درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

اجاره خودرو

وقتی در کشور ترکیه زندگی کنید و یا حتی به عنوان یک توریست و گردشگر در آن بمانید قطعا نیاز‌های مختلفی پیش رویتان قرار خواهد گرفت. یکی از مهم‌ترین مسائلی که در زمان سفر و یا مهاجرت به کشور ترکیه پیش رویتان قرار می‌گیرد موضوع رفت و آمد است. اگر شما فقط یه مسافر هستید و یا نمی‌توانید خودرویی را خریداری کنید باید به دنبال اجاره باشید. معمولا اجاره خودرو در ترکیه رواج بسیاری دارد و دفاتر بسیاری نیز در این کشور به این منظور وجود دارند. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا مسئله اجاره خودرو در کشور ترکیه را به صورت جزئی و دقیق بررسی کنیم.

[vc_single_image image=”5190″ img_size=”full” alignment=”center”]

هزینه اجاره خودرو در کشور ترکیه

به طور کلی نرخ و هزینه اجاره خودرو در ترکیه بر اساس مدل ماشین و نوع مصرف سوخت آن و هم چنین زمان دریافت و ترافیک کاری فصل اجاره متفاوت است.کمترین نرخ اجاره خودرو‌ها برای هر روز اجاره از چیزی حدود 20 یورو شروع می‌شود و اگر بخواهید خودروی مورد نظر خود را برای روز‌های بیشتری رزرو نمایید باید چیزی حدود 15 یورو را برای هر روز پرداخت کنید.
حالا وقت آن می‌رسد که یک قرارداد به نام شما پر شود و یک نسخه از آن هم به شما تحویل گردد.اکثر شرکت ها در اینجا هزینه تمامی روز‌هایی که خودروی مورد نظر خود را اجاره کرده اید به همراه دپوزیت (تعداد کمی دپوزیت دریافت نمی کنند) برای هر گونه جریمه احتمالی از شما دریافت خواهند کرد.

نکات مهم برای اجاره خودرو در ترکیه

در زمان اجاره خودرو در ترکیه باید حواس خود را جمع کنید و تمامی مسائل مهم را مد نظر داشته باشید. قطعا کوتاهی کردن و کم دقتی در این کار می‌تواند مشکلاتی را به دنبال داشته باشد، پس بهتر است هوشمندانه و مطلع پیش بروید و از چم و خم مسائل مرتبط با اجاره خودرو در کشور ترکیه با خبر باشید. حالا ما در این بخش از مطلب نکات مهمی را به شما یادآوری می‌کنیم که می‌توانند شما را در طی کردن پروسه اجاره خودرو در کشور ترکیه یاری نمایند.

  • یکی از مهم‌ترین مسائلی که در زمان کرایه اتومبیل در کشور ترکیه باید مد نظر داشته باشید آن است که حتما یک نسخه از قرارداد اجاره خودرو، بیمه ماشین و هم چنین گواهی نامه بین المللی رانندگی خود را در زمان رانندگی به همراه داشته باشید تا به صورت احتمالی خدایی نکرده مشکلی برایتان پیش نیاید.
  • کارشناسان با تجربه توران ازمیر آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در این زمینه به شما می باشند.
فهرست