ترکیه همسایه مهم ایران

خدمات توران ازمیر

ترکیه همسایه مهم ایران

محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهوری ایران امروز در جلسه هماهنگی بیست و هشتمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و ترکیه، گفت: گسترش روابط با همسایگان جایگاه بسیار مهمی در سیاست خارجی همه کشورها دارد و ترکیه همواره همسایه مهم ایران بوده و هست.

واعظی با اشاره به برگزاری مجازی نشست کمیسیون مشترک همکاری‌ های ایران و ترکیه در روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه و با بیان اینکه برگزاری این جلسه در فضای مجازی نمی‌تواند به طور کامل اهداف نشست واقعی را محقق کند، افزود: به طور طبیعی برگزاری نشست‌های کمیسیون مشترک در فضای حقیقی، با دیدارها و گفت و گوهای متعدد با مقامات عضو چنین کمیسیون‌هایی همراه است که این دیدارها می‌تواند بسیاری از موانع کوچک و بزرگ بر سر راه گسترش تعاملات و روابط را از میان بردارد.

رییس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و ترکیه اظهار داشت: شیوع کرونا برای همه کشورها از جمله ترکیه و ایران و نیز تعاملات بین‌المللی مشکلاتی ایجاد کرده است که باید سعی کنیم با برگزاری چنین نشست‌ها و رایزنی‌ هایی بر این مشکلات غلبه کنیم.

واعظی همچنین بر اهمیت گسترش همکاری‌ ها و تعاملات استان‌ های همجوار مرزی میان ایران و ترکیه و اهمیت و تاثیر آن بر ارتقای سطح روابط دوجانبه تاکید کرد.

ترکیه یکی از مقاصد مهم گردشگری برای قزاقستان
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست