فودکورت ها

فود کورتهای ازمیر

فود کورت ها :

فودکورت، به انگلیسی food court ، یا همان سرای غذا مکانی است که عموماً در مراکز خرید یا فروشگاه های زنجیره ای و یا ساختمان های بزرگ و برج ها ایجاد میشود که در آن انواع رستوران ها و سرویس های غذا با تنوع قابل قبول در یک سالن عمومی و مشترک به سرویس دهی میپردازند.در فودکورت که بعضاً به آن فودهال food hall نیز گفته میشود، فضایی وجود دارد به این شکل که در دورتادور آن رستوران ها و فست فود ها قرار دارند و آماده سرویس دهی هستند. مشتری به فراخور انتخاب و سلیقه خود به یکی از آن ها رجوع کرده و سفارش خود را ثبت میکند.برای صرف غذا یک محیط عمومی که در مرکز و بصورت مشترک برای تمام مشتریان رستورانها و فست فود ها آماده شده، وجود دارد که مشتری میتواند غذای خود را آنجا میل کند. در این بخش توران ازمیر فودکورت های مشهور ترکیه را برای شما جمع آوری کرده است :

فود کورتهای ازمیر

معرفی فود کورتهای ازمیر

فود کورت پوینت برنوا

مرکز خرید پوینت برنووا یکی از مراکز خرید زیبای شهر ازمیر می ‌باشد این مرکز خرید در محله برنووا و روبروی ترمینال اتوبوس (اتوگار) ازمیر قرار گرفته است. این مرکز خرید دارای چهار طبقه، است و دسترسی بین طبقات از طریق پله برقی و آسانسور های شیشه ای فراهم می ‌باشد . فود کورت این مرکز خرید در طبقه آخر آن یعنی طبقه دوم قرار گرفته و دارای رستوران هایی همچون برگر کینگ، مک دونالد، پیده بای پیده و مستر دونر است.

فود کورت فوروم بورنوا

مرکز خرید فروم برنوا اولین مرکز خرید روباز در منطقه‌ ی اژه و مرکزی برای تفریح، خرید و سرگرمی است. مرکز خرید زیبای فوروم برنووا یکی از زیبا ترین مراکز خرید کشور ترکیه است که در محله برنووا در شمال شرقی ازمیر قرار گرفته است.این مرکز خرید از دو طبقه تشکیل شده است . در طبقه دوم آن فود کورت و رستوران هایی مثل رامیز کوفته‌چی، مک‌دونالد، برگر کینگ، کی اف سی و پیدم شعبه دارند.

فود کورت آگورا ازمیر

مرکز خرید آگورا ازمیر یکی از بهترین انتخاب ‌های گردشگران عاشق خرید است. این مرکز خرید وسعتی در حدود ۲۹ هزار و ۴۰۰ مترمربع فضای سرپوشیده  و ۸۹ هزار مترمربع فضای باز دارد و یکی از بزرگترین مراکز خرید ازمیر است. در مرکز خرید آگورا ازمیر رستوران های سنتی و بین المللی مختلفی وجود دارد که غذاهایی لذیذ و خوشمزه را سرو می کنند.

فود کورت Selway Outlet

این مجموعه جالب در زمینی به مساحت ۵۵ هزار متر مربع با حدود ۱۰۰ فروشگاه در حال فعالیت می باشد. مرکز خرید Selway Outlet دارای فودکورتی با منظره بی نظیر است که حس و حال تازه ای به این مجتمع می دهد. رستوران مشهور یوسف کوفته چی در این مجموعه شعبه دارد و در فضایی با دید عالی به دریای اژه و کوه پایه ای ازمیر لذت خوردن غذا را صد چندان می کند.

فود کورت پارک اوت ‌لت ازمیر

پارک اوت لت ازمیر شامل ۶۵ فروشگاه از بیش از ۸۰ برند است. تنوع بی‌نظیری از محصولات و خدمات در این مجموعه ارائه می‌شود. بالاترین طبقه‌ی این مرکز تجاری به فودکورت و سینما اختصاص یافته است. فودکورت این مجموعه شامل انواع رستوران تمام سرویس و فست فود است که برای همه‌ی ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، غذایی مناسب پیدا می‌شود.

فود کورت مرکز خرید اوزدیلک  

مرکز خرید اوزدیلک، محبوب ترین مرکز خرید در بالچووای ازمیر  می باشد . مرکز خرید اوزدلیک ازمیر با وسعت بیست هزار متر مربع در سال ۲۰۰۱ افتتاح شده است و یکی از بزرگترین مراکز خرید ازمیر می باشد. در رستوران های مرکز خرید اوزدیلک انواع غذا های ترکی و بین المللی با طعمی فوق العاده طبخ می شود که گردشگران می توانند از آن ها بهره مند شوند.