توران ازمیر - مشاوره خرید ملک در ازمیر و سرمایه گذاری در ترکیه

جدیدترین خبرهای دنیای املاک

تدوین راهنمای استفاده از فضای مجازی در ترکیه

تدوین راهنمای استفاده از فضای مجازی در ترکیه

فخرالدین آلتون رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به تدوین قوانین استفاده ار فضای مجازی گفت : درباره استفاده از صفحات مجازی قوانینی آماده شده است. این طرح برای ارائه و تولید محتوای صحیح می باشد. اطلاعاتی در فضای مجازی ترکیه منتشر شده که بخشی از آن ها اخبار و اطلاعات غلط و گمراه کننده بوده است.رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به این موضوع گفت :دشمنان ترکیه که در راس آنها گروههای تروریستی هستند، در فضای مجازی فضای سیاسی و اقتصادی را هدف قرار داده‌اند و با اخبار دروغ، عملیات ادراکی را دنبال می‌کنند. به عنوان مسئول در زمینه ارتباطات، برای رسیدن به اطلاعات درست در فضای مجازی اقدامات ملی و بین المللی خود را دنبال خواهیم کرد.

 در این راهنما مزایا و معایب فضای مجازی ، توصیه های لازم برای استفاده ی  صحیح از فضای مجازی آمده است.این راهنما برای هر رده سنی پیشنهاداتی دارد.

رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به اتفاقات در گزی پارک در سال 2013 گفت : از فضای مجازی در این اتفاق به عنوان محرکی برای مردم استفاده شد. همچنین با تولید محتوا در ارتباط با مسائل بسیاری مانند روند مقابله با کرونا با گروهای تروریستی در خارج از کشور تلاش شده تا اطلاعات تحریک کننده یا پوچ و بی اساس به مردم داده شود.

 

توران ازمیر | turanizmir