مشاوره و اجرای دکوراسیون داخلی

قیمت ملک در ترکیه به لیر

[vc_row bg_type=”bg_color” bg_override=”full” bg_color_value=”#f9f9f9″ css=”.vc_custom_1560162449679{padding-top: 35px !important;}”][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1531335565610{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی

اجرای دکوراسیون داخلی یک امر زمان بر است که دانش و تجربه کافی در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون را می طلبد. ما به شما کمک می کنیم فضای داخلی منزل یا دفتر کار خود را به زیبایی طراحی کنید. استفاده از خدمات مشاوره و طراحی دکوراسیون داخلی مجموعه توران ازمیر رایگان است و سبب می شود در پایان کار، از بسیاری از هزینه های بیهوده کاسته می شود. یک طراح، علاوه بر اعمال سلیقه شخصی شما، با دید حرفه ای و تجربه، بهترین استفاده را از فضا می کند. طراح دکوراسیون داخلی با در نظر گرفتن نور، رنگ، انرژی، کاربرد لوازم، قوانین فنگ شویی و … فضایی زیبا و کاربردی برای شما به ارمغان می آورد.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1560168036817{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”5187″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

نکاتی در دکوراسيون داخلی

معماری داخلی یا به عبارتی بهتر دکوراسیون داخلی باید دقیقاً همخوانی با سیستم طراحی معماری ساختمان داشته باشد و متناسب با سبکی که در معماری لحاظ گردیده انجام شود.لازمه دانستن این که چطور می توانید یک دکوراسیون هوشمندانه و خلاقانه برای منزل خود ایجاد کنید رعایت چند نکته ساده می باشد که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • لایه های روشنایی متفاوت در طراحی دکوراسیون منزل در نظر بگیرید
 • شخصیت شناسی و تصویر سازی
 • ایجاد نقطه تمرکز
 • افراط نکردن در یک چیز
 • خانه خود را گرم کنید!
 • استفاده از نورپردازی متفاوت
 • انتخاب و چیدمان صحیح مبل
 • برای استفاده از رنگ های خاص جسور باشید!
 • افراط نکردن در دنبال کردن مد
 • کف پوش مناسب با ابعاد خانه استفاده کنید!
 • استفاده از پارتیشن

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row bg_type=”bg_color” bg_override=”full” bg_color_value=”#f9f9f9″][vc_column css=”.vc_custom_1531335565610{margin-top: 0px !important;margin-bottom: 0px !important;padding-top: 20px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

انسان و رنگ

رنگ ها بر انسان دارای قدرت تأثیر گذاری هستند به عنوان مثال می توانند احساس آسودگی، ناراحتی، فعالیت و یا بی حرکتی ایجاد کنند.

رنگ آمیزی در کارخانه ها، شرکت ها و یا مدارس می توانند عملکرد افراد را بهبود بخشند و یا توانمندی آنان را کاهش دهند، در بیمارستان ها می توانند اثر مثبتی بر سلامتی بیماران داشته باشند.

این تأثیر بطور غیرمستقیم با ظاهر عریض تر یا باریک شدن اتاق ها صورت گرفته و بدین صورت برداشتی از فضا ایجاد می شود که احساس آزادی و یا محدودیت به وجود می آورد. عکس العمل های مستقیم فیزیکی و تحریکات ایجاد شده توسط بعضی رنگ ها قوی ترین اثر تحریک آمیزی را در انسان بوجود می آورد.

نارنجی یکی از مؤثرترین رنگ ها در تحریکات رنگی است و به دنبال آن زرد، قرمز، سبز و بنفش ضعیف ترین رنگ ها با اثرات تحرک آمیز قوی فقط برای قسمت های کوچکی از اتاق مناسبند و برعکس از رنگ های تحریک ضعیف می توان برای قسمت های بزرگ استفاده نمود.

رنگ های کرم دارای اثرات فعال کننده و محرک می باشند که در موارد خاصی می توانند مهیج باشند. رنگ های سرد اثر بی تحرکی داشته حس آرام کننده و معنوی ایجاد می کنند.

رنگ سبز نیز خود می تواند تمدد اعصاب ایجاد کند ناگفته نماند که اثرات ایجاد شده توسط رنگ ها به روشنایی دلخواه نورپردازی معنوی و طبیعی بستگی مستقیم دارد. وقتی از پائین به رنگهای گرم و روشن نگاه شود، اثر معنوی محرکی بوجود می آورد. با نگاه از پهلو اثر جذب کردن پدید می آید و هنگام نگاه کردن از بالا به این رنگها، اثر روشنی بخش و بالا برنده ای ایجاد می گردد. هنگامی که به رنگهای تیره و گرم در بالای سر نگاه شود، اثر احاطه کننده باوقار را فراهم می کند.

دید از پهلو اثر جاذب بوده و هنگام نگاه کردن از بالا به این رنگها، ایجاد محلی امن برای قدم گذاشتن و وارد شدن می نماید. رنگ های سرد و روشن در بالا محیط را روشن و شاد نموده، احساس آرامش ایجاد می نمایند، از پهلو که دیده شوند بنظر منحرف کننده و در پایین بنظر آماده قدم گذاشتن در آن جا را تشویق می نماید.

رنگ های سرد و تيره در بالای سر ترسناک بنظر می رسند. از پهلو غم انگیز و هنگام پائین بودنشان بنظر سنگین آمده بیننده را بطرف پائین می کشاند. سفيد :رنگ خلوص، کامل، و تمیزی و نظم است. سفید در طراحی رنگ اتاق ها نقش اساسی دارد. این رنگ گروه های دیگر رنگ ها را خنثی نموده و بدین ترتیب ایجاد فرح بخشی می نماید. رنگ سفيد به عنوان سطح مشخص در انبارها و محل های نگهداری کالا در خط کشی خیابان ها و علایم ترافیک نیز بکار می رود.

 • رنگ های روشن ايجاد ارتفاع می نمايند.
 • رنگ های تيره اتاق را سنگين می کند.
 • اگر سقف را تيره رنگ نماييم، سقف کوتاه بنظر می آيد.
 • رنگ تيره در انتهای فضا، اتاق های بلند را کوتاه تر بنظر می رساند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]