اخبار

رستوران yaya raw ازمیر

رستوران YAYA RAW

 

رستوران Yaya Raw

برای خوردن غذاهای گیاهی بسیار با کیفیت با سبزیجات و مغزهای تازه در طول سفرتون به ازمیر، کافیه به  کافه رستوران YAYA RAW برید و یه عده ی غذایی عالی رو در این رستوران امتحان کنید .

در کافه  رستوران YAYA RAWانواع غذاهای ترکی و بین المللی ، سرو میشود  ولی تمرکز اصلی این رستوران بر سبک زندگی سالم و مصرف مواد غذایی خام به‌خصوص میوه‌ها، سبزیجات، مغزها و حبوبات است.  می‌توانید بهترین و متنوع‌ترین غذاهای گیاهی را در این رستوران امتحان کنید.

کافه رستوران YAYA RAWنواع غذاهای گیاهی ترکی و بین‌المللی و انواع نوشیدنی و دسر های خوش طعم را سرو می‌کند. منوی غذایی رستوران YAYA RAW پر تنوع است و پیشنهاد میکنیم اکثر غذا های خوشمزه این رستوران و مثل: پاستای کدو با سس آووکادو ، انواع اسموتی و آب میوه های متنوع امتحان کنید .خوردن کیک های خوشمزه و نوشیدنی های سرد و گرم بسیار متنوع بین المللی و متناسب با رژیم غذایی وگان از جمله ویژگی های منحصر به فرد این رستوران به شمار میاد و همین باعث شده تا به یکی از پرطرفدارترین رستوران های گیاهخواری ازمیر تبدیل شود.

کیک‌های وگان با طعم شکلات و لیمو در منو  کافه وجود دارد که فرصت امتحان کردن آن را نباید از دست داد. فضای رستوران بسیار آرام و دلچسب است و برای وعده‌های صبحانه و ناهار و میان‌وعده می‌توانید به آن سر بزنید. همچنین می‌توانید غذا سفارش دهید و بیرون از رستوران نوش جان کنید. کارکنان حرفه ای و خوش برخورد این رستوران آماده پذیرایی از مهمانان هستند.شما میتونید برای خوردن  سه وعده صبحانه ، ناهار و میان وعده به این رستوران سری بزنید.

 

رستوران YAYA RAW

رستوران yaya raw ازمیر

Merkez: 1383 Sok. No: 7/A Alsancak – İzmir

Şube: 12080 Sok. No: 51 Alaçatı Mah. PereMere Alaçatı Otel, Çeşme – İzmir

0 (544) 929 27 29

آدرس سایت :  yaya@yaya-raw.com

 

 

رستوران YAYA RAW