نرم افزار های کاربردی ترکیه:

ترکیه با قرار گرفتن در یکی از حساس‌ترین مناطق جهان، دارای موقعیّت جغرافیایی بسیار خوبی است و گذرگاه شمال غرب آسیا و اروپا به‌شمار می‌آید و کشورهای بسیاری به ویژه کشور ایران از خاک ترکیه برای ترانزیت کالا و انرژی استفاده می‌کنند. ترکیه از آب و هوای خوب و جلگه‌ای برخوردار است و مکان‌های جالب و دیدنی دارد به دلیل همین سالانه تعداد زیادی توریست به این کشور مسافرت می‌کنند.

امروزه که دنیای تکنولوژی تمام ابعاد زندگی انسان ها را در نوردیده است، ابعاد مثبت و صد البته منفی زیادی را به زندگی  انسان ها اضافه نموده است. یکی از این ابعاد که اتفاقا مثبت هم هست، استفاده از تکنولوژی های موبایلی و هوشمند در سفر است.

پیشرفت تکنولوژی به گونه‌ای است که، اهمیتی ندارد چه دستگاهی داشته باشید، میلیون‌ها برنامه وجود دارد که زندگی را برای مهاجران ساکن ترکیه آسان‌تر می کنند. گرچه نقل مکان به اینجا ممکن است اضطراب‌آور باشد، اما برای همه‌ چیز و هر چیزی برنامه‌ای وجود دارد که به مهاجران کمک می کند با آرامش زندگی بکنند.

در دنیای معاصر و در شرایطی که هر روز امکانات بیشتری به صورت آنلاین جهت راحتی شهروندان و مصرف کنندگان ارائه می شود, بی شک در مورد کشور بزرگی مانند ترکیه نرم افزارهای بی شماری در این راستا وجود دارد. نرم افزارهایی که در حمل و نقل, پوشاک, خوراک, مسکن, درمان و هر چیزی که شما بدان می اندیشید می توانند زندگی را برای شما راحت کنند.شما با استفاده از این اپلیکیشن ها میتوانید در وقت و پول خود صرفه جویی بسزایی داشته باشید.اطلاع از اپلیکیشنها و برنامه های کاربردی در ترکیه برای کسانی که در این کشور زندگی میکنند و یا قصد مهاجرت دارند یک امر واجب است.

نرم افزار ها :

نرم افزار بی تاکسی

( برای بسیاری از مهاجرین پیش آمده که در مکان هایی که مسیر اصلی تردد تاکسی نبوده و یا حمل ونقل عمومی در دسترس نیست و نیاز به تاکسی آنلاین ترکیه دارید که باعث شده زمان زیادی را صرف رسیدن ….)

نرم افزار زراعت بانک ترکیه

( اگر شما در بانک زراعت حساب دارین رمز اینترنتی رو از بانک بگیرید  و بعد از نصب اپلیکیشن بانک زراعت دیگه نیازی … )

نرم افزار sahibinden  خرید و فروش در ترکیه

( اپلیکیشن ساهبیندن ترکیه در جهت امور خرید و فروش می باشد که در کشور ترکیه بسیار کاربردی و در اموری همچون اجاره و خرید و فروش خانه, اتومبیل, حیوانات خانگی, الکترونیک ,لوارم نو و دست دوم …)

نرم افزار حمل و نقل ESHOT

 ( اداره کل ESHOTیک سازمان معتبر با تجربه و شناخته شده و معتبر وابسته به شهرداری استان زمیر است که دارای بودجه اضافی TEK  و IZSU است که برای خدمت به شهر ازمیر در طیف گسترده …)

راهنمای حمل و نقل عمومی Trafi

 ( استفاده از برنامه Trafi  شهر را مال خود کنید . آنلاین ترین برنامه حمل و نقل در ازمیر ترکیه . هرچیزی که برای کاوش در شهر ازمیر نیاز دارید زیر آیکان این برنامه قرار دارد. این برنامه گزینه های موردعلاقه شما برای حمل…)

فهرست