تخریب ساختمان های غیر مجاز در ازمیر

تخریب ویلاهای غیر مجاز در ازمیر

خدمات توران ازمیر

تخریب ویلاهای غیر مجاز در ازمیر

شهرداری بوجا ، برای حفظ شهر سبز در راستای اهداف چند صد ساله ازمیر به مبارزه علیه سازندگان غیر مجاز در شهر ازمیر مخصوصا منطقه بوجا ادامه میدهد.

کار جستجو و تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در ازمیر به گفته شهردار بوجا ادامه خواهد یافت.

Erhan Kılıç (شهردار منطقه بوجا شهر ازمیر) ، “چه ویلا و چه قلعه؛ ما به حفاظت از جنگل ها و دامداری ها و زمین های کشاورزی خود ادامه خواهیم داد و اجازه نمیدهیم به خطر بیفتد. ”

تیم های اداری کنترل ساختمان شهرداری بوجا که در مناطق روستایی بوجا کارهای ردیابی هوا و زمین را انجام می دهند و در تمام کارهایی که سعی در آسیب رساندن حتی به یک درخت در منطقه دارند ، مداخله می کنند.

تیم ها اکنون 4 سازه ساخته شده در زمین کشاورزی 50 هکتاری در بلنباشی ، یکی از تاریخی ترین و سبزترین مناطق ازمیر را شناسایی کرده اند.

با شناسایی سازه ها روی تیم هایی که این روند را آغاز کردند ، پس از پایان مراحل قانونی ، اقدامات برای تخریب ساخت و ساز غیر مجاز در ازمیر انجام شد. در مجموع چهار ساختمان تخریب شد ، از جمله دو ویلای غیرقانونی در زمین جنگلی که درختان کاج کاشته شده است.

شهردار بوجا Av. Erhan Kılıç گفت ، “Belenbaşı نه تنها در بوجا بلکه در ازمیر یکی از مکان های خاص است. در این جنگل ها اثری از عشایر ، ترکمن ها و بسیاری از افسانه ها وجود دارد. ما به هیچ فرصت طلب اجازه نخواهیم داد که این سرزمین را به خاطر خودشان ، برای آینده خود ، نابود کنیم. خواه ویلا یا قلعه؛ ما به حفاظت از جنگل ها و زمین های خود ادامه خواهیم داد بدون اینکه به خطر بیفتد. ”

افزایش 30 تا 35 درصدی آمار فوتی ها نسبت به سال گذشته
حتما بخوانید

منبع : sanalbasin

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

مهاجرت به ازمیر

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت شما هموطن گرامی اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری , املاک , کاریابی , صرافی و خدمات در ازمیر ترکیه ◊◊

توران ازمیر

مجموعه جامع توران ازمیر با هدف بهبود کیفیت زندگی شما هموطن گرامی در شهر ازمیر اقدام به جمع آوری و ارائه تمامی نیازهای گردشگری و زندگی در ازمیر ترکیه نموده است.

اشتراک این مطلب با ذکر منبع سایت توران ازمیر بلامانع می باشد.

◊◊ توران ازمیر جامع ترین سایت گردشگری ازمیر , املاک ازمیر , مشاغل فعال ازمیر , صرافی ازمیر و خدمات ازمیر ترکیه ◊◊

, ,

اشتراک گذاری این مطلب :

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست