اخبار

موفقیت شرکت ترکیه‌ای در فروش محصولات

موفقیت شرکت ترکیه‌ای در فروش محصولات

یک شرکت الکترونیکی ترکیه به نام  EMT Elektronik با توسعه سیستم‌ های رطوبت‌گیر که برای ذخیره مواد حساس به رطوبت کارایی دارد، مورد استقبال 48 شرکت از بین 100 شرکت دفاعی بزرگ جهان قرار گرفت.

 مدیر عامل این شرکت ، مهمت كان کوچوک با بیان اینکه بیش از 30 سال است در زمینه فناوری‌ های امنیتی كار می‌ کنند،‌ اظهار داشت: با سازمان های امنیتی و حقوقی در زمینه امنیت سایبری همکاری کرده و با تولید دستگاه های رطوبت‌گیر، سیستم های ارتباطی- نظارتی و هوانوردی جایگاه مهمی در این بخش داریم.

وی با بیان اینکه پس از سال 2006 فعال‌ تر شده‌اند، افزود: ما در آن سال مناقصه‌ ای را برنده شدیم اما شرکت خارجی محصولات مرتبط را به ما نفروخت. پس از آن تولیدات خود را توسعه داده و آن را به عنوان سیستم های رطوبت‌گیر X-Treme معرفی کردیم.

کوچوک با بیان اینکه از دستگاه های رطوبت‌گیر برای نگهداری مواد حساس در شرایط رطوبت و دما استفاده می‌شود، گفت: این بخش جزو ضروریات در صنعت دفاعی بوده و به همین دلیل بر تامین آن متمرکز شدیم.

وی با اشاره به اینکه 48 شرکت از 100 شرکت بزرگ صنایع دفاعی مشتریان سیستم های رطوبت‌گیر ترکیه هستند، گفت: 42 مورد از این 48 مشتری، شرکت‌ های خارجی هستند. از پروژه لاکهید مارتین اف-35 گرفته تا ناسا و از زیمنس تا بوش در خارج گرفته تا وستل و آرچلیک در ترکیه از مشتریان ما محسوب می‌ شوند.