شهردار ازمیر : حتی یک مترمربع اجازه ساخت نخواهیم داد! | توران ازمیر | آتش سوزی در ازمیر

شهردار ازمیر : حتی یک مترمربع اجازه ساخت نخواهیم داد!

خدمات توران ازمیر

شهردار ازمیر : حتی یک مترمربع اجازه ساخت در ازمیر نخواهیم داد!

شهردار ازمیر Tunç Soyer گفت که اجازه حتی 1 متر مربع ساخت و ساز در خاکستر آتش سوزی های اخیر جنگل ها در ازمیر را صادر نخواهیم کرد.

شهردار ازمیر Tunç Soyer گفت: آتش سوزی جنگل ها در ازمیر باعث باز شدن منطقه بندی نمی شود.

سوایر گفت: آنها برای به حداقل رساندن خسارات ناشی از آتش سوزی ، یک کارزار جنگل سازی بزرگ را آغاز می کنند و اولین قدم توسط شهرداری کلانشهر برداشته خواهد شد.

ما آماده هستیم تا یک کمپین را آغاز کنیم و مسئولیت جنگل سازی مناطق را به عهده بگیریم. ما درخواست خود را به وزارت زراعت و جنگلداری ارسال می کنیم و درخواست تصویب آن را خواهیم کرد. ”

 

شهردار سوایر با بیان اینکه در مورد آتش سوزی های جنگلی که در بسیاری از مناطق ازمیر بوده است ، ناراحت است ، گفت: به محض اینکه خبر آتش سوزی را گرفتم ، ابتدا به سمت اراضیلی ، سپس به ائمچوکوورو و سپس به ولسوالی های اورلا رفتم و با چشمانم وحشت را دیدم. برخی از مردم که در فعالیت های اطفاء حریق شرکت داشتند برای کمک آبها را با تابه و سطل حمل می کردند .

اگر این همکاری وجود نداشته باشد ، این صدمات بسیار زیاد خواهد بود. امیدوارم که امروز کنترل آتش را در تمام مناطق خود به دست گرفته و مهار کنیم. “

BAŞKAN TUNÇ SOYER: “YANAN ALANLARIN 1 METREKARESİNİ BİLE İMARA AÇMAYACAĞIZ”

از سوی دیگر ، آتش سوزی در Karabağlar Tırazlı آغاز شد و به مناطق مندرس و Seferihisar گسترش یافت و منطقه بزرگی را تحت تأثیر قرار داد. در آتش سوزی در اورلا ، شعله های آتش در صبح امروز خاموش شدند.

دیدار سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با مقامات اتحادیه اروپا
حتما بخوانید

شهردار ازمیر Tunç Soyer و دبیرکل Buğra Gökçe وضعیت مناطق آتش نشانی ازمیر و کار تیم ها را در محل مشاهده کردند. شهرداری متروپولیتن ازمیر ، قراباغلار و اورلا تلاش های خاموش کردن آتش سوزی که با تعداد زیادی از پرسنل و پشتیبانی وسایل نقلیه درحال انجام است را مدیریت می کنند.

صدها نفر از پرسنل و وسایل نقلیه ، به ویژه تیم های وابسته به سازمان آتش نشانی ، در حال مهار آتش هستند. ادارات خدمات اجتماعی و اداره کل تیم های ISZSU برای خاموش کردن آتش ، ارائه پشتیبانی تیم ها و درمان مجروحین در این زمینه برای کمک به شهروندان تلاش می کنند. سازمان آتش نشانی ، 6 دستگاه آتش نشانی و 8 دستگاه تانکر و همچنین 35 پرسنل برای مداخله در آتش سوزی ، وزارت امور علوم 6 دستگاه شلیک آب ، 3 دستگاه کامیون حمل و نقل ، 1 دستگاه دیزل و 22 پرسنل در کار خاموش کردن شرکت داده اند.

اداره کل ISZSU با دو تجهیزات ساختمانی ، چهار دستگاه تانکر آب ، یک دستگاه کانال ترکیبی و 15 پرسنل به نقاط مورد نیاز و آبرسانی به کامیون های آتش نشانی رسید. اداره پارکها و باغهای شهرداری کلانشهر همچنین از کارهای اطفاء حریق در مجموع توسط 33 آبرسان پشتیبانی می کند که دو مورد آن 18 تن است که هشت مورد آن 16 تن است که ده مورد آن 15 تن است و سیزده مورد آن 8 تن است.

وزارت خدمات اجتماعی پیده و دوغ را در مناطقی که در اثر آتش سوزی در اورلا و کاراباعلار تحت تأثیر قرار گرفته است ، توزیع کرده است.

هالفتی بهشت پنهان در جنوب شرق ترکیه
حتما بخوانید

 

اجازه ساخت در ازمیر

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت شما هموطن گرامی اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری , املاک , کاریابی , صرافی و خدمات در ازمیر ترکیه ◊◊

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست