توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

سایت های حراجی ترکیه برای خرید به صرفه و آسان

توجه به چند نکات اصلی قبل از خرید از سایت های حراجی ترکیه

در ابتدا باید بدانید که تمامی این سایت ها به زبان ترکی هستند و شما برای ادامه مسیر دو راه پیش رو دارید. اولین راهکار این است که با کلمات کلیدی مهم این وب سایت ها که معمولا با یکدیگر یکسان هستند اعم از پیراهن مجلسی بلوز دامن روسری شلوار سرهمی و غیر آشنایی پیدا کنید و معنای ترکی این کلمات را بیابید. راهکار دوم این است که از مترجم گوگل استفاده کنید تا معنای این کلمات را برای شما به نمایش بگذارد. به طور کلی اگر بیشتر خریدهای شما از وب سایت های حراجی ترکیه است، بهتر است تا با این کلمات اصلی آشنا شوید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد سایت های حراجی ترکیه به شما بدهیم.

 

خرید از سایت های حراجی ترکیه

همانطور که می دانید خرید از کشور ترکیه به همان میزان که لذت بخش و مفید است، به همان میزان هم مشکلات خود را به همراه دارد. معمولاً مسائل پیچیده مالی و حمل و نقل از جمله مشکلاتی است که برای افراد به وجود می آید. اگر شما هم همچنان با این موانع روبرو می شوید بهترین راهکار این است که خرید خود را به واسطه سایت هایی که به عنوان سایت‌های واسطه در این کشور شناخته می‌شود انجام دهید. این سایت ها مسئول انتقال محصولات مورد نظر از مرز کشور هستند.

خرید از سایت های حراجی ترکیه

 

مزیت های خرید از سایت های حراجی ترکیه

  • خرید آنلاین از سایت های حراجی ترکیهباعث می‌شود تا  برای کسانی که در ایران زندگی می کنند، بسیار به صرفه تر باشد.
  • بسیاری از اجناس با قیمت مناسب تری در این وب سایت ها قرار گرفته‌اند و آماده فروش هستند.
  •  فاصله  بین دو کشور ایران و ترکیه بسیار کم است و این موضوع باعث کاهش هزینه های باربری و ارسال می شود.
  • همان طور که می دانید کیفیت محصولات ترک بسیار بالا است و با توجه به قیمت مناسبی که در سایت های حراجی ترکیه قرار دارند، خرید محصولات و اجناس از این وب سایت ها در اولویت قرار می‌گیرد.
  • اگر با دقت به طراحی های لباس های ترک توجه کنید، خواهید دید که سلیقه طراحان ترکیه با طراحان ایرانی بسیار به هم نزدیک است. همین موضوع باعث می شود تا طراحی های منحصر به فرد و زیبای اجناس ترکیه مورد پسند ایرانیان قرار بگیرد. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

 

 

سایت های حراجی ترکیه

نگاهی به سایت ترندیول ترکیه

سایت ترندیول ترکیه یکی از بهترین و معروفترین سایت های حراجی این کشور به حساب می‌آید. حتما برای شما هم سوال است که چرا این سایت به این شهرت دست یافته است؟ در واقع سایت ترندیول به علت قیمت بسیار مناسب و ارزان فروشی و در واقع حراجی های بسیار متعدد و تنوع زیادی که در مارک ها و برندها دارد، یکی از بهترین سایت های حراجی در ترکیه تبدیل شده است. توجه داشته باشید که ترندیول یک فروشگاه نیست. ترندیول را می توان یک فروشگاه اینترنتی خوب و حرفه ای در نظر گرفت که هیچگونه شعبه دیگری هم ندارد. جالب است بدانید که این سایت در سال ۲۰۰۹ تاسیس شده است.  نکته قابل توجه این است که سایت این فروشگاه به دلایل نامشخصی در کشور ایران مسدود شده است. اگر شما هم از کشور ایران قصد خرید از سایت ترندیول را دارید، حتماً باید از فیلترشکن استفاده کنید.

