صرافی های استانبول

استانبول شهر توریستی و پایتخت فرهنگی ترکیه در غرب منطقه آسیا قرار گرفته دارد که سالانه حجم بسیار زیادی از مسافرین به این شهر  زیبا سفر می کنند .دغدغه بسیاری ازمسافرین ایرانی که به ترکیه سفر می کنند موضوع خرید ارز است . و بیشتر این سوال مطرح می شود در سفر لیر داشته باشیم یا دلار ؟بهتر است دلار همراه خود داشته باشید. زمانی که به ترکیه رسیدید میتوانید آن را در صرافی های این کشور تبدیل به دلار نمایید.
سوال بعدی این است که معتبر ترین صرافی های ترکیه در کجا قرار دارد؟

صرافی معتبر ارز دیجیتال کدام است؟

قیمت حواله لیر در ترکیه چقدر است؟

نرخ حواله دلار در ترکیه؟

چگونه به لیر ارز دیجیتال بیت کوین و تتر بخریم؟

و قیمت ارز در صرافی های ترکیه ؟ارز دیجیتال چیست؟

در این مقاله به این سوال های متداول شما پاسخ خواهیم داد.

صرافی در ترکیه

روش های تبدیل دلار به لیر

در کشور ترکیه می توان صرافی ایرانی مجهز به کارتخوان در اکثر شهرها موجود است و باتوجه به اینکه ریال ایران در فروشگاه های ترکیه قابل مبادله نمیباشد شما باید پیش از سفر نسبت به تهیه ارز به شکل دلار و لیر اقدام کنید.
در مغازه ها و صرافی های ایرانی موجود در شهرهای معروف ترکیه به راحتی می توانید از طریق کارت های بانکی عضو شتاب و یا انتقال اینترنتی وجه به صورت حساب به حساب در ایران اقدام به خرید ارز، و دلار یا لیر نمایید.
در سفر دلار بهتر از لیر میباشد و تمام صرافی های ترکیه به راحتی آن را چنج می کنند و تقریبا 62 درصد ذخایر ارزی دنیا دلار است و جدا از کشور ترکیه دلار در تمام دنیا کاربرد دارد.

اصلا برای تبدیل ارز خودتان عجله نداشته باشید،ابتدا به چند صرافی در شهر بروید و بعد از اینکه مزنه ای از قیمت ها دستتان آمد اقدام به فروش دلارهایتان بنمایید.

ضمنا شما می توانید به در دست داشتن پاسپورت به شعب زراعت بانک و ایش بانک برای تبدیل دلار به لیر مراجعه کنید.

واحد پول کشور ترکیه لیره است و آن را با واحد نشان میدهند TRY یا TL واحد یکای خرد ترکیه هم کروش است. هر صد کروش برابر با یک لیره می‌باشد.

در حال حاضر اسکناس‌ های استفاده شده در این کشور ۵، ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰، ۲۰۰ بوده و سکه‌ های رایج در ترکیه نیز ۱ لیره‌ ای و ۱، ۵، ۱۰، ۲۵ و ۵۰ کروش هستند، که البته سکه یک کروشی در این کشور خیلی به ندرت استفاده می‌ شود.

قیمت لیر در ترکیه

همچنین در استفاده از اسکناس ‌های لیره دقت داشته باشید. چرا که برای مثال اسکناس‌ های ۵ و ۵۰ لیره‌ ای بسیار شبیه به یکدیگر هستند.
با توجه به افت قیمتی که ارزهایی مانند لیره و ریال در برابر دلار دارند بهتر است که آن مبلغی که می خواهید همراه خودتان ببرید به صورت دلار باشد.

علاوه بر اینکه از افت قیمت لیر در امان خواهید ماند، از بالا رفتن قیمت دلار در مقصد نیز سود خواهید کرد. به همین دلیل توصیه می‌ شود، که در سفر به ترکیه همراه خود دلار به همراه داشته و در ترکیه کم کم و به مقدار نیاز خود آن را تبدیل به لیر ترکیه بنمایید و خرج نمایید.

