توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

گواهینامه امنیت بهداشتی

اولویت ترکیه برای میزبانی از گردشگران با رعایت امنیت بهداشتی

اولویت ترکیه برای میزبانی از گردشگران با رعایت امنیت بهداشتی

با کاهش سطح تهمیدات بهداشتی در راستای مقابله با ویروس کرونا و پایان قرنطینه در بیشتر کشور های جهان ، کشور ترکیه نیز آماده میزبانی از گردشگران مطابق پرتکل های بهداشتی شده است .

بر اساس سازمان جهانی گردشگری UNWTO ترکیه در سال 2019 با میزبانی از 52.5 میلیون گردشگر در جایگاه ششم پر بازدید ترین کشور جهان قرار گرفت. کشور ترکیه با حفط این رتبه و ارتقا آن برای بخش گردشگری خود اجرای برنامه گواهینامه امنیت بهداشتی را  در نظر گرفته است.

گواهینامه امنیت بهداشتی شامل بازرسی 150 مورد در ارتباط با نظافت و رعایت اصول بهداشتی هتل و رستوران ها و می باشد.این گواهینامه با استقبال بسیار بالایی مواجعه شده است.

مبرا ارسین، رئیس اتحادیه هتل‌ داران ترکیه گفت : رعایت کردن پرتکل های بهداشتی یکی از اصلی ترین مواردی است که تمام کسب و کار های مرتیط باید آن را رعایت کنند به همین دلیل است که گواهینامه بهداشتی مورد استقبال قرار گرفته است. برای گرفتن این گواهینامه باید قانون هایی که در این چهار عنوان  : امنیت بهداشتی پرسنل، امنیت بهداشتی مسافر، تدابیر بهداشتی در کسب‌وکار و تدابیر بهداشتی در وسایل نقلیه اعلام شده است رعایت شود.

توران ازمیر | turanizmir