 

 

آشنایی با محصولات ترندیول

ترندیول را می‌توان یک وبسایت بسیار گسترده در زمینه پوشاک و اجناس در نظر گرفت که بیشتر از ۴۰۰ محصول شرکت تولیدی پوشاک ترک را به فروش می رساند. توجه داشته باشید که علاوه بر پوشاک موارد دیگری هم مانند لوازم برقی، لوازم الکترونیکی، محصولات خوراکی و … هم به محصولات این وبسایت اضافه شده است و تمامی آنها قابل فروش هستند. اکثر مارکها و برندهای معروف پوشاک ترکیه مانند ساتین، ماوی، کوتون و …  در وب سایت ترندیول بوتیک قرار دارند و به این گونه محصولات آنها در این وب سایت به فروش رسانده می شود. اگر به دنبال وسایل ورزشی مارک و با کیفیت هستید، باز هم می توانید به وب سایت ترندیول مراجعه کنید زیرا برند های ورزشی معروف مانند پوما، آدیداس، نایکی و …در این فروشگاه به فروش می رسند.

 

چگونگی خرید از وب سایت ترندیول

اگر شما هم برای بار اول است که وارد وبسایت ترندیول می شوید و می خواهید اولین خرید خود را از این فروشگاه اینترنتی تجربه کنید، ممکن است در نگاه اول کمی دچار سردرگمی شوید زیرا تعداد و تنوع محصولات و اجناس بسیار زیاد است. در ابتدا باید بدانیم که در کدام دسته بندی و قسمت به دنبال چه نوع جنس و محصولی با چه قیمتی هستید. برای بار اول ممکن است کمی برای شما سخت به نظر برسد، اما قطعاً به مرور زمان خرید آسان و مطمئن را با وب سایت ترندیول تجربه خواهید کرد.

 

معرفی محصولات حراجی ترندیول

به طور کلی باید بدانید که ماهیت این وبسایت حالت حراجی دارد در نتیجه نیاز نیست که شما به دنبال محصولات حراجی بگردید. زیرا تمامی محصولات در هر قسمتی با تخفیف قرار داده شده اند. به طوری که حتی برخی از محصولات هم دو نوع تخفیف دارند و به حالتی حراج در حراج گذاشته شده اند. به این صورت که دو بار به قیمت اولیه حراج خورده است.

 

انواع دسته بندی در ترندیول

زمانی که وارد  این وب سایت می شوید دو دسته بندی را مشاهده خواهید کرد. معمولا در تمامی سایت های حراجی ترکیه این دسته بندی ها وجود دارند. دسته بندی به حالت منو و زیر منو و دسته بندی بوتیک وجود دارد که در دسته بندی منوی تمامی اجناس بر اساس نوع آنها قرار داده شده اند. در دسته بندی بوتیکی هم تمامی اجناس بر اساس برند قرار گرفتند. زمانی که وارد دسته بندی اول می‌شوید تمامی محصولات بر اساس زنانه، مردانه، بچه گانه، مدل کفش، پوشاک ورزشی، لوازم آرایشی و … طبقه بندی شده اند.

اما این نوع دسته بندی را در بیشتر وب سایتهای اینترنتی مشاهده خواهید کرد. زمانی که شما دسته بندی زنانه را انتخاب می کنید تمامی پوشاک زنانه، برند های مختلف با تخفیف قرار گرفته اند.

دسته بندی دوم هم که بر مبنای بوتیک بندی است. باید به این حال تصور کنید که وارد یک فروشگاه شده اید که اجناس مختلف با برندهای مختلف را به فروش می رساند و یا حتی ممکن است آن را تنها با یک برند کار کند. برای مثال زمانی که وارد فروشگاه نایک می شوید، تنها محصولات برند نایک را مشاهده خواهید کرد

 

 

معرفی فروشگاه زنجیره ای پوشاک بوینر

فروشگاههای بوینر یکی دیگر از توزیع کنندگان پوشاک بسیار با کیفیت در کشور ترکیه هستند. فعالیت اساسی این وبسایت بیشتر در توزیع پوشاک ساخت ترکیه است. نکته قابل توجه این است که فروشگاه بوینر علاوه بر برندهای اصل ترک، برندهای معروف خارجی را هم عرضه می‌کند که بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است. اگر شما هم به دنبال یک وب سایت حراجی در ترکیه هستید پوشاک با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کنید، سایت حراجی ترکیه می تواند بهترین گزینه باشد. دسته بندی های متفاوتی در سایت بوینر وجود دارند که هر کدام شامل پوشاک مردانه، پوشاک زنانه، لوازم آرایشی، محصولات آف خورده و … هستند.

امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات خوب و مفیدی در مورد سایت های حراجی ترکیه بدست آورده باشید.