البته بررسی این مسئله بسیار تخصصی است که شما می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین صرافی مجموعه توران ازمیر نسبت به تهیه بهترین ارز در زمان خود اقدام نمایید.

حال ممکن است برایتان سول پیش بیاید که در کجا می توانید دلار خودتان را به لیره تبدیل کنید.

روشهای انتقال ارز بین ایران و ترکیه

واریز به تمام حسابهای بانکی ترکیه و ایران

تحویل ارز در اداره تاپو در زمان خرید ملک

حواله پول به حساب ترکیه بصورت حواله و EFT

انجام حوالجات بانکی و وسترن یونیون از تمام نقاط دنیا (به جز معدود کشورهایی مانند ایران و …)

چنج دلار در صرافی های معتبر ترکیه و بانک ها

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال پولی است که در اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از ارزها فقط به شکل دیجیتالی وجود دارند و در دنیای واقعی معادل فیزیکی ندارند مگر در معامله با صرافی های معتبر ارز دیجیتال . با این وجود، تمام ویژگی‌های پول فیزیکی را دارند.

ارز دیجیتال محدودیت سیاسی یا جغرافیایی ندارند و تراکنش‌ها می‌توانند از هر مکانی و در هر نقطه از جهان انجام شوند. ارزهای دیجیتال از تنوع زیادی برخوردار هستند. بیشتر آنها کارکرد و ویژگی‌های مشابهی دارند.

خرید بیت کوین به لیر

معروف‌ترین آنها بیت کوین است اما موارد و گزینه‌های مشهور دیگری هم در دنیای ارزهای دیجیتال وجود دارد که از آنها می‌توان به: ترون (Tron)، ریپل (Ripple)، اتریوم (Ethereum)، لایت کوین (Litecoin)، استلار (Stellar) و مونِرو (Monero) اشاره کرد.این ارزهای دیجیتالی، مشهورتر از گزینه‌های دیگر بازار هستند و به نوعی رهبران بازار ارزهای دیجیتال به شمار می‌روند

سواحل ازمیر و شهر چشمه ترکیه
حتما بخوانید

از دید افراد بسیاری بیت کوین اولین ارز دیجیتال حقیقی یا رمز ارزی است که آیده آن از سال سال ۲۰۰۸ در وایت‌پیپر بیت کوین منتشر و اولین سکه‌های آن در سال ۲۰۰۹ استخراج شد؛ هرچند پیش از بیت کوین نیز تلاش‌های زیادی برای ساخت یک ارز دیجیتال صورت گرفته بود.ایده شکل‌گیری ارزهای دیجیتال از دو مشکل بزرگ «اعتماد به شخص ثالث» و «دوبار خرج کردن» ریشه می‌گیرد.

قیمت بیت کوین به لیر

بیت کوین به عنوان اولین پول الکترونیکی عرضه شد که توانسته بود مسئله اعتماد و دوبار خرج کردن را حل کند. دیگر نیاز نبود افراد برای انتقال و نگهداری پول به شخص، سازمان، گروه و یا بانکی اعتماد کنند.مسئله اعتماد نیز نه تنها در انتقالات پولی، بلکه در بسیاری از امور دیگر برای انسان‌ها به یک دردسر بزرگ تبدیل شده بود.

برای همین سیستم عاری از اعتمادی که بیت کوین ارائه داده بود، در سایر فعالیت‌های انسانی نیز به کار گرفته شد.رفته رفته ارزهای دیجیتال برای حل دغدغه‌های متفاوتی به وجود آمدند.

به عنوان مثال اتریوم خود را بستری برای توسعه برنامه‌های مختلف و اجرای قراردادهای هوشمند معرفی کرد و ریپل با نگاه خوشبینانه‌ نسبت به بانک‌ها، بر روی تجدید ساختار ارتباطات بین بانکی و ارائه سیستم پرداختی پرسرعت و کم‌هزینه متمرکز شد.

