تدوین راهنمای استفاده از فضای مجازی در ترکیه

خدمات توران ازمیر

تدوین راهنمای استفاده از فضای مجازی در ترکیه

فخرالدین آلتون رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به تدوین قوانین استفاده ار فضای مجازی گفت : درباره استفاده از صفحات مجازی قوانینی آماده شده است. این طرح برای ارائه و تولید محتوای صحیح می باشد. اطلاعاتی در فضای مجازی ترکیه منتشر شده که بخشی از آن ها اخبار و اطلاعات غلط و گمراه کننده بوده است.رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به این موضوع گفت :دشمنان ترکیه که در راس آنها گروههای تروریستی هستند، در فضای مجازی فضای سیاسی و اقتصادی را هدف قرار داده‌اند و با اخبار دروغ، عملیات ادراکی را دنبال می‌کنند. به عنوان مسئول در زمینه ارتباطات، برای رسیدن به اطلاعات درست در فضای مجازی اقدامات ملی و بین المللی خود را دنبال خواهیم کرد.

 در این راهنما مزایا و معایب فضای مجازی ، توصیه های لازم برای استفاده ی  صحیح از فضای مجازی آمده است.این راهنما برای هر رده سنی پیشنهاداتی دارد.

رئیس مرکز ارتباطات ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به اتفاقات در گزی پارک در سال 2013 گفت : از فضای مجازی در این اتفاق به عنوان محرکی برای مردم استفاده شد. همچنین با تولید محتوا در ارتباط با مسائل بسیاری مانند روند مقابله با کرونا با گروهای تروریستی در خارج از کشور تلاش شده تا اطلاعات تحریک کننده یا پوچ و بی اساس به مردم داده شود.

 

توران ازمیر | turanizmir

رکورد تهیه کیک در ازمیر
حتما بخوانید

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست