دائمی شدن صدور گواهینامه گردشگری ایمن در ترکیه

خدمات توران ازمیر

دائمی شدن صدور گواهینامه گردشگری ایمن در ترکیه

نادر آلپ ارسلان، معاون وزیر فرهنگ و گردشگری ترکیه در درباره روند دائمی شدن “گواهینامه گردشگری ایمن” اظهار داشت که کلیه امکانات رفاهی و اقامتی توسط وزارتخانه گردشگری تایید می‌ شوند و مراکزی که مجوزهای لازم را ندارند نمی‌ توانند فعالیت کنند.

وی با اشاره به اینکه برای دستیابی به اهداف مورد نظر در بخش گردشگری مطالعات مهمی انجام می‌ شود، گفت: در برنامه “امنیت برای جهانگردی” که امسال در آنتالیا برگزار شد، نمایندگان بین المللی از 89 کشور حضور داشتند. نمایندگان کشور ها دیدند که ترکیه برای گذراندن تعطیلات مناسب و راحت است و آنها این مشاهدات خود را به كشورشان منتقل می‌ كنند.

آلپ ارسلان با بیان اینکه مشارکت در مقایسه با سال گذشته بیشتر بود، گفت: از این موضوع خرسندیم. ما این اعتماد به ترکیه را در همه سفرا و نمایندگان خارجی دیده‌ ایم.  با «قانون تشویق گردشگری و پیش نویس قانون اصلاح برخی قوانین» که این هفته در مجمع عمومی مجلس مورد بحث قرار خواهد گرفت، انجام تغییرات جدی را در این بخش پیش بینی می‌ کنیم.

سفید پوشی کوه‌ های ارزروم
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست