کافی شاپ ها و بار ها:

اکافه های ترکیه به دلیل داشتن فرهنگ تاریخی و محیط دلنشین خود در دنیا معروف اند.کافه هایی که لبخند رضایت را برچهره شما می نشانند.از گذشته تاکنون قهوه استانبول ترکیه ،در سراسر دنیا معروف بوده است و شما اگر حتی به این کشور زیبا سفر نکرده باشید ، آوازه ی طعم بی نظیر این قهوه را حتما شنیده اید.

  قهوه ترک به خاطر غلظت و شیرینی طبیعی‌اش در سراسر دنیا شهرت دارد. این قهوه برخلاف سایر قهوه‌ها که با استفاده از صافی تهیه می‌شود، ابتدا به قدری آسیاب می‌شود که به پودری شبیه شکر تبدیل شود. سپس این پودر به قوری حاوی آب جوش اضافه شده و در فنجان‌های کوچک سرو می‌شود.

این طعم بیاد ماندنی در میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است.جالب است بدانید قهوه جایگاه ویژه ای در فرهنگ ترک ها دارد و میتوان گفت نوشیدن قهوه جزو کار های روزانه آنها محسوب میگردد.یکی از دلنشین‌ترین مکان‌های استانبول، کافه‌های دنج و زیبایی است که در گوشه به گوشه این شهر قرار دارد و فضایی آرامش بخش را برای مردم فراهم کرده است.

بسیاری از کافه‌های استانبول به گونه‌ای هستند شما با ورود به آن ها به وضوح این احساس را دریافت می‌کنید که وارد بخشی از فرهنگ مردم این کشور شده‌اید.برخی از این مکان‌ها فضایی شرقی دارند و یک فرصت مناسب‌اند تا از همهمه و شلوغی شهر فرار کنید و به گوشه‌ای امن پناه ببرید و یک لیوان قهوه خوش عطر ترکی بنوشید.

معمولا یکی از سخت‌ترین کارها در سفر پیدا کردن بهترین مکان‌ها برای تفریح است چراکه، زمان مسافرت کوتاه است و ممکن است وقت زیادی برای گشتن بهترین کافه‌ها نداشته باشید ما در توران ازمیر اطاعات بهترین کافه های ترکیه را به شما جمع آوری کرده ایم تا انتخاب خوبی داشته باشید.

فهرست