیه در هر سال بیش از 45 میلیون گردشگر دارد و این عدد هدف 70 میلیون نفر را برای سالهای نزدیک دنبال می کند پس کار در این بخش می تواند گزینه خوبی باشد. بیشترین مسافران ترکیه را گردشگران آلمان, روسیه, انگلستان و … تشکیل می دهند پس می توانید بر روی یادگیری زبان های آلمانی و روسی هم تمرکز کنید هر چند که نیاز اولیه ی شما آموزش زبان ترکی استانبولی است.

ویراستار زبان انگلیسی:

به گرامر زبان انگلیسی تسلط بالایی دارید؟ پس به سراغ ویرایش مقالات و نوشته های انگلیسی بروید چون بسیاری از روزنامه, مجلات و … همیشه به دنبال ویراستاری حرفه ای و با مهارت می گردند.

پرستار بچه:

بسیاری از خانواده های پولدار ترکی به دنبال پرستاری می گردند که مسلط به زبان انگلیسی یا آلمانی باشد.