خرید خانه در آلانیا

خرید خانه در آنالیا | راهنمای جامع خرید و اجاره خانه در ترکیه

خدمات توران ازمیر

خرید خانه در آلانیا

بسیاری از متخصصین مالی جهانی می گویند که حوزه ی املاک به علت ریسک های کمتر بهترین سرمایه گذاری بلندمدت است. این همان حوزه ای است که آلانیا پیشنهاد می دهد. زیرا قیمت آپارتمان ها از تقریباً ۵۰۰۰۰ یورو برای ملک دو خواب شروع می شود. برخی از این آپارتمان ها نزدیک ساحل هستند و دید فوق العاده ای از دریا ارائه داده و جدیدترین دکور و طراحی را دارا هستند.
افرادی که بدنبال سرمایه گذاری های بلندمدت هستند, با اشتیاق تمام املاکی با این قیمت ها را می خرند. چرا که ملکی مشابه در کشور خودشان قیمتی بسیار بالاتر دارد. دیگران به درآمد اجاره املاک ترکیه خود از طریق بازاریابی اموال برای اقامت کوتاه و بلندمدت روی می آورند. بومیان و سازندگان منطقه ی محمودلر آلانیا سود انبوهی از طریق خریدارن خارجی املاک ترکیه به جیب زده اند.
با در اختیار داشتن تمام امکانات در منزل و همچنین وجود ساحل، جو و هوای منطقه موجب می شود که این منطقه یکی از محبوب ترین محلات در آلانیا باشد. ممکن است تصور شما این باشد که آپارتمان های ارزان، روند اصلی بازار املاک باشند، اما آلانیا افراد ثروتمندی را نیز جذب می کند که بدنبال خانه های لوکس هستند . به خصوص در منطقه ی کارجیکاک که در آن معماران جدیدترین سبک بین المللی ساختمان را به نمایش می گذارند.
بحث لوکس بودن حتی در زندگی روزانه به کمک فروشگاه هایی با برندهای عالی و شناخته شده راه پیدا کرده است که اقلام خود را در بوتیک هایی در مرکز شهر آلانیا با فاصله ی ۲ ساعت رانندگی به فروش می رسانند. در آلانیا، منوهای رستوران، غذاهای عالی را به نمایش می گذارند و آلانیا بخشی از جذابیت های ترکیه است در نتیجه مالکان ثروتمند قایق ها اغلب قایق های خود را در بندرگاه پهلو می گیرانند و از زندگی لوکس با کیفیت لذت می برند.

فرهنگ سنتی با روندهای مدرن ترکیب می شود

درحالی که آلانیا از روندهای کنونی مدرنیته عبور کرده و آنها را در خود حل کرده است وظیفه ی خود را در خصوص پایبندی به فرهنگ سنتی انجام می دهد. و هر مسافر یا گردشگری که بدنبال بخشی از آسمان ترکیه است به زودی آن را خواهد یافت. مهمان خانه های سنتی ترکیه، خدمات خوبی را به خارجی ها و محلی ها ارائه می کنند.

درگاه دولت الکترونیک (E-Devlet)
حتما بخوانید

سرو غذاهای ترکیه ای که دستور آنها دهه ها رایج بوده و قیمت کم آنها نیز مزیت دیگر گردشگری ترکیه در این منطقه در نظر گرفته می شود. با این حال، همه , چه ترک و چه غیرترک به بازار هفتگی کشاورزان می روند،

چون قیمت ها کمتر از سوپرمارکت ها و کیفیت آنها بهتر است. برای درک بهتر و واقعی زندگی ترک ها، اولین جایی که باید به آنجا رفت، حمام محلی ترکیه است . به غیر از حمام های تمیز هتل ها، حمام هایی که محلی ها استفاده می کنند نیز نماد این سنت قدیمی محبوب پیر و جوان است.

خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در آلانیا و گرفتن اقامت ترکیه

اگر شما از آن دسته مسافرینی هستید که قصد دارید با خرید خانه در آلانیا و گرفتن اقامت ترکیه در این کشور ساکن شوید و در برای مدتی در این کشور زیبا زمان خود را به خوشی سپری کنید می توانید تمام مطالب مورد نیاز جهت خرید خانه در آلانیا  گرفتن اقامت را در اینجا بخوانید.

جاذبه های آلانیا

جاذبه های آلانیا

جاذبه های آلانیا

یکی از جاذبه‌های گردشگری آن برج قرمز است که از برج‌های تاریخی در این شهر است و توسط یکی از برجسته‌ترین معمارای آن زمان به نام ابوعلی رها ساخته شده است. یکی دیگر از جاذبه‌ها قلعه سلجوقی است که از دوران سلجوقیه باقی مانده است. از زیباترین سواحل آلانیا، ساحل کلئوپاتراست که دارای آبی بسیار شفاف است.

غار دیم دومین غار بزرگ کشور ترکیه است که در شهر آلانیا واقع شده که در آن دریاچه کوچکی وجود دارد که با اتوبوس‌های اختصاص داده شده بازدیدکنندگان از شهر به غار می‌روند. از نظر هزینه آلانیا یکی از شهرهای ارزان و پرگردشگر ترکیه می‌باشد. همچنین از تهران پرواز مستقیمی به آلانیا وجود ندارد و باید بلیط هواپیما به سمت آنتالیا تهیه کنید و سپس از آنتالیا به آلانیا سفر کنید.

افزایش ۲.۵ برابری خرید ملک در ترکیه
حتما بخوانید

اجاره خانه در آلانیا ترکیه

اجاره خانه در آلانیا ترکیه ، بدون شک یکی از زیباترین شهرهای ساحل دریای مدیترانه میباشد. آلانیا دهکده توریستی کوچکی است که در استان آنتالیا  و در فاصله  یک ساعت و نیم  ساعتی از شهر آنتالیا واقع شده است. جمعیتی حدود سیصد هزار نفر دارد که در تابستان ها به حدود سه برابر میرسد.

این شهر مقصد بسیاری از توریست های اروپایی، روسیه و همچنین ایرانی استکه در ایام بهار و تابستان به آلانیا سفر می کنند از طریق اجاره خانه در آلانیا ترکیه  ، خرید آپارتمان در آلانیا و یا رزرو هتل در آلانیا ،در این شهر اقامت می کنند . اگر زندگی در محیطی آرام، در کنار ساحل دریا و در مجتمع های لوکس و با امکانات کامل مورد نظر شما است، مکان مناسبی را برای اقامت خود انتخاب کرده اید.

دریای مدیترانه از یک طرف و کوههای تروس از طرف دیگر موجب شده تا این شهر طبیعت بسیار زیبایی داشته باشد و به علاوه آب و هوای مدیترانه ای موجب شده تا توریست های زیادی از اروپا در ایام بهار و تابستان به این شهر سفر کنند. در سالهای اخیر شهر آلانیا رشد روز افزون داشته و چهره شهر از یک دهکده توریستی کوچک ، به شهری کوچک و تمیز با امکانات مناسب تبدیل شده است.

در فاصله 30 کیلومتری این شهر فرودگاه قاضی پاشا شروع به فعالیت نموده است و روزانه پروازهایی از آنکارا و استانبول به این فرودگاه انجام میشوند و در فصل بهار و تابستان نیز پروازهای چارتر مستقیم از شهرهای مختلف اروپا به این فرودگاه انجام میشود و این امر موجب شده تا تعداد توریست هایی کهبه این شهر سفر میکنند افزایش چشمگیری داشته باشندو به همین دلیل سرمایه گذاری خارجیان در شهر آلانیا بسیار رونق یافته است.

با آشنایی به زبان انگلیسی در ترکیه چه کار کنیم
حتما بخوانید

خرید آپارتمان در آلانیا

طی سالهای اخیر افراد زیادی از سرتا سر جهان جهت خرید آپارتمان در آلانیا ترکیه به این کشور زیبا سفر کرده اند. اکثر سرمایه گذاران در زمینه مسکن در آلانیا ترکیه از کشور اروپایی و آسیایی می باشند همچنین سیاست گذاری های جدید دولت ترکیه در این زمینه باعث شده که سرمایه گذاری در بخش اجاره و خرید املاک در این کشور برای مهاجران سهل شود.

علاوه بر موارد ذکر شده موارد بسیار دیگری برا خرید آپارتمان در آلانیا ترکیه وجود دارد که برخی از موارد را به صورت مختصر برای شما بیان می کنیم. یکی از دلایل بسیار قابل به توجه تنوع املاک در آلانیا ترکیه می باشد خانه در کشور ترکیه معمولا با کیفیت عالی ساخته می شوند.

در سال های اخیر تحول بسیار عظیمی در صنعت معماری ترکیه رخ داده که باعث شده توجه بسیاری از صاحب نظران صنعت معماری در جهان را جلب کند یکی دیگر از مواردی که در این مورد قابل ذکر است رفت و آمد آسان به ترکیه می باشددسترسی به کشور ترکیه بدون ویزا بوده و از طریق مسیرهای زمینی، دریایی و هوایی امکان پذیر است.

 

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • آیدا پرواز
    1400-03-13 7:03 ب.ظ

    سلام وقت بخیر خانواده من شامل چهار نفر است و میخواهم شرایط مهاجرت به ترکیه و شهر انالیا رو بدونم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست