[vc_separator color=”white”][vc_separator color=”white”]

کسب و کارهای بزرگ با سرمایه های اندک

AZ SERMAYE İLE BÜYÜK YATIRIMLAR

[vc_separator color=”sandy_brown” border_width=”3″][vc_separator color=”white”]

آیا میخواهید با سرمایه ای اندک، کسب و کاری را در ترکیه شروع کنید؟
آیا در نظر دارید تجارتی مختصر و مفید راه اندازی کنید؟
آیا نیاز دارید تا تجارتهای خرد را بشناسید؟
در اینصورت این مقاله برای شماست.

[vc_separator color=”white”][vc_single_image image=”9600″ img_size=”600*218″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”bounceIn”]
[vc_separator]

تلاش میکنیم در این بخش اشاره ای هرچند کوتاه به برخی از زمینه های کسب و کار و درآمدزایی در ترکیه داشته باشیم که نیاز به سرمایه گذاری سنگین و درشت نداشته و به نسبت میزان سرمایه، درآمد مناسبی در بر داشته باشد . یکی از مشخصه های فعالیتهای تجاری کوچک با سرمایه کم، عدم نیاز به هزینه های سنگین دکوراسیون و تبلیغات است. از طرفی میتوانید با کمترین هزینه محل مورد نظر خود را سریعتر راه اندازی کنید. بطور مثال، در محیطی به متراژ 10 متر مربع و با هزینه 5 هزار لیر میتوانید فعالیتی در زمینه سرو چای و نوشیدنی راه اندازی کنید. در حالیکه همین فعالیت در ابعاد بزرگتر میتواند تا 50 هزار لیر نیاز به سرمایه داشته باشد. در ادامه، به معرفی چندین مورد فعالیت با سرمایه کم میپردازیم:

عکاسی محیطی برای شرکت های تبلیغاتی

شما میتوانید با هزینه ای معادل 6 الی 10 هزار لیر یک دوربین عکاسی حرفه ای تهیه کرده و شروع به کار کنید. البته یادآوری میکنیم که قطعا برای عکاسی حرفه ای نیاز به آموزش هست که این هم از طریق مراکز آموزشی مردمی ) )HALK EĞITIM MERKEZLERI و شهرداریها به صورت رایگان آموزش داده میشوند.

[vc_single_image image=”9592″ img_size=”1080″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”fadeIn”]

عرضه مواد غذایی خانگی

[vc_single_image image=”9608″ img_size=”300*300″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”bounceIn”]

خوراکیهای خاصی وجود دارند که کمتر در رستورانها عرضه میشوند. این خوراکها مشخصا خانگی هستند و به همین نام هم شناخته میشوند. شما میتوانید با آماده سازی مکانی برای تهیه و عرضه موادغذایی خانگی کسب و کارخوبی راه اندازی کنید. هزینه چنین فعالیتی حدود 10 هزار لیر است.

تولید و عرضه قارچ خوراکی

[vc_single_image image=”9607″ img_size=”300*300″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”bounceIn”]

پرورش قارچ نیاز به آموزشهای پیچیده ندارد. به راحتی میتوانید از ویدئوهای آموزشی موجود در یوتیوب و یا گوگل مراحل تولید و پرورش قارچ را یاد بگیرید و با سرمایه اولیه اندکی در حدود 5 هزار لیر کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

مغازه عرضه کفش

[vc_separator color=”white”]

تولیدکنندگان بسیاری وجود دارند که تامین کننده کفشهایی هستند که شما قصد فروش آنها را دارید. فراموش نکنید درصد سودحاصل از فروش کفش رقم قابل توجهی است. متوسط سرمایه مورد نیاز برای چنین فعالیتی حدود 15 هزار لیر است ولی برای فعالیت در ابعاد گسترده تر قطعا سرمایه خیلی بیشتری نیاز است.

[vc_separator]
[vc_single_image image=”9613″ img_size=”400*300″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”fadeInRight”]
[vc_separator color=”white”]

مغازه عرضه لباس کودک

[vc_single_image image=”9618″ img_size=”300*300″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”bottom-to-top”]

عرضه لباس بچه گانه عموما نیاز به سرمایه قابل توجهی ندارد. این فعالیت با 10 هزار لیر هم قابل انجام است. هرچند که با مبالغ بالاتری هم میتوان این مغازه را راه انداخت. فروش لباس کودک نیاز به دکوراسیون و مکان مناسب دارد ولی در ابعاد کوچک نهایتا به 20 الی 30 هزار لیر سرمایه نیاز خواهد داشت.

کارواش

کارواش یکی از فعالیتهایی است که تفاوت عمده ای با دیگر فعالیتها دارد و شب و روز نمیشناسد. برای تجهیز و راه اندازی خدمات کارواش، سرمایه ای حدود 10 الی 15 هزار لیر نیاز است. شستشوی قالی و فرش، گلفروشی، بوفه های کوچک عرضه موادغذایی و نوشیدنی و موارد مشابه از جمله فعالیتها و کسب و کارهایی است که با سرمایه اندک نیز قابل راه اندازی است و میتواند شروع مناسبی برای درآمدزایی باشد.

[vc_single_image image=”9621″ img_size=”700*400″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”fadeInUp”]
فهرست