توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

رستوران رجب اوستا| توران ازمیر | برای صرف غذا در ازمیر کجا برویم؟ | رستوران در ازمیر

رستوران رجب اوستا

رستوران رجب اوستا

رجب اوستا

رجب بوداک موسس رستوران رجب اوستا ، که به شعرها و فیلم هایش مشهور است ، در سال 1961 در دیاربکر متولد شد. در سال 1978 رستوران رجب اوستا را افتتاح كرد و شروع به طبخ كرد.  تسلط وی در غذا های ترکی زبانزد خاص و عام شد و از شهر های دیگر سفارش داشت. رجب اوستا خودش پوست می کند و کار طبخ را انجام می داد.

شعار او همیشه این بود:

“من اگرسلیقه ای متفاوت ، یک غذای خوب ، یک سرویس خوب ارائه دهم ، من خوشحال ترین فرد جهان هستم.

از آنجا که طعم غذاهای تهیه شده با این ایده از زبان به زبان دیگر پخش می شد ، تصمیم می گیرد این سلیقه ی بی نظیر را به استان های دیگر منتقل کند و ابتدا به عنوان اولین شعبه رستوران آنکارا را انتخاب کند. در 18 فوریه 2002 ، شعبه دوم رستوران رجب اوستا در خیابان Reşit Galip افتتاح می شود.

در رستوران رجب اوستا از بره گوسفند استفاده می شود. بره هایی که در مزرعه خود رشد می کنند ، بین 3 تا 9 ماه سن دارندو همگی در کشتارگاه خودش ذبح می شده و روزانه به مرکز آنکارا فرستاده می شوند. در رستوران رجب اوستا خوشمزه ترین قسمت های گوشت بره برای استفاده آماده می شود.

تیم فعال در رستوران رجب اوستا تلاش می کنند با دقت و کیفیت زیادی در زمینه خرید مواد غذایی ، کالاها و خدمات متناسب با کیفیت غذا های ترکیه در آشپزخانه های خود فعالیت کند.

یکی از برتری های رجب اوستا این است که در تمامی شعبه ها کارکنان همانند شعبه مرکزی کار می کنند.

این رستوران رست در مورد کیفیت مواد غذایی و کالاهای مختلفی که مورد استفاده قرار می گیرد بسیار دقیق است. او که به آشپزخانه و همچنین ویترین کارش در تمام شعب اهمیت می دهد ، از بهترین طراحان برای دکوراسیون شعباتش به ویژه در رستوران ازمیر و رستوران استانبول استفاده کرده است.

رجب اوستا  همیشه کار خود را با محبت و احترام انجام می دهد و با چهره ای خندان از مهمانان استقبال می کند ، ضمن نظارت و طبخ غذاهای خوشمزه ، مشتری ها را نیز تماشا می کند.

تجربه ای متفاوت از شعبه رستوران ازمیر

این رستوران به عنوان یکی از رستوران های ازمیر در حاشیه ساحل کوردون در آلسانجاک ازمیر قرار دارد. زمانی که وارد این رستوران می شوید با بخش های مختلفی رو به رو می شوید:

فضاهای سربسته مناسب تمامی سلایق، فضای سبز روباز و تراس مشرف به دریای اژه، محوطه آلاچیق، اتاق های خانوادگی و VIP از بخش هایی از رستوران ازمیر رجب اوستا هستند.

برخورد کارکنان بسیار دلچسب است و فضای گرم آن در کنار منوی غذاهای جذاب باعث افزایش اشتیاق به صرف غذا می شود. هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ دیزاین, غذاهای رستوران سطح بالایی دارد. با تمام اینها قیمت این رستوران در مقایسه با رستوران های درجه یک مشابه بسیار منطقی و قابل قبول است. هرگز طعم حلوا بستنی سرو شده در کنار سینی چایی را در رستوران رجب اوستا فراموش نخواهید کرد.

نهایتا پس از سپری کردن چند ساعت در این مکان پس از صرف غذای دلچسب می توانید این مکان زیبا را با کلی خاطره به یاد ماندنی ترک کنید و از قدم زدن در خط ساحلی دریای اژه لذت این روز را چند برابر کنید.

 

1 Comment

  1. سارا دهقان

    در می گوید:  

    با عرض سلام، من به دنبال يك سوپر ماركت ايراني در ازميرهستم كه سفارشات مواد غذايي من را به ادرسي كه خدمتتون ميدم، ببرن. شما اين خدمات را ارائه ميدهيد يا اصلا از همكارا مسي رو ميشناسيد كه اين سرويس را داشته باشن؟
    مننون ميشم از جواب و كمكتون
    دهقان

دیدگاه ها غیرفعال می باشد.