رستوران های ازمیر

ازمیر ترکیه امروزه بسیار شناخته شده است این شهر دارای زیبایی های بی نظر و بکر می باشد و از طرفی مثل دیگر شهرهای ترکیه شلوغ نیست و سکوت و آرامشی لذت بخش دارد. هر ساله آمار گردشگردی و همچنین مهاجرت به این شهر بیشتر می شود.

این شهر زیبا رستوران های متنوع و با کیفیت زیادی دارد و همین طور کشور ترکیه از نظر غذایی با کشور ایران نزدیکی دارد. رستوران های ترکیه علاوه بر غذاهای ترکی با تنوع بالا انواع غذاهای مدیترانه ای، اروپایی و خوراک های دریایی را با طعمی فوق العاده طبخ و سرو می کنند. این شهر دارای رستوران های بزرگ و 5 ستاره و همینطور رستوران های کوچک و محلی می باشد که می خواهیم تعدادی از رستوران های ازمیر را معرفی کنیم.

رستوران آسانسور ازمیر

در محیطی رویایی و تکرار نشدنی با چشم انداز شهر ازمیر که برای هر گردشگر خاطره انگیز می باشد. این رستوران یکی از دیدنی ترین جاذبه ها و بهترین رستوران های ازمیر به شمار می رود. شما می توانید لذیذ ترین غذاهای ترکی، فرانسوی و ایتالیایی را در محیطی رمانتیک نوش جان کنید.

رستوران دنیز ازمیر

یکی از بهترین رستوران های ازمیر می باشد و در مرکز شهر زیبا ازمیر واقع شده است. در سال 1981 افتتاح شده است. این رستوران با قرارگیری بر روی آب و چشم اندازی از دریای اژه، مکانی مناسب برای صرف شام می باشد و همین ویژگی یکی از مهمترین فاکتورها برای محبوب شدنش است. صرف غذا در بالکن این رستوران تجربه ای فراموش نشدنی و جذاب است. میتوانید در این رستوران بهترین غذاهای دریایی مثل سالاد هشت پا، انواع ماهی، میگو، لابستر و … با طعمی بی نظیر سرو می شود.

رستوران 1888 ازمیر

یکی از مجلل ترین و گران قیمت ترین رستوران ها است که در ساختمانی زیبا ساخته شده است . مبلمان این رستوران نیز مدرن و ترکیبی از رنگ های کرم و قهویی و سفید دارند.

رستوران آکینین یری

این رستوران که بدون شک یکی از بهترین رستوران های ازمیر است فاصله ای کمی از مرکز ازمیر قرار دارد در مسیر این رستوران ساحل و طبیعت زیبایی وجود دارد و شما تا رسیدن به این رستوران با تماشا این مناظر احساس آرامش خواهید کرد. هر گردشگردی نباید غذا های این رستوران عالی را از دست بدهد. این رستوران برای چندین سال بهترین رستوران ازمیر برای صرف غذاهای دریایی توسط منتقدین انتخاب شده است.

رستوران ماورا

یکی از شلوغ ترین رستوران های ازمیر است البته ارزش ایستادن در صف را دارد. این رستوران در بین دو تقاطع شهر ازمیر قرار گرفته و ممکن است برای بار اول آن را به راحتی پیدا نکنید. پیش از آنکه غذای اصلی برای شما سرو شود، پیشخدمت هایی خوشرو با انواع مزه های خوشمزه از شما پذیرایی می شود.

رستوران ینگک

این رستوران در خانه ای قدیمی با قدمت 150 ساله می باشد که چشم اندازی فو ق للعاده از دریا دارد. منوی این رستوران فصل به فصل تغییر می کند که این خود یکی از جذابیت های این رستوران فوق العاده می باشد

فهرست