4.3 میلیارد لیر هزینه برای دکوراسیون خانه‌ های خارجی ‌های در ترکیه

خدمات توران ازمیر

4.3 میلیارد لیر هزینه برای دکوراسیون خانه‌ های خارجی ‌های در ترکیه

در سال 2020 میلادی 40 هزار و 812 واحد مسکونی به اتباع خارجی فروخته شده‌است. فاروق آقبال٬ رئيس هيئت مدیره شرکت نویتا اینترنشنال  گفت: ترکیه در این زمینه یکی از کشور هایی است که نسبت به سال های گذشته با کم‌ترین ضرر مواجه شده‌است.

آقبال افزود: فروش مسکن به اتباع خارجی در ترکیه هر سال افزایش می ‌یابد. شمار استان‌‌ هایی که اتباع خارجی در آنجا خانه می‌خرند، در حال افزایش است که استانبول در صدر آن قرار دارد. همچنین تاکنون شهروندان 180 کشور جهان در ترکیه خانه خریده‌اند.  خارجی‌ها در سال 2020 میلادی در ترکیه برای هر یک واحد مسکونی به طور متوسط 151 هزار دلار پرداخته‌اند. در مجموع این رقم به 6.2 میلیارد دلار می‌رسد.

رئيس هيئت مدیره شرکت نویتا اینترنشنال گفت: خارجی‌ ها علاوه بر خرید خانه برای تزیین داخل خانه ‌های خود نیز هزینه کردند. آنها برای این امر نیز به طور متوسط 150 هزار لیر (حدود 18 هزار و 300 دلار) هزینه کرده‌اند. 70 درصد خارجی‌ها یعنی 28.6 هزار نفر از آنها در خانه‌ها‌ی که در ترکیه خریده‌اند، سکونت دارند. بر اساس داده‌های ما آنها سال گذشته برای تزیین داخل خانه‌های خود نیز حدود 4.3 میلیارد لیر (524 میلیون و 947 هزار و 200 دلار) هزینه کرده‌اند.

وی در پایان گفت: همچنین این افراد به طور متوسط 2.5 ماه در ترکیه به سر می‌برند و علاوه بر تزیین خانه برای زندگی، صرف غذا، گردشگری و فعالیت‌های اجتماعی نیز حدود 2 میلیارد لیر هزینه می‌کنند و بدین ترتیب در مجموع این رقم به بیش از 6 میلیارد لیر (732 میلیون و 484 هزار و 465 دلار) می‌رسد.

آزاد شدن صادرات تجهیزات پزشکی در ترکیه
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست