ترکیه پیشرو در روند واکسیناسیون عمومی کرونا

خدمات توران ازمیر

ترکیه پیشرو در روند واکسیناسیون عمومی کرونا

اردوغان ریس جهور ترکیه گفت : ترکیه یکی از کشور های پیشرو در روند واکسیناسیون عمومی کرونا است. درباره پایان دادن موفقیت آمیز مبارزه یک سال گذشته علیه همه‌گیری کرونا که تمام جهان را تحت تاثیر قرار داده مصمم هستیم.

در مبارزه با ویروس کرونا بدون شک بزرگترین سهم را کارکنان بهداشت و درمان دارند که شبانه روز برای سلامتی مردم تلاش کردند. دولت و ملت نیز مانند بیماران شفا یافته این فداکاری شما را هرگز فراموش نخواهند کرد.

وی همچنین ادامه داد:  این همه ‌گیری یک بار دیگر نشان داد که سرمایه ‌گذاری‌ ها در بخش زیرساخت بهداشت و درمان چقدر مهم و حیاتی است. خدا را شکر مانند برخی از کشور ها، در ترکیه شاهد تصاویر تاسف ‌بار تکمیل ظرفیت بیمارستان ها، عدم پذیرش بیماران و مشکلات سالمندان نبودیم.

او در آخر به این نکته اشاره کرد که برای سبک ‌تر کردن بار کادر بهداشت و درمان  25 مرکز بهداشتی و بیمارستان از جمله بیمارستان‌ های تخصصی شهر و 11 ساختمان خدماتی راه ‌اندازی کرده اند .

امضا توافقنامه خرید واکسن کرونا از چین
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست