توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیترین خبرهای دنیای املاک

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین توران ازمیر


تمامی فعالیت و روال کار مجموعه توران ازمیر تابع قوانین و مقررات ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

قبل از استفاده از امکانات سایت شما باید این توافقنامه را مطالعه, قبول و رعایت فرمایید و درصورت عدم رعایت قوانین کلیه مسئولیت های تخلف مربوط به کاربر می باشد و سایت هیچ تعهد و مسئولیتی در این قبال متعهد نمی گردد.

 

توافقنامه کاربر

برای استفاده از خدمات و امکانات سایت https://turanizmir.com لازم است که مفاد این توافقنامه و قوانین را که در ذیل آمده است بطور کامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمتها و بخشها آن اعلام دارید. استفاده از خدمات سایت به این معناست که کاربر ضمن مطالعه کامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

 

عضویت در سایت

۱- کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید.

۲- جهت استفاده از خدمات سایت, شما باید در سایت عضو شوید. مسئولیت حفاظت از کلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و توران ازمیر مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام کاربری و رمز عبور شخص شما مسئول کلیه عواقب استفاده از آن, اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.

۳- کاربرانی که تمایل به عضویت در توران ازمیر دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس, نام و نام خانوادگی, نام شرکت و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست, خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق کلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.

۴- کاربران عضو حق واگذاری, اشتراک و نقل و انتقال بخش یا همه حسابهای کاربری خود را به هر شکلی, به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

 

قوانین آگهی دهندگان

کمپین تبلیغ دهندگان باید شرایط ذیل را داشته باشد در غیر اینصورت جهت نمایش تایید نخواهد شد:

۱- برای فروش کالا و خدمات خود نباید به نحوی تبلیغ کند که سلامتی افراد را به خطر اندازد.

۳- تبلیغ کانال ها یا سایت های مستجهن نباشد.

۴- تبلیغ کالاهای غیر متعارف با زد ارزش ها نباشد.

نکته: آگهی دهنده می پذیرد که محتوای تبلیغات, طبق قوانین مجموعه توران ازمیر تایید و اصلاح می‌گردد.

 

استرداد وجه

۱- چنانچه بعد از پرداخت هزینه پکیج تبلیغاتی, کارشناسان توران ازمیر به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین وضع شده آگهی را نپذیرند، کلیه وجه واریزی به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.

۲- به دلیلی جلوگیری از سرقت های ناشی از کارت های افراد دیگر, مبالغی که بابت پکیج تبلیغاتی به حساب واریز شده باشد فقط به وسیله تیکتی که با کارشناسان مالی مکاتبه شود و فقط به شماره کارتی که خرید انجام شده برگشت داده شود.

۳- لغو کمپین تبلیغاتی باید قبل از تایید نهایی با فعال شدن اعلام شود. در غیر این صورت پس از پرداخت کمپین و فعال شدن تبلیغات, امکان استرداد وجه به آگهی دهنده وجود ندارد.

 

قوه قهریه

۱- کاربر با ثبت نام در سایت توران ازمیر می پذیرد که قوانین و مقررات مجموعه توران ازمیر را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند, استفادۀ مستمر کاربران از سایت توران ازمیر به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲- تمامی شرایط و قوانین مندرج, در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه, توران ازمیر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۳- این قوانین ممکن است بعد از مدتی با توجه به سیاست های سایت و بدون اطلاع قبلی عوض گردد پس لطفا هر چند وقت یکبار قوانین را مطالعه نمایید. تا حد امکان سعی می شود قوانین تغییر پیدا نکند و درصورت تغییر اطلاع داده شود.

 

چگونه میتوانید سوالات بیشتر خود را بپرسید؟

۱- شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ جامع خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال کنید.

۲- مجموعه توران ازمیر از شنیدن هرگونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می کند. اگر فکر می کنید توران ازمیر به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

۳- سایت توران ازمیر خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند, لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف, مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.