توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

مرکز خرید اگه پارک ازمیر  ege park

مرکز خرید اگه پارک ازمیر  ege park

در سفر به شهر زیبای ازمیر ، میتوانید از مراکز خرید مدرن این شهر دیدن کنید و جدیدترین اجناس برندهای مروف دنیا را در فروشگاههای این مراکز ببینید. مرکز خرید اژه پارک  یا اگه پارک ازمیر ، یکی از مراکز خرید محبوب در شهر ازمیر محسوب می شود که دارای ۱۱۵ فروشگاه است و مورد استقبال شهروندان و گردشگران قرار گرفته است.

این مرکز خرید درست در پشت مرکز خرید ماوی باغچه که از برترین مراکز خرید ازمیر است قرار دارد. در این مرکز خرید فروشگاه های متعدد پوشاک و لوازم خانگی و تجهیرات منزل و مارکت، اجناس با کیفیت از برندهای معروف بین المللی را عرضه می کنند. نزدیکی به ساحل و دید دریا از مزایای این مرکز خرید و رستورانهای زیاد آن می باشد. اگه پارک در کنار فروشگاههای خود ، امکانات دیگری دارد که میتواند بازدیدکنندگا.ن را ساعتها به خود مشغول کند .

اگه پارک

ege park avm

از جمله این امکانات :

امکانات تفریحی

رستوران های شیک با انواع غذاهای ترکی و بین المللی

۶ سالن سینما

سالن بولینگ و بیلیارد

کافی شاپ و کافه تریا با انواع نوشیدنی و …

از دیگر امکانات مرکز خرید اژه پارک بشمار می آیند . این مرکز خرید دارای دوشعبه است و شعبه یک بازار خرید اژه پارک نسبت به شعبه ۲ آن بازدیدکننده بیشتری دارد . با این وجود مدیریت شعبه ۲ تلاش کرده است تا میزان امکانات در شعبه دوم را افزایش دهد. به طوری که تعداد زیادی کافه تریا , رستوران,سینما,بولینگ و بیلیارد در این مرکز راه اندازی شده است و دارای پارکینگی با ظرفیت ۱۱۰۰ خودرو می باشد. در ضمن فروشگاه میگروس هم در این مرکز خرید , شعبه دارد . با توجه به امکانات ازه پارک ، این مرکز خرید یکی از تفریحات ازمیر محسوب می شود .

ege park avm

مرکز خرید اگه پارک