توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

مرکز خرید فروم برنوا

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر Forurm bornova

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر

فروم برنوا Forum Bornova اولین مرکز خرید روباز در منطقه‌ و همچنین مرکزی برای تفریح , خرید و سرگرمی است. وسعت این مجموعه در حدود ۲۰۰ هزار مترمربع قرار بوده که دسترسی خریداران و گردشگران را برای جای پارک و تفریح راحت می کند. این مجموعه دارای دو قسمت روباز و سرپوشیده است.

frum bornova

مرکز خرید فروم برنوا ازمیر

 

مجموعه رستورانهای واقع در طبقه بالای مرکز خرید فرام برنوا ازمیر با منظره ای زیبا و هوایی دلچسب می توانند شما را از آشپزی در خانه و یا غذا خوردن در هتل آسوده کند. در حدود 140 فروشگاه از برندهای مشهور ترک و خارجی در این مرکز خرید وجود دارد که نیازهای مختلف خریداران را پوشش می‌دهد. مجموعه‌ی سینمایی دارای ۷ تالار, پارکینگ با ظرفیت ۳ هزار خودرو و امکانات تفریحی متنوع از دیگر امکانات این مجموعه‌ی تجاری است.

مرکز خرید فروم برنوا در کنار دانشگاه ege ازمیر و جدیدترین بزرگراه شهر قرار دارد و از جمله مراکز خرید ازمیر است که دسترسی به آن برای ساکنین شهر و بازدیدکنندگان بسیار آسان است .

در مرکز خرید فروم برنوا نمایی از معماری مدیترانه ای و دریای اژه چشم بازدید کننده را مجذوب خود میکند.

forum bornova

این مرکز دارای 2 بلوار ، 2 پلاژ و 4 خیابان است . قدم زدن در این مرکز خرید روباز ازمیر برایتان بسیار جالب خواهد بود زیرا در طراحی آن از سایه بان های چوبی ، استخرهای کوچک ، نهرهای زیبا با پل های چوبی ، درختان نخل ، چشمه ها و باغ بام های زیبا و همچنین یک استیج جهت برگزاری کنسرت ها استفاده شده است .

اجناسی که در مرکز خرید Forum Bornova ازمیر ارائه می شود :

 • طلا و جواهرات و نقره 
 • آلات موسیقی
 • اسباب بازی
 • لوازم خانگی 
 • ابزار ارتباطات مخابراتی
 • لوازم تحریر و  کتاب
 • لوازم آرایشی بهداشتی و زیبایی 
 • لوازم جانبی آشپزخانه 
 • دکوراسیون
 • لباس های ورزشی ، لباسهای شب و انواع پوشاک 
 • خوراکی های متنوع
از امکانات مرکز خرید فروم برنوا می توان به سینما ، آرایشگاه ، سرگرمی های جذاب ، چشم پزشک ، بانک ، اتاق کمک های اولیه ، پارکینگ رایگان ، خدمات معلولین و کافی شاپ ها و رستورانهای متعدد اشاره کرد .

اگر کودک دارید با خیال راحت به این مرکز بروید زیرا علاوه بر وسایل تفریحی موجود در این مرکز , در طبقه بالا یک پارک بازی کوچک ولی کافی نیز برای سرگرمی خردسالان تعبیه شده که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.  فضای باز گوناگون و جذاب این مرکز خرید با جشواره های گوناگون آن مکانی مناسب برای گذران یک غروب زیباست.

یکی دیگر از مزایای مرکز خرید فوروم برنوا ازمیر همجواری با تنها فروشگاه ایکیا منطقه اژه است که باعث میشود شما در یک روز زمان کافی برای گشتن هر دوی این مراکز را نداشته باشید!! یکی از بهترین مزایای این مرکز خرید وجود میگروس 5ام در آن می باشد که به تنهایی می تواند تمام نیاز های خانواده را تامین کند.

در هنگام خرید بهتر است دقت کنید با اینکه در کل قیمت های میگروس مقرون به صرفه است ولی عمدتا میوه ها و سبزیجات آن اختلاف زیادی با بازارهای هفتگی ازمیر دارد و بهتر است از جاهای مناسب تر تهیه نمایید.