امروزه توکن‌های بسیاری بر روی بستر ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم، ایاس و ترون ساخته شده‌اند که از قدرت بلاک چین‌های اصلی برای اجرای تراکنش‌هایشان بهره می‌گیرند.

خرید بیت کوین

بیت کوین (bitcoin) نوعی ارز دیجیتال است که می‌توانید با آن خرید کنید، سفارش‌ آنلاین انجام دهید، به هر کسی که دوست دارید در هر نقطه از جهان پول بفرستید یا حتی آن را به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید.به طور خلاصه هدف پیدایش بیت کوین انتقال و یا ذخیره امن پول است.

از همین جهت آن را می‌توان یک سیستم پرداخت و بانکداری دیجیتال امن دانست. بیت کوین در واقع کنترل واقعی پول را به دست خود افراد برگردانده و با کلمه عبور ویژه‌ای که کلید خصوصی نام دارد، تنها مالکین این کلیدها قادر به خرج کردن و انتقال بیت کوین‌ها خواهند بود.

علاقه به خرید بیت کوین در ترکیه، به عنوان اولین و معروف ترین رمز ارز در دنیا باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران برای تبادل و نقل انتقالات مالی خود در این کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول از این ارز دیجیتال استفاده کنند. ترکیه یکی از کشور هایی است که بالاترین پذیرش ارز دیجیتال را توسط مردمش دارد.

دلایلی وجود دارد که این مسئله را قابل درک کرده مثل : در کشور ترکیه سیستم بانکی قویی وجود ندارد و پول ترکیه به دام مشکلات ارزی و تورم قابل توجهی افتاده است.

همچنین، آسان بودن تبادل پول دیجیتال در سطح جهانی هم باعث شده تا حدود 18 درصد از مردم این کشور اقدام به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال به خصوص خرید و فروش بیت کوین کنند. که این مقدار 9 درصد از میانگین کشور های اروپایی بیشتر است.

بانک مرکزی ترکیه و خزانه ی ترکیه گروهی را جمع آوری کرده است تا بتواند در آینده ای نزدیک بیت کوین را به عنوان یک ارز به رسمیت بشناسد. تحولات قانونی بیت کوین در ترکیه نشان می دهد که این ارز در آینده ای نه چندان دور این تغییرات تاثیر به سزایی در وضعیت اقتصادی بیت کوین در ترکیه خواهد داشت.

امروزه خرید و فروش بیت کوین در برخی از کشور ها محدود است و ظرفیت خرید و فروش آن وجود ندارد، اما در کشوری همچون ترکیه مخصوصا شهر استانبول به دلیل تردد بالای توریست و محوریت آن بین دو قاره اروپا و آسیا تمایل تاجرین برای تبادلات ارزهای دیجیتال بیشتر از حواله های بانکی است.

از سوی دیگر این کشور قصد دارد در آینده ای نه چندان دور بیت کوین را به عنوان یک ارز به رسمیت بشناسد و همین موضوع باعث خواهد شد تا وضعیت اقتصادی بیت کوین در ترکیه کاملا تغییر کند و بهبود یابد.

شما می توانید معاملات ارز دیجیتال خود اعم از خرید و فروش بیت کوین را در صرافی آنلاین توران ازمیر در بستری امن انجام دهید.

خرید ارزی در فروشگاه های بزرگ و مارک های معتبر

برخی فروشگاه های مارک های معتبر و بزرگ، دلار یا یورو برای پرداخت قبول می کنند.

برگه ترک خاک ترکیه
حتما بخوانید

دقت کنید خرید با دلار یا یورو را فقط از فروشگاه های زنجیره ای معتبر و بزرگ انجام دهید.

برای خرید از آنها نیاز به خرید ارز در ترکیه ندارید. اما برای پرداختی های خود در سایر فروشگاه ها، رستوران ها و حمل و نقل شهری مانند تاکسی و اتوبوس بهتر است از لیره ترک استفاده کنید.

به یاد داشته باشید واحد پول کشور ترکیه، لیره است و فروشگاه ها یا رانندگان تاکسی از شما نباید دلار درخواست کنند.

در صورتی که از شما درخواست دریافت دلار یا ارزهای دیگر داشتند، هشیار باشید و از ارائه اسکناس درشت به آنها خودداری کنید.

در صورتی که اطمینان کافی به فروشگاه یا نرخ تبدیل آنها ندارید، بهتر است از صرافی هایی که در اغلب مراکز خرید یا خیابان های بزرگ حضور دارند، استفاده نمایید.

چه زمان های لیر بیشتر برایتان کاربرد دارد؟

با توجه به این که دلار ارز بسیار مناسبی است برای این که با خودتان ببرید به کشور ترکیه اما گاهی اوقات است که لیره ترکیه بیشتر به دردتان می خورد.

در برخی از ایام سال به طور کلی بهتر است که شما با خودتان لیر ببرید، این ایام مربوط میشه به ایام تعطیل کشور ترکیه مثل اعیاد فطر و اعیاد قربان در این ایام صرافی ها هستند و فعال هستند ولی نرخ های تبدیل غیر واقعی و غیر منصفانه است پس اگر در ایام تعطیل کشور ترکیه قصد سفر و گردش در کشور ترکیه را دارید بهتر است که همراه خودتان لیر بیارید تا به دردسر نیوفتید.

با توجه به این موارد پس زمانی که خواستید در ایام تعطیل به این کشور سفر کنید توجه داشته باشید که ۱۰۰ الی ۲۰۰ لیره همراه خودتان داشته باشید. حتی اگر در خارج از ایام تعطیل به ترکیه رفتید ولی پروازتون در روزهای شنبه و یکشنبه که در ترکیه تعطلات آخر هفته می شود سعی کنید که مقداری لیره برای این دو روز ببرید چرا در روزهای تعطیل مقدار لیره همراه خودتان ببرید، چرا که صرافی ها قیمت درستی در روزهای تعطیل نمی دهند.

چند نکته مهم درباره تبدیل ارز ترکیه

اگر در سفر به ترکیه تصمیمتان بر این شد که با خودتان دلار ببرید، همانطور که گفتیم نیازی نیست که نگران تبدیل دلار در این کشور باشید، اما حتما توجه داشته باشید که همه دلارتان را یکجا خرد نکنید. بلکه هر روز به میزان لازم لیره بخرید و ترجیحا آخر روز اینکار را بکنید تا بیشترین سود را از افت قیمت لیر در مقابل دلار برده باشید.

به قیمت هایی که بر روی تابلوهای صرافی نشان می دهند آن چنان توجه نکنید و با فروشنده بر سر فروختن بالای دلارتان چانه بزنید. هرگز بیرون از صرافی اقدام به فروش دلارتان نکنید.
هرگز بفکر پولشویی در ترکیه نباشید .

خرید و فروش ارز در صرافی ها بشدت کنترل و رصد می شود و بهتر است در صرافی دلار خود را تبدیل به لیر کنید چون معمولا هتل های ترکیه این کار را با ریت بالاتری انجام میدهند که برای شما به صرفه نیست.
هنگام رزرو هتل در آنکارا به سراغ هتل هایی بروید که گزینه تبدیل ارز را برای مهمانانشان فراهم می کنند.

نکته مهمی امنیتی دیگری که وجود دارد این است که تمام دلارهای خودتان را در معرض دید دیگران حتی صرافی ها قرار ندهید. به طور معمول سعی کنید که دلارهای خودتان را در چند جیب تقسیم کنید و همه را یکجا نگه ندارید.

اگر با خودرو شخصی مسافرت می کنید حداکثر بردن ۵۰ لیره کافیست.در ادامه ما به ترتیب به صرافی هایی که در این محله های معروف قرار دارند می پردزایم.

 

معتبرترین صرافی های استانبول و ازمیر در کجا هستند؟

همانند بسیاری از شهر های دنیا بهترین صرافی ها در مناطق شلوغ و پر رفت و آمد شهر قراردارد. در شهر بزرگ استانبول نیز صرافی ها در محله های معروف نظیر مانند: سلطان احمد،بازار بزرگ ،میدان تقسیم ،خیابان استقلال و .. در صرافی های استانبول که دارای عبارت Doviz هستند تعویض کنید. یکی از مناطقی که در آن بسیار زیاد صرافی به چشم می خورد میدان تکسیم در منطقه غرب استانبول می باشد .

این منطقه روزهای بسیار شلوغی دارد چرا که پر از رستوران و هتل می باشد و مسافران زیادی را به سمت خود می کشد .منطقه تقسیم از مناطق معروف غرب استانبول است و روزهای آن بسیار شلوغ و پر رفت و آمد هستند. هتل‌ها و رستوران‌های زیادی در این منطقه وجود دارند و صرافی‌های زیادی هم در انتهای جاده استقلال و نزدیک میدان تقسیم قرار دارند.

ثبت شرکت و اخذ اجازه کار ترکیه به عنوان کارفرما
حتما بخوانید

همچنین در شهر ازمیر نیز همانند استانبول صرافی ها در شلوغ ترین مناطق شهر قرار دارند و شما می توانید در کارشیاکا  و کوناک به راحتی تعدد صرافی های فیزیکی و همچنین صرافی های ارز دیجیتال را جستجو نمایید.

در کشور ترکیه در ادارات پست نیز خدمات تبدیل به ارز دلار ،یورو،پوند انجام می شود.اگر چک مسافرتی نیز داشته باشید با کارمزد 9درصد میتوانید آن را به ارز دیگری تبدیل کنید.این نرخ کارمزد برای چک مسافرتی با دیگر صرافی‌های سطح شهر برابر است.
یکی دیگر از گزنیه های شما برای تبدیل پولتان به لیر این است که از دستگاه خود پرداز استفاده نمایید این سریع ترین نوع تبادل ارز کاغذی است.حتی بهترین روش تعویض پول است.البته این روش برای مسافرانی می باشد که دارای کارت اعتباری خارجی هستند و به عبارت دیگر بانک های در کشورشان بین المللی هستند.

تبدیل دلار و ارزهای دیجیتال در صرافی های استانبول و صرافی های ازمیر

 صرافی توران ازمیر  Turan Izmir Co.

شماره تلفن صرافی: ۹۰۵۵۳۸۱۱۴۴۱۰+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا شنبه ۱۰.۳۰ تا ۱۹
مکان صرافی :Karşıyaka Tower Bahçelievler, 1831/14. Sk. No:12 , 35600 Karşıyaka / İzmir

 صرافی کور بورسا Kur Borsa Doviz 
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۱۱۲۲۵۶+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۷
مکان صرافی : Molla Fenari Mahallesi, Çuhacı Han Sokak No 8, 34126 Fatih, İstanbul, Turkey

صرافی مرکز | Merkez Doviz
تلفن تماس: ۹۰۲۱۲۵۲۰۴۰۳۴+
زمان شروع فعالیت صرافی: دوشنبه تا شنبه ۸ تا ۱۸
مکان صرافی: Beyazıt Mh., Keseciler Cd. 105-107, 34126 Fatih, İstanbul, Turkey

 صرافی قاضی – Gazi Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۱۱۵۸۶۸+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۸
مکان صرافی : Mollafenari, ا. Nuruosmaniye Cd. No:28, 34000, Fatih, İstanbul, Turkey

صرافی سر کیمتلی – Ser Kıymetli Madenler
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۲۲۹۳۰۳+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا جمعه ۷ تا ۱۷
مکان صرافی : Molla Fenari Mh. ھeref Efendi Sk. ھener Center No:28/5 Nurosmaniye, 34120, Fatih, Istanbul

 صرافی آتاسال – Atasal Dِviz

شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۱۸۵۰۵۰+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا یکشنبه ۹ تا ۲۲
مکان صرافی : Ordu Caddesi, No:263, Laleli, Fatih, Istanbul

صرافی ستین – Cetin Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۲۵۲۶۴۲۸+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا شنبه از ۹ تا ۱۹:۳۰
مکان صرافی : Katip Mustafa اelebi, İstiklal Cad. No:31, 34433, Beyoğlu, Istanbul

تبدیل پول در صرافی های استانبول و صرافی های ازمیر

صرافی آرال – Aral Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۳۰۳۵۵۴+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۸
مکان صرافی : Gümü؛suyu, Sıraselviler Cd. No:17, 34437, Beyoğlu, Istanbul

صرافی یه یه – Ye-Ye Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۲۵۲۷۳۵۸+
زمان شروع فعالیت صرافی : دوشنبه تا شنبه از ۹ تا ۲۰
مکان صرافی : İstiklal Caddesi 131/B, Beyoğlu, Istanbul

صرافی کوزوم | Cozum Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۲۴۴۶۲۷۱+
ساعات کاری: دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۹
مکان صرافی: Katip Mustafa اelebi, Me؛elik Sk. No:1, 34433 Beyoğlu, Istanbul

صرافی آرکنت | Arkent Doviz

شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۲۰۴۱۲۱+
زمان شروع فعالیت صرافی: دوشنبه تا جمعه ۹ تا ۱۹
مکان صرافی: Sultanahmet Mh., Divan Yolu Cad. No:32, Fatih, Istanbul

صرافی داداس | Dadas Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۱۴۵۹۵۸+
زمان شروع فعالیت صرافی: دوشنبه تا شنبه ۸ تا ۱۸
مکان صرافی: Mollafenari, Vezirhan Cd. No:36, 34120, Fatih, Istanbul

صرافی آگواگلو | Agaoglu Doviz
شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۶۳۸۱۷۱۷+
زمان شروع فعالیت صرافی: دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۸
مکان صرافی: Yeniçeriler Caddesi No: 25-b Beyazit, Istanbul

صرافی زکی Zeki Doviz

شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۲۰۳۲۳۲+

زمان شروع فعالیت صرافی: دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۹

مکان صرافی: Büyük Postane Cad. 23/B, Fatih, Istanbul

صرافی معتبر Muteber Doviz

شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۲۲۱۲۱۲+

زمان شروع فعالیت صرافی: دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۸

مکان صرافی: Hamidiye Cad. Doğubank İş Hanı No:29 D:33, Fatih, İstanbul

صرافی یالیم Yalim Doviz

شماره تلفن صرافی: ۹۰۲۱۲۵۲۲۱۱۱۱+

زمان شروع فعالیت صرافی:دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۱۹

مکان صرافی:Hobiyar Mh. Yenicami Cd. 2/1 Sultanahmet Meydanı Eminönü, ۳۴۱۱۲ Fatih, İstanbul

صرافی آکلار Aklar Doviz

شماره تلفن صرافی:۹۰۲۱۲۵۱۸۳۶۸۹+

زمان شروع فعالیت صرافی:دوشنبه تا جمعه ۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰

مکان صرافی:Beyazıt Mh., Ordu Cad. Kalaycı Şevki Sok. No:20, Fatih, Istanbul

صرافی تمیز Temiz Doviz

شماره تلفن صرافی:۹۰۲۱۲۵۱۳۶۱۰۰+

زمان شروع فعالیت صرافی:دوشنبه تا شنبه ۹ تا ۲۱

مکان صرافی:Mesih Paşa, Ordu Cadessi No:271, 34130 Fatih, Istanbul

صرافی الماسیوگلو Elmacıoğlu Döviz

شماره تلفن صرافی:۹۰۲۱۲۵۲۲۰۱۵۱+

زمان شروع فعالیت صرافی:دوشنبه تا جمعه ۹ تا ۱۸

مکان صرافی: Ordu Caddesi, No. 60/B Laleli, Fatih, Istanbu

صرافی در ترکیه

نکته : ممکن است قیمت لیر و دلار  و یورو که در مطلب درج شده است نسبت به روز تغییر کند.

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , , , , , , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست