مذاکره ترکیه در مورد مبادله ارزی با بانک‌های مرکزی

مذاکره ترکیه در مورد مبادله ارزی با بانک‌های مرکزی

خدمات توران ازمیر

مذاکره ترکیه در مورد مبادله ارزی با بانک‌های مرکزی

رئیس بانک مرکزی ترکیه گفت : ما برای حمایت از تجارت با ارزهای داخلی ، قراردادهای بلند مدت مبادله ارزی با برخی کشورها داریم و در حال مذاکره با بانک های مرکزی برای بستن قرارداد های جدید و تقویت همکاری های موجود هستیم.

مبتلایان به کرونا ویروس در ترکیه به بیش از 80 هزار نفر رسیده است که این آمار بالاترین آمار مبتلایان در خاورمیانه می باشد .این ویروس محدودیت هایی را به ذنبال داشته است و کسب و کار در این کشور را دچار مشکلات زیادی کرده است و همچنین باعث شده میلیون ها کارگر در کشور ترکیه بی کار شوند.

دولت ترکیه قول داده است که در آمد این کارگران را افزایش دهد و روزانه به آن ها دستمزد دهد. اما این کشور 170 میلیارد دلار بدهی خارجی دارد که باید در سال جاری پرداخت نماید. ذخایر ارزی بانک مرکزی ترکیه در طی 11 ماه گذشته به پایین ترین حد خود یعنی 27 ملیارد رسیده است .

بسیار از اقتصاد دانان انتظار دارند که کشور ترکیه دومین رکود اقتصادی خود را در طی دو سال تجربه کند. ولی رئیس بانک مرکزی ترکیه بر این عقیده می باشد که کشور ترکیه به  به رونق اقتصادی خیش باز میگردد.

رئیس بانک مرکزی ترکیه گفت : مذاکراتی با بانک های مرکزی در مورد قرار داد های جدید مبادله ارزی برگذار می کند. این مذاکرات راهی برای مبارزه با تاثیرات شیوع ویروس کرونا در کشور ترکیه است.

مقامات ترکیه در هفته گذشته اعلام کردند مذاکراتی با آمریکا در مورد یک خط مبادله ارزی از طرف فدرال رزرو این کشور برگزار کرده اند. همچنین مذاکراتی با بانک مرکزی انگلیس نیز انجام شده است .

به راحتی دیده شوید!
حتما بخوانید

رئیس بانک مرکزی ترکیه گفت : شیوع ویروس کرونا آسیب بسیار زیادی به تجارت خارجی، گردشگری و حمل و نقل، زده است اما بیشترین ضربه را به صادرات به اروپا وارد کرده است .

 

توران ازمیر

turan izmir

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست