توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

تغییر-ظاهر-ازمیر

زیباسازی ظاهر ازمیر

زیباسازی ازمیر

شهرداری کلانشهر ازمیر در حال اجرای پروژه ای است که باعث تغییر سایه شهر و زیباسازی ازمیر خواهد شد.

با پروژه نقاشی نمای یشیلدره، ساختمانهای فرسوده در منطقه توسط تیم های شهرداری نقاشی می شوند.
شهرداری کلان شهر ازمیر تغییر چهره این شهر را از Yesildere آغاز می کند.

ساختمانهای فرسوده ، بدون تخریب و تنها با نقاشی ایجاد شده برای تغییر دید کلانشهر و زیباسازی ازمیر، تحت عنوان “پروژه نقاشی نمای یشیلدره ” تغییر می کنند.

در نتیجه بررسی های اولیه انجام شده توسط تیم های شهرداری ، ساختمان های مشخص شده در منطقه خلبانی در محله لاله با ترکیبی از رنگ های سفید و جذاب نقاشی می شوند.

ساختمانها با گلدان ها و گل های رنگارنگ تزئین می شوند که توسط شهرداری و با مشارکت محلات توزیع می شود.

علاوه بر آثار نقاشی نما در همه این مناطق ، پروژه های هنری اجتماعی و عمومی نیز اجرا می شود که بدین ترتیب فضاهای زندگی واجد شرایط و شادتری را در محله ایجاد می کند.

اولین برنامه در روزهای آینده آغاز می شود.

در زمان اجرای این پروژه ، شهرداری متروپولیتن که قصد دارد ساختمانهای قدیمی با نماهای غیر قابل قبول را که از دامنه کوهها به بالا قد کشیده اند ، به طور کلی تغییر دهد ، از مردم محلی می خواهد تا از این حرکت پشتیبانی کنند.

استر آتاک ، معاون دبیرکل شهرداری کلان شهر ازمیر و تیم پروژه با ساکنان منطقه گرد هم آمدند و جزئیات این پروژه را توضیح دادند.

استر آتاک با بیان اینکه آنها برای موفقیت در این پروژه به پشتیبانی ساکنین احتیاج دارند ، اظهار داشت: ما با هم و درست در دست هم تصویر و ذهنیت منفی از این منطقه را تغییر می دهیم “

Turan Izmir

TuranIzmir

توران ازمیر

“ همه چیز درباره ازمیر ”

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.